BA skaitmeninio ryšio

Link Campus University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA skaitmeninio ryšio

Link Campus University

KONTEKSTAS

Geras techninės žinios yra pagrindas spręsti sėkmingai su projektavimo ir kūrybiškumo. Skaitmeninė žiniasklaida ir informacinių ir ryšių technologijų (informacinių ir ryšių technologijų) plėtros sparta kelia naujus iššūkius naujiems specialistams ir šiuo požiūriu Bakalauro ir magistro kursų programa ketina teikti reikiamas priemones joms spręsti.

Todėl vykdydami tęstinius tyrimus ir studijas galite susipažinti su skaitmeniniu pasauliu, kad galėtumėte jį naudoti kaip avangardinio produkto sukūrimo įrankį ir kurti naujas ir labiau įdomias vartotojų paslaugas.

CHARATERISTTICS kurso

Mokymo programoms būdingas ryškus eksperimentinis komponentas, tai yra įvairių laboratorijų veiklos, skirtos "tai padaryti realiai", rezultatas, bendradarbiaujant su universiteto vidaus tyrimų centrais ir kitomis su ja susijusiomis realijomis, daugiausia teoriniais pamokos klasėje.

Kitas unikalus šio kurso bruožas yra labai specializuoto dėstymo personalo, kurio atstovai yra IKT ir sąveikos modelio lyderiai, turintys didelę patirtį tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu, ir tai gali užtikrinti patirties, kompetencijos ir žinių perdavimą. sukaupta per savo karjerą įstojusiems studentams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Locations
Italija - Rome, Lazio
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Italija - Rome, Lazio
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla