Read the Official Description

2

perspektyvos

Vizualizacijos, animacija ir SFX yra neatskiriama kino, televizijos ir reklamos pramonės šakose. į TV ir spausdinti reklama Beveik visi produktai rodomas kompiuteryje. Žaidimų pramonė nuolat perkančiosios Skaitmeninis kino Dizaineris / viduje. Taikymo sritimis animacijai ir VFX visada užkariauti naujas pramonės šakas. Dėl kvalifikuotų specialistų paklausa yra didelė - ir auga!

Kitas argumentas pasirenkant tyrimą, yra labai geras galimybes įgyti patirties užsienyje. Londonas, Los Andželas, Vankuveris Shanghai esate čia: populiariausių svetainių, Tinkamose vietose savo ateitį pasiūla MD.H studijų programą Skaitmeninis kino Dizainas - Animacija / VFX Berlyne ir Miunchene.

Duomenys

  • Trukmė: 7 semestrus
  • Tipas: Visas laikas
  • Kredito Taškai: 210 ECTS
  • Laipsnis: bakalauras (BA)
  • Išleidimo datos: Spalio 1 (Berlynas, Miunchenas), 2017 (Dusseldorf)
  • Vietos: Miunchenas, Diuseldorfas, Berlynas

Trys žingsniai studijuoti!

Priėmimo sprendimas yra asmeninis pokalbis, tinkamumo testo ir rašytinis prašymas ir darbo pavyzdžiai. reikalavimas yra visuotinis universitetas, techninis aukštasis arba pripažintos lygiavertės.

Todėl MD.H!

Žiniasklaida Projektavimo Mokykla turi 25 metų patirtį švietimo srityje. iš viso Žiniasklaida ir dizainas sektoriai ji siūlo state-of-pripažintus kursus. Pasirinkimas iš trijų vietų žiniasklaidos ir mados tvirtoves Berlynas, Diuseldorfas Miunchenas. Tai sujungia gerą miesto vietą, šiuolaikiniai patogumai ir daug būdų, kaip padaryti lankstumo tyrimą.

Todėl galimybių!

Kontaktai, kontaktai, kontaktai - ypač žiniasklaidos pramonės, jie yra alfa ir omega Geras todėl, jei jūs neturite pradėti nuo nulio, kaip pradedantysis / viduje, bet ir iš esamos sąsajos gali būti naudinga į darbo rinką, Kaip ir karjeros tarnyba MD.H dėka įvairios veiklos ir kontaktinių paslaugas turto profesinis tobulėjimas absolventų ir Studeirenden / skatina absolventus.

Susipažinkite su mumis!

Norite sužinoti daugiau apie šį kursą? Tada kreipkitės. Tiesiog atitinkamos studijų konsultavimas Berlyne, Diuseldorfe ir Miunchene

Taip pat mūsų įprastinio pobūdžio informaciniai vakarai, mes nuoširdžiai kviečiame Jus. Yra išduoti profesoriai ir dėstytojai skaitmeninės kino Dizaino katedra - Animacija / VFX atsiskleisti Įžvalgos studijų programą. Gyvas ir vaizdingai sužinoti iš pirmų rankų apie turinio ir struktūros tyrimai, pamokų, finansavimo ir tt klausimų ir atsakymų sesiją ir Universiteto kelionė suapvalinti renginį. Jauskitės laisvai susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos apie mūsų studijų konsultavimas.

Program taught in:
Vokiečių

See 5 more programs offered by Media Design School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Sau 2020
Duration
7 semestrus
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline
Start Date
Sau 2020
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date

Sau 2020