BA turizmo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Prezentacija

Iš Caxias do Sul universitetas yra nuoroda į svetingumo ir turizmo Brazilijoje srityje Atsižvelgdama buvo pasiūlyti Superior Hospitality kursai (1978) pradininkas. Per daugiau nei tris dešimtmečius patirtį šioje srityje, iš Caxias do Sul universitetas pridėjo naujų kursus ir iniciatyvas svetingumą ir turizmo, skatinant šio sektoriaus, kuriame yra dabar, Minesota, vienas iš šalies kompetencijos centrų raidą , UCS taip pat išsiskiria yra vienas iš pirmųjų institucijų gaminti ir pateikti per jos leidėjas (EDUCS), mokslinių darbų, skirtų šios srities žinias kolekcija.

Tyrimo objektas

Turistai ir jų judėjimą; valdymas turizmo verslui; svetingumo santykiai turizmo ir laisvalaikio; viešasis valdymas, planavimas ir socialinių-ekonominių, kultūrinių ir aplinkos poveikis turizmui.

vienodas sąlygas

Agentūros ir kelionių organizatoriai, transportas, apgyvendinimas, laisvalaikio ir renginių, restoranų ir panašių viešųjų agentūrų ir kultūros centrai, konsultavimo ir konsultavimo firmų kūrimo ir analizės turizmo projektų srityje.

Ką profesionalus

Veikia entrepreneurially į valdymo ir eksploatavimo įmonių ir viešųjų įstaigų turizmo ir svetingumo, planus ir skatina turizmą kultūros (muziejų, bažnyčių, paminklų, memorialų ir pan), rengia ir įgyvendina produktus ir miestų bei kaimo turizmo maršrutus, sukuria ir analizuoja turizmo projektus ir dirba konsultavimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2016

Apie mokyklą

Universidade de Caxias do Sul - UCS is a Brazilian higher education institution characterized for being an institution that belongs to the community. Its activities cover directly the Northeastern reg ... Skaityti daugiau

Universidade de Caxias do Sul - UCS is a Brazilian higher education institution characterized for being an institution that belongs to the community. Its activities cover directly the Northeastern region of the state of Rio Grande do Sul, which is located in the southernmost part of the country. Skaityti mažiau