Read the Official Description

psichologija

Psichologija programa ne Welch kolegijos dėmesys skiriamas konsultavimui iš Biblijos pasaulėžiūros, siekiant padėti jums pamatyti, ką Dievas norėjo veikimą. Jūsų studijos apims tvirtą pagrindą teologinės studijos ir psichologinės teorijos iš krikščioniškos perspektyvos.

Kursinių dėmesys skiriamas žmogaus elgesį ir vystymąsi, klausymo ir vertinimo metodus, konsultavimo teoriją ir įgūdžių pastate.

Nesvarbu, ar jūs ieškote dalyvauti aukštosios mokyklos ar eiti iš karto į darbą, laipsnis iš Welch koledžo psichologijos programa padės jums analizuoti žmogaus mintis ir elgesį iš verslo ministerijos socialinio darbo.

Informacija apie programą

41 valandos menų ir mokslų Core 30 valandos teologijos studijų Core 41 valandos Psichologijos Core 12 valandos Pasirenkant

124 - viso kredito valandos

Imties Pagrindiniai kursai

PSY 2302. Grupės ir tarpasmeninius santykius - Klasės daugiausia dėmesio bus skiriama kaip asmenys sąveikauja per didesnės socialinės kontekste. Ypatingas dėmesys bus skiriamas kultūrai, subkultūrų, tautybę, o jų poveikis individo atradimams, emocijų ir elgesio.

PSY 2401. trukmė PLĖTRA - Biologinių ir aplinkos veiksnių, darančių įtaką fiziniam, dvasiniam, intelektinės, socialinės, emocinės ir kalbos vystymąsi nuo apvaisinimo iki mirties tyrimas. Tyrinėja vaiką, paauglių ir suaugusiųjų gyvenimo etapuose. Apima priežastis ir rezultatus nepertraukiamai ar kišimosi į vystymosi ir mokymosi procesus.

PSY 3201. FIZIOLOGIJA elgesio - Šis kursas yra skirtas imtis įdėmiau peržiūrėti, kaip atsitinka fiziologiškai. Ypatingas dėmesys skiriamas anatominių ir cheminių priežasčių elgesį.

PSY / min 3601. CHRISTIAN konsultavimas - Supažindina studentą su pagrindinių principų, susijusių su krikščionių konsultavimas, atkreipiant dėmesį į Biblijos principus, veiklos konsultavimo vietinėje bažnyčioje, ir problemų, su kuriomis susiduria pastorius ir kitus, kaip jie bando padėti žmonėms per konsultavimo vieta. Studentas bus sukurti konsultavimo filosofija, įgūdžių, ir metodą, tinkantį supratimą vietinės bažnyčios aplinkoje.

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Welch College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
124 valandos
Dieninės
Price
612 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline