Read the Official Description

Naujas BA Tarptautinio marketingo skirta aukštųjų mokyklų absolventų garso žinių anglų ir ambicijų pradėti savo karjerą tarptautinės įmonių, įstaigų, žiniasklaidos ir diplomatijos.

Mokymo programa susideda iš 600 valandų kursus Tarptautinių santykių kartu su daugiau nei 1000 valandų šiuolaikinės rinkodaros ir verslo kursus. Mūsų programa yra unikali dėl savo praktinio pobūdžio ir ypatingą dėmesį skiriant tarptautiniams klausimams. Tarptautiniuose rinkodaros valdymo kursai yra pagrįstas realaus gyvenimo atvejų tyrimus ir mokyti, kaip spręsti aktualias verslo problemas. Štai kodėl mūsų absolventai yra taip gerai pasirengę dirbti tarptautinėje aplinkoje.

Reikalavimai

Aukštosios mokyklos diplomą, iš įrašų, rodančių dalykų / pažymius ir tinkamumo liudijimą darbui su anglų kalba užsieniečiams (nebent vidurinį išsilavinimą buvo dėstomi anglų kalba) stenograma yra privalomi.

Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by University of Lodz »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,500 PLN
Iš 2500 Lt / metus mokestis taikomas už Lenkijos ir ES / ELPA piliečių. 2500 eurų / metus studentams iš ne ES / ELPA, papildoma 120 EUR mokestį, kuris apima registracijos mokestį (studentams lenkų kilmės mokslą yra sumažinama 50%).
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019