Read the Official Description

Nanotechnologija yra tarpdisciplininis mokslas grįsdama nuo fizikos, chemijos, medžiagų mokslo ir biologijos. Šie nepriklausomi laukai yra privalomi kartu Nanotechnologijos - nauja studijų sritis Lodzės universitete. Ši studijų laukas yra siūlomas kaip pirmosios pakopos studijas, ty 3 metų su dviem sąlygomis per studijų metus (30 savaites studijų per metus), kuriems anglų pagrindinės studijų kalba. Auklėtinio profilis reiškia, kad studentas bakalauro laipsnis gaunamas baigusi visus privalomus kursus gali atlikti laboratorinį / eksperimentinį darbą nanotechnologijų, fizikos ar chemijos srityse. Jis taip pat turėtų būti suteikta galimybė tęsti savo išsilavinimą antrosios pakopos studijas, siekiant gauti magistro laipsnis bet universitete visame pasaulyje. vienerių metų, per studentas trunka kursai, kurie leidžia jam suprasti ir aprašyti Makroskopiniu pasaulį, ypač fizikos ir chemijos pagrindai. Studentas taip pat padidina savo žinias matematikos ir statistikos srityje. Galiausiai, kursas Įvadas į Nanotechnologijų leidžia jam suprasti pagrindines sąvokas ir vartojami terminai nanomokslų. Apie per teorinių kursų įgijo žinių gilinti praktinį mokymą, kuris apima fizikos ir chemijos laboratorijos. Studentas taip pat išmoksta analizuoti ir pateikti duomenis. Jis taip pat užima daug programavimo kursus, kurie suteikia jam tvirtą pagrindą programavimo kursai realizuotų per du metus.

du metus, studentas trunka kursai, kurie leidžia jam suprasti nano pasaulį. Jis sužino, kvantinė fizika, Fizika ir chemija paviršių kristalografija ir gauna esminių nanostruktūrų žinias. Jis mano kursą eksperimentinius metodus į nanomokslo kurio metu jis sužino apie metodų ofnanostructures "apibūdinimo. Jis taip pat didina savo žinias matematikos, organinės chemijos srityje, ir susipažinęs su kai kuriais Biochemijos termodinamikos ir elektronikos srityse. Apie per teorinių kursų įgijo žinių gilinti metu praktiniuose mokymuose, kuriuose yra laboratorijų nanotechnologijų, elektronikos, skaitmeninių duomenų analizės ir duomenų vizualizacija srityje. Šiais metais studentas sukuria savo nanomedžiaga ir atlieka savo pagrindinę analizę.

trijų metų laikotarpiu studentas padidina savo žinias nanotechnologijų pasaulyje ir sužino apie problemas ir praktinio pritaikymo nano medžiagų. Visų pirma, jis mano kursus Puslaidininkių, Modern Electronics, naujos 0D, 1D ir 2D medžiagos. Saugos ir sveikatos problemų, susijusių su nanomedžiagomis tvarkymo aptariami su mokiniu. Jis taip pat sužino apie ekonominiu aspektais Nanotechnologijų. Jo matematiniai žinios pratęstas į skaičiavimo metodus nanomokslo žinoma. Šie kursai yra pridedama laboratorijose nanotechnologijų ir skaičiavimo metodus.

Reikalavimai

Aukštosios mokyklos diplomą, iš įrašų, rodančių dalykų / pažymius ir tinkamumo liudijimą darbui su anglų kalba užsieniečiams (nebent vidurinį išsilavinimą buvo dėstomi anglų kalba) stenograma yra privalomi.

Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by University of Lodz »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,500 EUR
1800 Lt / metus mokestis taikomas už Lenkijos ir ES / EFTA piliečiams. 2500 eurų / metus studentams iš ne ES / ELPA, papildoma 120 EUR mokestį, kuris apima registracijos mokestį (studentams lenkų kilmės mokslą yra sumažinama 50%).
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019