BA komunikacijų dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bendravimas dizainas [CommDe] yra nauja programos siūlomos pramoninio dizaino, architektūros fakultetas, Čulalongkorno universiteto. CommDe yra tarptautinė programa, orientuota į daugybę sričių komunikacijos, nuo projektavimo iki leidyba kertanti naujųjų medijų komunikacija, grafinis dizainas, iliustracija ir judančius vaizdus. Tai ketverių metų programa ir studentai bus apdovanoti Dailės bakalauras Komunikacijos Design, kai absolventas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai 2017

 1. Prašymo forma bus galima Netrukus Kiekvienas pareiškėjas turi pateikti paraiškos formą, kurioje yra įtrauktos asmeninis pareiškimas ir rekomendacinį laišką.

Sertifikatai kvalifikacijų (aukštųjų mokyklų, anglų kalbos ir matematikos gebėjimas), kaip nurodyta šio straipsnio 2, 3 skirsnyje, ir 4, taip pat turi būti pateiktas, kai prašymo forma atiduodama

2. High School kvalifikacijų:

Visi pareiškėjai turi būti baigę aukštąsias mokyklas, ar praėjo vienas iš aukštųjų mokyklų lygiavertį standartą bandymai (GED, ICGSE) arba šiuo metu yra jų paskutinius metus aukštųjų mokyklų (Mathayom 6, Amerikos sistemos britų 12 range ar 13 metų sistema).

3. Anglų kalbos mokėjimą:

Visi pareiškėjai turi pateikti sertifikato originalą vieną iš šių anglų kalbos testų rezultatus:

<li>TOEFL (popierinius dokumentus) su 550 arba minimalus</li> <li>TOEFL (interneto pagrindu) su 79 minimalus arba</li> <li>IELTS su 6,0 minimumo arba</li> <li>Senas televizija (Kritinis skaitymas) su 400 arba minimalus</li> <li>Nauja televizija (Įrodymais pagrįsta skaitymas ir rašymas) su 450 arba minimumo</li> <li>CU-AAT (Verbalinis skyrius) su 400 arba minimalus</li> <li>CU-TEP (Čulalongkorno universitetas bandymas anglų kalbos) su 80 minimalus.</li>

4. Matematika Galimybė:

Visi pareiškėjas turi pateikti sertifikato originalą vieną iš šių matematikos testo rezultatai:

 • CU-AAT (matematikos skyrius) su minimaliu 450 ar
 • Senas televizija (matematikos) su 450 arba minimumo
 • Nauja televizija (matematikos) su 490 arba minimalus
 • Pagal A lygio (matematikos) su minimaliu B arba
 • Australijos aukštojo Įėjimas Egzaminas (matematikos) su minimaliu B arba
 • IB priedus (matematikos), kurio 5 (IB vertinimo sistemoje) Minimalus arba
 • NCEA (matematika arba skaičiavimo) 2 lygmens arba didesnis bent Iš viso 4 kreditus ir su "pasiekiamas" minimumo
.

5. Bandymai tą pačią dieną!

Iš anglų kalbos ir matematinio gebėjimą rezultatai turi būti išbandytas tą pačią dieną į toliau nurodytą bandymą atvejais.

 • Senas televizija (Kritinis skaitymas) ir Old televizija (matematikos).
 • Nauja televizija (Įrodymais pagrįsta skaitymas ir rašymas) ir Naujosios televizija (matematikos).
 • CU-AAT (Verbalinis skyrius) ir VV-AAT (matematikos skyrių).

6. Baigiasi iš testų rezultatai data:

Dėl testų balų kaip ir Nr.3 ir Nr.4 gali būti naudojamas tik per 2 metus; ir tai turi būti per paskutinę dieną šioje paraiškoje.

7. Skaitmeninis aplankas:

Visi pareiškėjai turi pateikti portfelį, kurį sudaro vaizdų savo kūrybinį, projektavimo ir / ar meno kūriniai, pateikti tokiu formatu pateikta žemiau: Šis portfelis turi būti pateiktas per vieną PDF failą, ant DVD. Šiame DVD, pareiškėjo vardas ir pavardė turi būti rašomi arba įvedėte aiškiai lotyniškais rašmenimis. PDF failas turi būti lygiai 12 puslapių. Kiekvieno puslapio šiame PDF failo dydis yra 1280x720 taškų. Dešinėje apačioje kiekvieno puslapio, nurodykite savo vardą ir pavardę (lotyniškomis raidėmis), nustatyti tik 16 PT ir Helvetica. Nepavykus atitikti formatu aukščiau nurodytu gali sukelti jūsų portfelis buvo atmestas iš šio įvežimo procedūra.

8. Personal Statement:

Šiame skyriuje yra jūsų "galimybė", bendrauti su mumis, kodėl esate tinkamas kandidatas mūsų Tarptautinės bakalauras Komunikacijos Dizaino ir kodėl jums turėtų būti atrenkami pokalbiui. Jūsų asmeninė pareiškimas, kuris turi būti parašyta, kaip esė, bus laikoma kruopščiai, kartu su kita informacija galite pateikti mums. Įsitikinkite, kad Jūsų asmens pareiškimas yra jūsų pačių darbas. Mes taikys savo prašymą plagiatas. Negalima būti linkusios kopijuoti kito asmens taikymo medžiagų arba atsisiųsti savo asmeninio pareiškimo išjungti internetą. Gali būti rimtų pasekmių iki naudojant kitų žmonių darbą.

10. Paraiškos mokestis:

฿ 1000 mokestis turi būti sumokėtas per SCB šakų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Thailand’s first institution of higher learning officially came into being in March 1917. The groundwork and preparation, however, took place more than a century ago. The worldwide economic, social an ... Skaityti daugiau

Thailand’s first institution of higher learning officially came into being in March 1917. The groundwork and preparation, however, took place more than a century ago. The worldwide economic, social and political changes in the late nineteenth century contributed to Siam’s decision to adapt in order to avoid being colonized by Western powers (“Siam” became “Thailand” in the year 1939). Skaityti mažiau