BA Tarptautinio valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jei ieškote visiškai akredituoto verslo laipsnio, kuris sujungia aukštus akademinius standartus su tarptautine patirtimi, tada turime programą, specialiai pritaikytą tenkinti jūsų poreikius. Mūsų tarptautinė vadybos bakalauro programa atitinka studentų poreikius, kurie siekia pasaulinės perspektyvos valdymo karjerą.

Jūs sužinosite, kaip daryti verslą kaip pasaulinį žaidėją, įgyti vertingų vadovavimo įgūdžių ir tarpkultūrinio supratimo kartu su visais strateginio valdymo, rinkodaros, finansų ir kitų atitinkamų įgūdžių spektru.

Mes siūlome ne tik vieną iš pirmųjų tarptautinių vadybos programų Vokietijoje, kurios 100% mokomos anglų kalba, bet mes taip pat įtraukiame į sąrašą CHE įsidarbinimo reitingus bakalauro laipsniams versle. Mūsų tikslas yra išmokyti jus užpildyti didėjančią daugiakalbių ir daugiakultūrių vadovų, kurie gali vadovauti dinamiškoms įmonėms visose kultūrose ir sienose, paklausą.


Karjeros galimybės

Darbdaviai vertina mūsų absolventus dėl jų plačios vadybos išsilavinimo, praktinių įgūdžių ir tarptautinės patirties. Mūsų studentai yra gerai pasirengę spręsti pasaulines problemas, susijusias su šiuolaikine judria verslo aplinka administravimo pareigose įvairiose funkcijose ir visose pramonės šakose.


Tipiškų karjeros profilių pavyzdžiai yra:

 • Vadybos ir strategijos konsultantai
 • Rinkodaros vadybininkai ir konsultantai
 • Finansų valdytojai ir analitikai
 • Žmogiškųjų išteklių valdytojai ir specialistai
 • Apskaitininkai, auditoriai ir kontrolieriai
 • Ekonomistai
 • Operacijų ir logistikos vadybininkai
 • Projektų vadovai


Įsidarbinimo galimybės

Studentai, baigę tarptautinę vadybos programą, įgijo įvairių sričių, tokių kaip:

"Accenture", "Adidas", "Audi", "Bearing Point", "BMW Group", "Commerzbank", "Daimler", "DBB Tribal Group", "Deloitte", "Deutsche Bank", "Ernst"


Dvigubas laipsnis

Dvigubo laipsnio pasirinkimas pasirinkus universitetus iš viso pasaulio.


Kurso turinys

Tarptautinė vadybos bakalauro studijų programa (angl. International Management Bachelor Program) kuria verslo kompetencijas ir valdymo išsilavinimą tarptautiniu lygmeniu per septynis semestrus. Studentai ne tik įgyja griežtų verslo žinių ir mokosi šiuolaikinių teorijų, bet ir tobulina savo praktinius įgūdžius per individualius ir komandinius atvejų tyrimus bei projektus.

Mes taip pat mokome klases komunikacijos ir pristatymo metoduose, nes manome, kad jie yra pagrindiniai veiksniai, padedantys sėkmingai susidoroti su sparčiuoju verslo pasauliu. Studijų metu anglų kalba yra pagrindinė kalba, naudojama klasėje ir darbo vietoje. Be to, studentai privalo mokytis vienos ar kelių papildomų užsienio kalbų (prancūzų, ispanų, kinų ir kt.) Kiekviename iš pirmųjų trijų semestrų.

Studijuojant užsienyje, mes dar labiau praturtiname savo studentų akademinius horizontus ir rengiame juos tarptautinei kariuomenės plėtrai. Stažuotės semestras leidžia mokymosi rezultatus pritaikyti praktikoje ir yra puiki galimybė studentams pirmą kartą įsitvirtinti ir kurti profesionalų tinklą. Be to, mes siūlome įvairias karjeros takelius (žr. "Programos akcentai") tiems studentams, kurie nori specializuotis ir gilinti žinias konkrečioje srityje. Paskutiniai, bet ne mažiau svarbūs dabartiniai studentai ir absolventai gali remtis stipriu absolventų baze su įvairiomis funkcijomis ir pramonės šakomis pirmaujančiais specialistais.

Visa tai leidžia mūsų studentams plėtoti tikrai unikalų ir individualų profilį, kurį labai vertina darbdaviai ir aukštojo mokslo mokyklos.


Semestrai 1 ir 2

Pirmaisiais metais ypatingas dėmesys skiriamas komandiniam darbui, pristatymo įgūdžiams, informacinėms technologijoms, verslo metodams ir užsienio kalbos įgijimui. Pirmieji du semestrai taip pat apima funkcines verslo sritis (ekonomika, logistika, rinkodara, apskaita ir kt.). Visi kursai yra mokomi ir nagrinėjami visiškai anglų kalba, išskyrus užsienio kalbos pasirenkamuosius dalykus. Tarptautiniai studentai taip pat privalo priimti vokiečių kalbos kursus, kurie apima ir pusmečius.


3 semestras

Trečiasis semestras yra beveik vien tik skirtas tarptautiniams funkcinių verslo sričių aspektams: apskaitos, ekonomikos, finansų, verslo teisės ir rinkodaros. Toliau pabrėžiami informacinių technologijų įgūdžiai ir užsienio kalbos įgijimas. Visi kursai yra mokomi ir nagrinėjami anglų kalba, išskyrus pasirinktą užsienio kalbą. Tarptautiniai studentai privalo imtis vokiečių kalbos kursų.


4 ir 5 semestras

Ketvirtajame ar penktajame semestre studentai dirba internais arba užsienyje, arba tarptautinėje savo pasirinktoje Vokietijos kompanijoje. Be verslo ir užsienio kalbos įgūdžių, stažuotė padeda studentams planuoti savo karjerą. Jie iš pirmų rankų įgyja patirties įmonėje ir pramonėje, kur jie gali norėti dirbti vėliau. Mūsų absolventai dažnai dirba tose pačiose organizacijose, kuriose jie vykdo stažuotes. Taip pat ketvirtajame ar penktame semestre studentai turi galimybę išplėsti akademinį horizontą užsienio universitete. Be Europos universitetų, "Deggendorf" turi partnerystės programas su universitetais visame pasaulyje, įskaitant Honkongą, Buenos Airesą ir San Diegą. Šio semestro tikslas - išplėsti studentų valdymo perspektyvą jų interesų sferoje ir pagerinti jų supratimą apie užsienio sistemas ir kultūras.


6 ir 7 semestras

Per paskutinius semestrus studentai vykdo kapinės seminarus ir atvejo studijų kursus tarptautinio valdymo, finansų, ekonomikos ir įvairių kultūrų valdymo srityse. Jie taip pat pirmą kartą prisideda prie mokslo pasaulio, atlieka nepriklausomus tyrimus ir studijas, baigiama bakalauro darbe.


Priėmimo sąlygos

 • Priėmimo apribojimai, išsamesnės informacijos rasite skyriuje "Specialiosios programos".


Bendros žinios

 • Verslo žinios yra naudingos.


Kursų kalba

 • Anglų
 • Mažiausiai trys semestrai dalyviai mokosi bent vieną užsienio kalbą, tokią kaip ispanų, italų, prancūzų arba kinų (ar verslo vokiečių užsienio studentams).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We strive for academic excellence and indeed rank among the best universities of applied sciences in Germany. Founded in 1994, we are a modern, multi-award-winning and excellently equipped university ... Skaityti daugiau

We strive for academic excellence and indeed rank among the best universities of applied sciences in Germany. Founded in 1994, we are a modern, multi-award-winning and excellently equipped university offering undergraduate and postgraduate degree courses designed around the demands of national and global business and commerce. Skaityti mažiau
Pfarrkirchenas , Deggendorfas + 1 Daugiau Mažiau