Prezentacija

Iš Caxias do Sul universitetas yra nuoroda į svetingumo ir turizmo Brazilijoje srityje Atsižvelgdama buvo pasiūlyti Superior Hospitality kursai (1978) pradininkas. Per daugiau nei tris dešimtmečius patirtį šioje srityje, iš Caxias do Sul universitetas pridėjo naujų kursus ir iniciatyvas svetingumą ir turizmo, skatinant šio sektoriaus, kuriame yra dabar, Minesota, vienas iš šalies kompetencijos centrų raidą , UCS taip pat išsiskiria yra vienas iš pirmųjų institucijų gaminti ir pateikti per jos leidėjas (EDUCS), mokslinių darbų, skirtų šios srities žinias kolekcija.

Tyrimo objektas

Turistai ir jų judėjimą; valdymas turizmo verslui; svetingumo santykiai turizmo ir laisvalaikio; viešasis valdymas, planavimas ir socialinių-ekonominių, kultūrinių ir aplinkos poveikis turizmui.

vienodas sąlygas

Agentūros ir kelionių organizatoriai, transportas, apgyvendinimas, laisvalaikio ir renginių, restoranų ir panašių viešųjų agentūrų ir kultūros centrai, konsultavimo ir konsultavimo firmų kūrimo ir analizės turizmo projektų srityje.

Ką profesionalus

Veikia entrepreneurially į valdymo ir eksploatavimo įmonių ir viešųjų įstaigų turizmo ir svetingumo, planus ir skatina turizmą kultūros (muziejų, bažnyčių, paminklų, memorialų ir pan), rengia ir įgyvendina produktus ir miestų bei kaimo turizmo maršrutus, sukuria ir analizuoja turizmo projektus ir dirba konsultavimas.

Programa mokoma:
  • Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Universidade de Caxias do Sul »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
338 BRL
Pagrindinė kredito suma 2017
Pagal vietas
Pagal datą