Read the Official Description

ai

Ką MD.H?

Septyniose semestrus reikalavimus atitinkančios mokytojai moko jaunieji Mados vadovai ir mados vadovai platus ir plati patirtis valdymas, Gaminiai ir prekės ženklo valdymas su nacionaliniu ir tarptautiniu Tekstilės ir mados pramonė rinkinys dėmesio. Taip pat svarbu, kalbiniai ir kultūriniai tyrinėjimai įgūdžiai yra mokomi. Savarankiški projektus ir Praktikumssemester padeda plėsti ir gilinti įgūdžius ir patirtį, kurie yra būtini, kad mada valdymo srities lyderių.

Studentai MD.H gauti nemokamą prieigą prie pasaulinės informacinės tendencija tinklo WGSN, o mokytis.

Tarpdisciplininį poreikiai Žiniasklaida Projektavimo mokykla ateina į keletą kursų ir projekto darbo kartu su kursų atstovų vykdymo "Mados dizainas" ir "Media" ir komunikacijos valdymas "išreiškė.

Kaip dalis tyrimas išvykas atliekami siekiant tekstilės ir mados kompanijų, taip pat reklamos, rinkodaros ir ryšių agentūrų namie, tiek užsienyje duoti studentams tiksliai ir laiku įžvalgas kasdieniame darbiniame gyvenime Mados vadovai ir mados vadovai suteikti.

Duomenys

  • Trukmė: 7 semestrus
  • Tipas: Visas laikas
  • Kredito Taškai: 210 ECTS
  • Laipsnis: bakalauras (BA)
  • Išleidimo datos: Balandžio 25 (Miunchenas) | spalio 1
  • Vietos: Miunchenas, Diuseldorfas, Berlynas

Mados Profesionalai pasaulinės verslo centras

Mados direktorius / viduje aprengti sprendimų pozicijas nacionalinių ir tarptautinių kompanijų didžiausių pasaulyje plataus vartojimo prekių pramonei. Su savo verslo ir technologijų patirtimi ir gilių žinių ir įgūdžių srityse Rinkodaros, komunikacijos ir renginių organizavimas jie yra aktyvūs įvairialypėje, lanksti ir kūrybinga aplinka. Mados direktorius / viduje turi už norus ir poreikius klientų ir scenografijos tendencijas ausį ekonomiškai pelningai ir siekiant socialinė atsakomybė tvarka.

Kaip tapti Mada direktorius / į (BA)?

Bendra aukštojo mokslo įėjimas arba pripažintos lygiavertės. Ne formalus tyrimas pagal § 11 BerlHG kurį dalykinių universitetą kvalifikacijos yra įmanoma. Asmeniniai kvalifikacijų: Geri bendravimo įgūdžiai raštu ir žodžiu, pagrindinė ekonomikos supratimą, anglų kalbos įgūdžius, organizacinius gebėjimus, iniciatyvumas, įdomus grupinis darbas, domėjimasis mada.

Paraiškų teikimo tvarka

Išsami programa, asmeninis interviu bei Sėkmingas įėjimo bandymas nuspręsti dėl priėmimo.

Rašytinė paraiška apima savo sertifikatus ir CV su nuotrauka.

Program taught in:
Vokiečių

See 5 more programs offered by Media Design School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Bal 2019
Spal 2019
Duration
7 semestrus
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Bal 2019
Application deadline

Bal 2019

Location
Application deadline
End Date

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date