BA religinių studijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijavimas pasaulio religijų yra centrinė dalis suprasti žmogaus kultūrą. Religijos formuoti kaip žmonės interpretuoja ir bendrauti su kitais žmonėmis, su gamta, ir su tuo, ką mes priimame, kad būtų šventa. Jei radote žmonės įdomūs, rasite studijuoja pasaulio religijų įdomu.

Pagrindinis misija Religijos studijų katedros padėti studentams Siena suprasti ir įvertinti reikšmes ir vaidmenis religijos žmonių kultūroje. Akademinis tyrimo religijos yra liberalios meninio ugdymo komponentas ir aiškiai turi svarbią funkciją kolegijoje, kurią patyrė pranciškonų tradicija.

Departamentas pristato savo kursus kritinę studiją ir įvertinti įvairių religinių tradicijų pasaulyje. Taikant šį metodą per religinių studijų departamentas suteikia studentams galimybę tyrinėti žmogaus egzistencijos reikšmę jos santykis su šventa, ir įspėja juos religinių įsitikinimų ir praktikos politinių, socialinių, estetinių ir ekonominių arenose svarbą ,

Mūsų kursai yra skirti visiems studentams, nepriklausomai nuo jų asmeninio religinio pozicija ir požiūris religinę patirtį įvairių kultūrų, įvairių sričių ir pasaulio perspektyvas.

Siena Religijos studijų katedros siekia ne įtikinti studentus tapti religinę ar laikytis vienos religijos, o ne kitą. Mes ištirti istorinę ir šiuolaikinę įvairovę pasaulio religijų, padėti studentams geriau suprasti vaidmenis religijos žaisti visuomenėje, politikoje, mene, ir ekonomika.

Programa renginiai

  • Apklausa, kuri leidžia studentams iš pirmų rankų sužinoti apie vietos religinių asmenų patirtimi.
  • Dėmesys pagerinti mūsų studentų gebėjimus analizuoti sudėtingus argumentus ir suformuluoti ir apginti argumentuotus atsakymus į juos.
  • Studentai plėtoti paklausių įgūdžių, pavyzdžiui, aiškiai bendrauti idėjas, atidžiai klausosi, vertinant komandinį darbą ir suvokti iš įsitikinimų ir praktikos kiti poveikis paprastai savaime suprantamu dalyku.
  • Tarptautiniu mastu pripažinta fakulteto ekspertai su laipsniais iš geriausių JAV universitetų.
  • Pasirengimas plataus įvairių karjeros, įskaitant mokymo, socialinių paslaugų, konsultavimo, įvairių formų ministerijos, teisės, medicinos ir verslui.

Reikalavimai majoras (36 kr.)

  • RELG101 - Religija Vakarų kultūroje 3 kr.

ARBA

  • RELG121 - Miesto biblijos tyrinėjimai 3 kr.

ARBA

  • RELG141 - Miesto Religinė Minties 3 kr.

ARBA

  • RELG181 - patirtis šventąją 3 kr.

Historical Studies (RSHS) (3 kr.)
Rašto studijos (RSSC) (3 kr.)
Religinės minties (RSRT) (3Cr.)
Etika (RSET) (3Cr.)
Pasaulio religijos (RSWR) (3Cr.) Ir

  • RELG490 - Seminaras religijotyra 3 kr.

Religijotyra Pasirenkant (15 kr.)
* INSA 400 ir INSA 480 gali būti skaičiuojamas kaip pasirenkamųjų Religija kreditų religinių studijų didžiųjų.


Mokiniai yra skatinami pasinaudoti religijotyra kursų pasiūla yra Hudson-Mohawk asociacija kolegijų.

Pagalbiniai kursai (6 kr.)

Du semestrus tos pačios užsienio kalbos.
Šios kalbos yra: prancūzų, ispanų, vokiečių, lotynų, rusų, graikų, italų ar arabų. * Amerikos ženklų kalba neatitinka šio reikalavimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2016

Apie mokyklą

Siena College is more than a liberal arts college, it is a learning community that prepares students for a successful life filled with compassion and drive, service and responsibility. Here, we believ ... Skaityti daugiau

Siena College is more than a liberal arts college, it is a learning community that prepares students for a successful life filled with compassion and drive, service and responsibility. Here, we believe that making a good living and living a good life go hand in hand. And we prove, over and over again, that an education like the one you receive at Siena comes along once in a lifetime. Welcome! Skaityti mažiau