BA Tarptautinių santykių

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BA Tarptautinių santykių

Dailės Tarptautinių santykių (BA-IR) bakalauro yra modulinė 3-jų metų programa, kuri suteikia teorinius pagrindus, praktinius įžvalgas ir analitinius gebėjimus prasmės Tarptautinių santykių, tarptautinės teisės ir pasaulio ekonomikai. Programa siūlo unikalios teorinio mokymo, praktinių užsiėmimų ir profesinės stažuotės pozicijas.

Ženevos diplomatijos mokykloje (GSD) kursai yra dėstomi patyrusių akademikų ir praktikų žymūs Fonai vyriausybės, diplomatijos, tarptautinių organizacijų, pilietinės visuomenės ir verslo. Mūsų įvairios fakultetas pasidalinti giliai humanitarinę įsipareigojimą ir norą skatinti, iššūkis ir įkvėpti mokinius.

Siekiant padėti suprasti, kaip teorinės įžvalgos taikoma realaus pasaulio situacijas, BA-IR jungia pagrindinius ir pasirenkamųjų modulių, kurie susilies įvairios mokymo ir mokymosi metodus, įskaitant paskaitas ir seminarus, praktinius seminarus ir modeliavimas, taip pat asmeninį užduotis ir daug galimybių tyrinėti, kurti, pristatyti ir aptarti idėjas ir siekius.


Patekimo į rinką reikalavimai

Studentai privalo būti baigę baigimo pažymėjimą jokios pripažintos mokyklos, Tarptautinio bakalaureato programą, A-lygiai, Amerikos Talpinimo, prancūzų Baccalauréat, Maturita, Abitur ir tt siekiant taikyti bakalauro programą. Dėl pareiškėjų įvairovės, yra ir kitų tarptautinių kvalifikacijos, kad mes galime priimti.

Kaip Dėstomoji kalba yra anglų, jums gali tekti pateikti įrodymą savo kalbos žinias.


Paraiškų teikimo tvarka


Gradacija Reikalavimai

Nuolatinis metai dieninių studijų studentas uždirba 60 kredito taškų į reikalingą baigimo viso 180 kreditų taškų (ECTS), pasiekiami per trejus metus.

Stažuotės programą ir kiti specialūs renginiai / studijų patirtis per mokslo metus yra privalomi komponentai programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition ... Skaityti daugiau

The Geneva School of Diplomacy and International Relations (GSD) prides itself on rigorous teaching and on a faculty renowned for their concern of the individual needs of our students. This tradition is enhanced by the specialized and interdisciplinary nature of the curriculum. Skaityti mažiau