BA Psichologija

Welch College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA Psichologija

Welch College

psichologija

Psichologija programa ne Welch kolegijos dėmesys skiriamas konsultavimui iš Biblijos pasaulėžiūros, siekiant padėti jums pamatyti, ką Dievas norėjo veikimą. Jūsų studijos apims tvirtą pagrindą teologinės studijos ir psichologinės teorijos iš krikščioniškos perspektyvos.

Kursinių dėmesys skiriamas žmogaus elgesį ir vystymąsi, klausymo ir vertinimo metodus, konsultavimo teoriją ir įgūdžių pastate.

Nesvarbu, ar jūs ieškote dalyvauti aukštosios mokyklos ar eiti iš karto į darbą, laipsnis iš Welch koledžo psichologijos programa padės jums analizuoti žmogaus mintis ir elgesį iš verslo ministerijos socialinio darbo.

Informacija apie programą

41 valandos menų ir mokslų Core 30 valandos teologijos studijų Core 41 valandos Psichologijos Core 12 valandos Pasirenkant

124 - viso kredito valandos

Imties Pagrindiniai kursai

PSY 2302. Grupės ir tarpasmeninius santykius - Klasės daugiausia dėmesio bus skiriama kaip asmenys sąveikauja per didesnės socialinės kontekste. Ypatingas dėmesys bus skiriamas kultūrai, subkultūrų, tautybę, o jų poveikis individo atradimams, emocijų ir elgesio.

PSY 2401. trukmė PLĖTRA - Biologinių ir aplinkos veiksnių, darančių įtaką fiziniam, dvasiniam, intelektinės, socialinės, emocinės ir kalbos vystymąsi nuo apvaisinimo iki mirties tyrimas. Tyrinėja vaiką, paauglių ir suaugusiųjų gyvenimo etapuose. Apima priežastis ir rezultatus nepertraukiamai ar kišimosi į vystymosi ir mokymosi procesus.

PSY 3201. FIZIOLOGIJA elgesio - Šis kursas yra skirtas imtis įdėmiau peržiūrėti, kaip atsitinka fiziologiškai. Ypatingas dėmesys skiriamas anatominių ir cheminių priežasčių elgesį.

PSY / min 3601. CHRISTIAN konsultavimas - Supažindina studentą su pagrindinių principų, susijusių su krikščionių konsultavimas, atkreipiant dėmesį į Biblijos principus, veiklos konsultavimo vietinėje bažnyčioje, ir problemų, su kuriomis susiduria pastorius ir kitus, kaip jie bando padėti žmonėms per konsultavimo vieta. Studentas bus sukurti konsultavimo filosofija, įgūdžių, ir metodą, tinkantį supratimą vietinės bažnyčios aplinkoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
124 valandos
Dieninės
Price
Kaina
612 USD
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Nashville, Tennessee
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Nashville, Tennessee
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla