BA scenos meno

Link Campus University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA scenos meno

Link Campus University

APLINKYBĖS

Šiandien, kultūros ir pramogų pasaulis siūlo puikias galimybes darbo vietų. Performing Arts, Su savo trimis maršrutais (atlikėjas, režisierius, prodiuseris), gali sudaryti studentams gali dirbti teatro, kino, televizijos, muziejų, taip pat į savo kultūros paleidimo.

CHARAKTERISTIKOS kurso

Graduate Management Admission Test arba Performing Arts kursą paprastai yra unikalus Italijoje, nes ji sujungia modernaus akademijos funkcijas su universitetų reitingavimo mokymą. Mokymo, vadovauja pedagogų ir specialistų, kurie turi tvirtą ryšį su darbo pasauliu, kurie naudoja integruotus metodus teorinių studijų, kalbų šou kartu su praktine patirtimi seminaruose ir susitikimuose su geriausiai žino skaičiai šou versle. Tai suteikia studentams tvirtą kultūrinį foną ir kompetenciją veikti, vadovavimas ir gamybos srityse. Ypatingas dėmesys skiriamas anglų kalbos studijos, kuri yra labai svarbi aktorių, režisierių ir kultūros darbuotojams, kurie nori dirbti klestinčią rinkos gamybos ir tarptautinius platinimo.

Paskaitos, seminarai ir atviros repeticijos vyksta teatro Italijoje, kad mokiniai galėtų konkuruoti r su erdve ir realaus teatro atmosferą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Locations
Italija - Rome, Lazio
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Italija - Rome, Lazio
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla