Read the Official Description

Iš katedros taikomosios Užsienio kalbų, anglų skyriaus istorija

Penkerių metų Junior College programa Katedra taikomosios Užsienio kalbų, anglų padalinysBuvo įkurta rugpjūčio, 1995. Mažajame kolegija buvo pertvarkyta į Jinwen technologijos instituto rugpjūčio, 1998. 2001, Taikomoji anglų departamentas buvo įsteigtas ir pradėjo įdarbinti ketverių metų ir dvejų metų programa universitetų studentams. Iki to laiko, penkerių metų jaunesnysis programa nebegali įtraukti naujus studentus. 2003 metais Tęstinio mokymo programa buvo sukurta ir atvėrė duris į dvejų metų universiteto vakaro programa ir kvalifikacijos savaitgalį programos studentams.

Apie pradėdami Taikomosios užsienio kalbos programa į jaunesniojo kolegijoje, p Chang, pirmininkas, su globalizacijos viziją, investavo dideles lėšas įdarbinant užsienio ir vidaus kalbų mokymo profesionalus, be to, perkant aukštos kokybės garso ir vaizdo dėstymo įrangą. Su puikia kietos ir minkštos įrangos, ji leido Americanized anglų kūrimą mokymosi aplinką ir sukūrė taip vadinamą "Global Village", kuris buvo gerai žinomas tarp šiaurinių technologijos institutų ir universitetų tuo metu. Po metų daug pastangų, Taikomosios užsienio kalbos katedra sėkmingai pastatė savo puikią reputaciją ir laimėjo titulą kaip šiaurę "Jinwen" ir pietuose "Wen ZAO", simbolizuojantis jos sėkmės auginti studentams su puikia anglų kalbos galimybes.

Reaguodama į socialinius poreikius ir atsižvelgiant į vyriausybės politiką, penkerių metų jaunesnysis programa 2002 metais, o dvejų metų universiteto programa 2005 m nustojo samdyti naujus studentus. Šiuo metu yra trys klases kiekvieno lygio, nuo pirmakursių iki senjorams ketverių metų dienų programą. Kaip dvejų metų programos tęstinio švietimo mokykloje, yra kiekvienas klasės už jaunesniųjų ir vyresniųjų lygio. Iš viso yra 14 klasių Taikomoji anglų kalbos programą.

Su avansu ir veiksmingumą mokymo pažinčių, ir pažengusiems mokymo įrangos lygio, mokyklos įvykdė technologinių universitetų standartus ir tokiu būdu kreipėsi į būti naujovinami iki universiteto mokslo ir technologijų srityje. Po Moe vertinimo, visi šešiolika departamentai ir administraciniai vienetai buvo klasifikuojama kaip viršų viename lygyje, todėl mokykla buvo paaukštintas ir pertvarkė taip Jinwen universiteto Mokslo ir technologijų 2007 m.

Švietimo tikslas

Tikimasi, kad mokiniai gerai sužinoti apie dalykus, taip pat praktinės patirties mokykloje. Jie bus įvaldyti anglų / japonų įgūdžius klausymo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo ir versti. Studentai taip pat bus įrengta profesinių žinių apie anglų / japonų mokymą, registratūroje ir verslo administravimo srityse.

 1. Anglų skyrius: Per tris modulius, Verslo administravimas tikslas padėti studentams, kurie nustatyti darbo verslo administravimo tarptautinėms organizacijoms tikslą. Anglų Mokymo modulis bus padėti studentams rasti darbą anglų mokymosi organizacijų. Priėmimo modulis leis studentams bus įdarbinti darbo vietoje, tokių viešbučių, oro bendrovių, parodas, oro uosto.

 2. Japonijos skyrius: Studentai bus laisvai Japonijos klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo. Per daugiau pažangių mokymosi, jie bus sumanūs Kinijos-Japonijos vertimas ir gali tapti Japonijos vertėjas. Departamentas siūlo kursus Japonijos dėmesio skiriant verslo, kartu su humanitarinių kursų, siekiant patenkinti verslo sektoriui poreikius.

Įranga

 1. Padėti mokytojams tobulinti mokymo medžiagą ir būdus perteikti instrukcijas, ir paskatinti juos dalyvauti mokymo konkurencijos, kelti mokymo kokybę.
 2. Tobulinti mokinių anglų kalbos įgūdžius, ypač raštu.
 3. Veislė Skirtumas tarp verslo, anglų kalbos mokymo ir registratūroje sričių talentus.
 4. Didinti galimybes studentams dalyvauti stažuotės bendradarbiaujant su pramonės ir anglų mokymosi institutų.
 5. Licencijos įsigijimas integravimas į kursus, įskaitant bendrą anglų kalbos, verslo anglų, tarptautinės prekybos, konferencijos ir parodos, užsienio kalba gido, web dizainas, ir susijusios su kompiuterių programomis.
 6. Skatinti užsienio studijas, neakivaizdinės stažuotes, ir studijuoti užsienyje akademinių laipsnių.
 7. Teikti išsamaus mokymo programų įvairovę ir sukurti E-mokymasis aplinką, prieinamą bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje per interneto technologijomis.
 8. Teikti paslaugas giminingų mokyklose, kitose mokyklose ir mokyklose atokiose vietovėse.
 9. Teikiant paslaugas vietos korporacijų ir skatinti bendradarbiavimo mokslinių tyrimų projektus, verslo įmonių.
Program taught in:
Kinijos

See 8 more programs offered by JinWen University Of Science And Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
5 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date