Read the Official Description

1

Todėl MD.H!

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla turi 25 metų patirtį švietimo srityje. Visais žiniasklaidos ir dizaino srityse, ji siūlo state-of-pripažintus kursus. Pasirinkimas iš trijų vietų žiniasklaidos ir mados tvirtoves Berlynas, Diuseldorfas Miunchenas. Tai sujungia gerą miesto vietą, šiuolaikiniai patogumai ir daug būdų, kaip padaryti lankstumo tyrimą.

Duomenys

  • Trukmė: 7 semestrus
  • Tipas: Visas laikas
  • Kredito Taškai: 210 ECTS
  • Laipsnis: bakalauras (BA)
  • Išleidimo datos: Spalio 1
  • Vietos: Miunchenas, Diuseldorfas, Berlynas

Po kelių žingsnių į studijų

Priėmimo sprendimas yra asmeninis pokalbis, tinkamumo testo ir rašytinis prašymas. Tai yra įmanoma bet kuriuo metu. Be to, nemokama darbo pavyzdžiai pateikiami iš įvairių erdvių. Sąlyga yra bendra universitetas, techninis aukštasis arba pripažintos lygiavertės.

Įvairovė, kuri įkvepia

Nuo galimybes kaip Media Designer / į įvairi kaip pati žiniasklaida, jums daug durys yra atidarytos. Visų pirma, multimedijos ir PR agentūros, kino ar televizijos gamybos įmonių ir reklamos departamentai pramonės ar valstybinėse institucijose.

Todėl galimybių!

Kontaktai, kontaktai, kontaktai - ypač žiniasklaidos pramonės, jie yra alfa ir omega Geras todėl, jei jūs neturite pradėti nuo nulio, kaip pradedantiesiems, bet gali turėti naudos iš esamų sąsajas su darbo rinka. Kaip ir karjeros tarnyba MD.H, dėka veiklos ir palaikymo paslaugos turtus, profesinis tobulėjimas studentų ir absolventų / skatina absolventus.

Susipažinkite su mumis!

Norite sužinoti daugiau apie šį kursą? Tada kreipkitės. Tiesiog atitinkamos studijų konsultavimas Berlyne, Diuseldorfe ir Miunchene Taip pat mūsų įprastinio pobūdžio informaciniai vakarai, mes nuoširdžiai kviečiame Jus. Yra išduoti profesoriai ir dėstytojai nuo Žiniasklaida Projektavimo departamento atskleidžiantys įžvalgų studijų programą. Gyvas ir ryškiai sužinoti iš pirmų rankų apie turinio ir struktūros tyrimai, pamokų, finansavimo ir tt klausimų ir atsakymų sesiją ir Universiteto suapvalinti atveju kelionė.

Program taught in:
Vokiečių

See 5 more programs offered by Media Design School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
7 semestrus
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date