Read the Official Description

Bendravimas ne Stritch teikia platų karjeros paruošimo galimybes, visos siūlomos platesniame kontekste laisvųjų menų.

Bendravimas Cardinal Stritch universiteto teikia platų karjeros paruošimo galimybes, visiems pasiūlyta per platesniame septyni laisvieji menai. Komunikacijos laipsnį Stritch neturi ribų. Tai verčia į keletą darbo aplinkoje, jos fondų tarpasmeninio, nedidelės grupės, įtikinamas, burnos, vaizdo ir rašytinės komunikacijos. Studentai plėtoti supratimą ir raktas įgūdžių rinkinių dirbti ne pelno, verslo, vartotojų ir tarpininkaujant ryšio nustatymus. Per didelius, studentai taip pat gali pasirinkti specializuotis savo diplominį darbą žiniasklaidoje, Integruotos marketingo komunikacijos, tarpasmeninio bendravimo, ar organizacinės komunikacijos. Per studijų programą, studentai kurti diversifikuotą portfelį, patvirtinančių žodžiu ir raštu stiprybes, taip pat problemų sprendimo, auditorijos analizė, tarpasmeninių dinamikos, konfliktų tarpininkavimo ir peržengiančios kultūros ir lyčių supratimą.

Studentai plėtoti profesinę patirtį per paslaugų mokymąsi kursuose ir per savarankiškai pasirinktas stažuotes. Mokiniai yra skatinami baigti dviejų stažuotes skirtingose ​​vietose ir su skirtingais pareigybių aprašymus. Pagrindinis Komunikacijos leis studentui plėtoti įgūdžius, būtinus bendrauti su įvairioms auditorijoms įvairių nustatymų. Karjeros galimybės apima pradinio lygio pozicijas viešųjų ryšių, žiniasklaidos, verslo ryšių, reklamos, švietimo ir viešųjų paslaugų. Daugelis mūsų absolventų tęsti mokslus baigęs arba teisės mokykloje, ir daugelis gauna darbo pasiūlymus iš jų stažuočių vietų.

Pagrindinis ar nepilnametis Komunikacijos yra stiprus komplimentas pagrindinis sporto vadybos, psichologijos, teatro, dailės, muzikos ar slauga.

Pagrindinis komunikacijos leis studentui plėtoti įgūdžius, būtinus bendrauti su įvairioms auditorijoms įvairių nustatymų. Karjeros galimybės apima pradinio lygio pozicijas viešųjų ryšių, žiniasklaidos, verslo ir pramonės ryšių, reklamos ir viešųjų paslaugų. Daugelis mūsų absolventų tęsti mokslus absolventai teisės mokykloje.

Laipsnio reikalavimus

  • Programos kreditų: 42
  • Privalomieji dalykai
    Reikalingi kursai Specialybė: CA 101, 108, 210, 252, 260, 301, 401, 403, ir 406, ir nuo 15 pasirenkamųjų kreditus iš ĮA kursų pasiūla minimali. Iki dviejų viešųjų ryšių (PR) kursų pasiūla gali būti užskaitomos renkamojo reikalavimą.
  • Reikalingi pagalbiniai Kursai: -

Papildoma informacija

Ne daugiau kaip du CA 403 stažuotės tris kreditus kiekvienas gali būti skaičiuojamas link 42-kredito reikalavimą. Dėl visų reikalingų pagrindinių kursų turi būti pasiektas iš "C" arba aukštesnį lygį.

Program taught in:
Anglų

See 17 more programs offered by Cardinal Stritch University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Price
- 14.106 $ per semestrą
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline