BA Tarptautinių studijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mes bendrauti su pasaulio bendruomene tūkstantį skirtingų būdų kiekvieną dieną. Mes su draugais arti ir toli per kompiuterio ir telefono. Mes peržiūrėti atnaujinimus rinkimus ir valiutų krizių, mes sekti ligų ir neramumų plitimą, ir mes net sekti naujausias muzikos ir šokio iš dienoraščių ir video Posted by žmonių visame pasaulyje. Mes tai darome, naudojančius įrenginius, skirtus tarptautinių komandų ir pastatytas su medžiagų ir komponentų iš kelių dešimčių šalių. Esame dalis tikrai globalizuotame pasaulyje.

Vien apimtis ir tarpvalstybinio asmenų judėjimas, produktų ir duomenų greitis reiškia, kad nė viena šalis ar asmuo egzistuoja kaip saloje izoliuotas nuo tarptautinių pajėgų. Mūsų tarpusavio yra gyvenimo faktas. 21-ojo amžiaus uždavinius "yra didelis: nuo kontroliuoti masinio naikinimo ginklų sumažinti klimato kaitos poveikį, iš valdymo apvadų prekybą ir investicijas sprendžiant įtvirtinta skurdą ir maisto nesaugumo, šiuolaikinės problemos reikalauja tarptautinį bendradarbiavimą ir sudaryti kolektyvinius sprendimus.

BA programos tarptautinių studijų siūlo studentus Pasibaigus Denver kritinės žinių universitete bei įgūdžių sėkmingai į pasaulį, kuris tapo pasauline. Supratimas, kaip pasaulines institucijas ir mainai darbą, ir pareikšti tarptautinę perspektyvą į vieną profesinės raidos yra būtinybė šiuolaikiniame gyvenime. DU Tarptautinių studijų programą suteikia studentams šį pagrindą. Prisijunkite prie mūsų sužinoti apie tarptautinius renginius, kurie tiesiogiai įtakos jūsų gyvenimą.

Studentai privalo baigti 44 kreditų tarptautinių studijų mažiausiai įvykdyti pagrindinius reikalavimus. Studentai taip pat turi pasirinkti specializaciją plačiąja prasme srityje tarptautinių tyrimų. Specializacija sritys apima pasaulinę politinę ekonomiją ir tarptautinę politiką; Tarptautinė sveikatos ir plėtra; ir tarptautinės organizacijos, saugumo ir žmogaus teisės. Be to, studentai privalo baigti patvirtintą tyrimą užsienyje programą, taip pat pasiekti tarpinį mokėjimą ne mažiau kaip vieną užsienio kalbą. Studentai turėtų patikrinti išsamias reikalavimus departamentas.

Magistras Funkcijos Bakalauro Tarptautinių studijų didžiųjų

Nesvarbu, ar jūs laikotės tradicinį keturių metų planą arba juda per savo bakalauro laipsnį ne pagreitinto tempo, siūlome du kelius kvalifikuotiems Tarptautinių studijų didžiųjų uždirbti menų magistro laipsnį tuo Josef KORBEL mokyklos Tarptautinių studijų (per Dual laipsnis BA / MA Laidos ints arba Pirmenybė MA Priėmimo variantas). Būsimieji studentai turi ryšį su savo patarėju anksti planavimo tikslais ir turi atitikti įprastus standartus absolventas priėmimo į paraiškos pateikimo metu. Dėl specialiųjų reikalavimų, kreipkitės į BA programą tarptautinių studijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2016

Apie mokyklą

Founded in 1864—just a few years after the city of Denver itself was founded—the University of Denver is one of the country's premier private universities. The University's 125-acre campus, a few mile ... Skaityti daugiau

Founded in 1864—just a few years after the city of Denver itself was founded—the University of Denver is one of the country's premier private universities. The University's 125-acre campus, a few miles south of downtown Denver, is home to more than 11,500 students hailing from all regions of the United States and 83 other countries. Skaityti mažiau