BA Psichologijos (paspartintą į Magistro Laipsnį)

Goddard College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA Psichologijos (paspartintą į Magistro Laipsnį)

Goddard College

BA Psichologija (Fast Track "MA laipsnis)

Dailės bakalauras psichologijos Goddard kolegijos suteikia studentams su spartesnių uždirbti psichologijos ar MA MA klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo.

Galimybės, ty konsultavimo srityje vis reikia padidintam kvalifikaciją ir aukštesnius akademinius kredencialus profesinio tobulėjimo. Mūsų programa atitinka poreikį gauti gilesnis kvalifikaciją ir aukštesnį akademinį įgaliojimai dėl profesinės karjeros psichologijos ir konsultavimo srityje. Siūlome supaprastintą švietimo metodą mokantis įgūdžių tobulinimą ir gauti bakalauro ir magistro laipsnį greičiau akademinio kelio.

Mažai rezidentūros Mmodel

Tuo semestro pradžios, studentai lanko intensyvų aštuonių dienų rezidentūros Vermonte, po 16 savaičių savarankiškam darbui ir savirefleksijos, glaudžiai bendradarbiaudama su fakulteto patarėjas ir žinoma globėjas. Goddardo pradininkas šį formatą beveik prieš pusę amžiaus, siekiant patenkinti suaugusiųjų studentams profesinį, šeimos ir kitų įsipareigojimų, siekiančių mokymosi patirtimi pagrįstas realaus pasaulio poreikius.

Rezidencijos yra laikas ištirti, tinklo, mokytis, liudytojas ir pasidalinti su kolegomis, darbuotojais, ir dėstytojų. Mokiniai dirba su patarėjais ir bendraamžiais glaudi patarti grupėms sukurti individualius studijų planus, kurie apibūdina savo mokymosi tikslus semestro.

Glaudžiai bendradarbiaudama su savo fakulteto patarėjų ir palaiko kolegų besimokantiems studentams nustatyti sritis, studijų, asmeninius tikslus, susijusius išteklius ir būdus šiems tikslams pasiekti. Studentai taip pat dalyvaus ir prašoma padėti organizuoti seminarus, konferencijos pranešėjai: adresus, šventes ir kitus renginius, skirtus skatinti, įkvėpti ir iššūkis.

Tai žemos rezidentūros modelis sujungia bendradarbiavimo su Bendrija individualiems poreikiams pritaikytų mokymosi dėmesio plotis sustiprintas įžvalgus mainus su fakulteto patarėjas ir kurso kuratorių.

Gyvenimo

Visi studentai uždirbti menų bakalauro ne Goddard kolegija turi atitikti bendruosius reikalavimus BA. Be to, studentai siekti bakalauro psichologijos turi užpildyti šią paskirstymą.

Psichologija Pagrindiniai kursai (33 kreditai)

 • PSY 100 Įvadas į psichologijos
 • PSY 210 Rašymas Psichologijos
 • PSY 220 moksliniais metodais
 • PSY 310 Statistiniai metodai
 • PSY 320 Socialinių mokslų tyrimų
 • PSY 330 Kognityvinė neurologijos
 • PSY 340 mokymosi ir atminties
 • PSY 350 Raidos psichologija
 • PSY 360 Socialinė ir kultūrinė psichologija
 • PSY 370 Asmenybės ir Afektyviniai Mokslas
 • PSY 380 Nenormalus psichologija

Praktika (3 kreditai)

Praktika leidžia studentams taikyti savo mokymąsi savo bendruomenėse tokiais būdais, kurie svarbūs jų. Studentai bus baigti praktikumo (mažiausiai 50 valandų) iš bendruomeninės organizacijos, pavyzdžiui, bendruomenės psichikos sveikatos centras, stacionare vienetą, žmogaus paslaugų agentūra, mokyklos ar privačios ne pelno.

Capstone (6 kreditai)

Capstone leidžia dirbti su savo akademinio patarėjas studentams apmąstyti savo bakalauro patirties ir sukurti darbą, kuris geriausiai parodo savo supratimą apie jų asmeninio ir mokslinės plėtros. Baigtas į galutinį semestrą capstone susideda iš dviejų 500-lygio kursus, kurie skirti dėmesio mokinių atmintyje, analizė ir kūrybiškumą jų augimą vieną kursą apie asmeninio augimo ir ant mokslinės plėtros kitą. Šie kursai taip pat bus akademinį turinį plotas studento pasirinktą kuri yra susijusi su jų supratimu jų augimą.

Pereinamieji kursai (6 kreditai)

Du (2) kursai tarnauti bakalauro laipsnį ir magistro studentams, siekiančių pagreitintai. Tai gali būti pasirenkamuosius kursus arba mA pagrindinė kurso.

Vyresnysis tyrimas (12 kreditai)

Vyresnieji studijos paprastai prisiimti įvairių formų ar struktūras. Du įprasti formatai:

 • Parašė, mokslinių tyrimų pagrindu pagamintų produktų: centrinis komponentas yra išplėstinis tyrimas esė panašios formos ir akademinių elementus su tradiciniais mokslinių darbų ar projektų.
 • Meninė / Creative Produktai: Daugeliui studentai turi meninę ar kūrybinę produktą kaip ir jų vyresnieji tyrimo puošmena. (Raštu, mokslinių tyrimų pagrindo produktus, o kūrybingi pobūdžio, paprastai prisiima daugiau tradicinių formų.) Meninė / kūrybingi produktai dažnai imtis novatoriškų formų. Pastarieji produktai įtraukti meno kūrinius, mokymo programų vadovus, rankraščių, filmai, vaizdajuostės, žinynai, vadovėliai, ir dar daugiau. Nepriklausomai nuo jų formos, visi meniniai / kūrybingi produktai įtakoja mokinių mokslinių tyrimų, parodyti gylį ir patirties, ir prisidėti prie lauko ar bendruomenei. Rašytiniai dokumentai kontekstas, kad ištirti estetines, filosofines ir istorinius pamatus studento darbo per diskusijas pagrindinių įtakingų menininkų ir mąstytojų lydėti visus meninius / kūrybiniai projektai.

Priėmimo kriterijai

Studentai psichologijos bakalauro atvyks su ne mažiau kaip 60 semestro kredito valandos (paprastai jų bendrininkų laipsnių) ir ne daugiau kaip 75 kreditų bus priimami perkelti. Taigi, studentų tikimasi baigti bakalauro trijų ar keturių visos darbo dienos semestrus. Studentai negali pereiti su mažiau nei 120 bakalauro semestro kreditų. Būsimieji studentai domisi psichologijos bakalauro, kurie dar nėra uždirbtos mažiausiai 60 semestro kreditų kviečiami kreiptis į Goddard savo bakalauro menų individualizuota studijų laipsnių kelio atitikti minimalius patekimo į rinką reikalavimai ir tada kreiptis dėl priėmimo BA psichologijos įsirašydamos kaip junior arba trečiųjų metų studentas.

BA / MA pagreitintai

Fast Track variantą, studentai baigtų 120 kreditai link menų bakalauro laipsnį. Paskutinis semestras bakalauro studijų tarnauja kaip pereinamuoju laikotarpiu, kuris studentai taip pat užbaigti link absolventas lygio studijų. Studentai, kurie pereiti į studijų programą baigti magistro laipsnį tris semestrus.

Studentai, kuriems reikia papildomų semestrus baigti Paskirstymo laipsnio reikalavimus galės baigti psichologijos bakalauro P & C programą, tačiau turės kreiptis į magistro programos be galimybe siekti spartesnių pokyčių (ty naudos, be galimybės turi keturis graduate- lygio perėjimo kursai laikoma dalis magistro laipsnį).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Plainfield, Vermont
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Plainfield, Vermont
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla