Read the Official Description

Čia aprašoma studijų programa veda prie BA vadybos ir finansų sudarymo. Šio studijų programos tikslas yra šviesti specialistus, galinčius dirbti viduriniosios grandies pareigūnų verslo korporacijų ir padėjėjai į viršų vadovams įvairiomis organizacijomis, ypač verslo korporacijos. Absolventai yra įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų taikyti tinkamus valdymo metodus bei priemones, įskaitant finansines ir apskaitos metodų, naudojamų remti valdymo procesus profesionaliai ir etiškai.

Graduate Management Admission Test arba BA vadybos ir finansų studijų programa skirta asmenims, pasirengę dirbti organizacijų būdinga reikalauja normas ir standartus ir veikia įvairių kultūrų, globalioje aplinkoje. Kandidatai turėtų turėti bendrauti anglų kalba gebėjimus, taip pat yra bendradarbiavimo atvirumą, gebėjimą mąstyti logiškai, identifikuoti ir struktūra problemas. Kandidatai turėtų būti tikrai domina ekonominių ir socialinių procesų. Absolventai vadybos ir Finansų studijų programos BA gaus pagrindines žinias socialinių mokslų ir susipažinti su technologijų ir metodų rėmimo valdymo procesus verslo organizacijose - visų pirma susijusias su finansų ir apskaitos. Absolventai taip pat gauti įgūdžių, reikalingų naudoti šiuos metodus profesionaliai. Visų pirma absolventai galės nustatyti ir struktūrizavimo problemos organizacijose. Jie bus pajėgūs parengti aukštos kokybės informaciją sprendimų priėmimo vidaus bei išorės suinteresuotosiomis šalimis.

Jie žinos šiuolaikines principus parengti finansinių ataskaitų, paprastai priimtas sąnaudų apskaitos ir valdymo apskaitos metodus, taip pat pagrindus ir finansų valdymą. Absolventai bus pasiruošęs ieškoti optimalių sprendimų organizacinių problemų, remiantis įgytų žinių, įgūdžių ir įgyvendinti šiuos sprendimus profesionaliai ir etiškai.

Reikalavimai

  • aukštosios mokyklos diplomą,
  • iš įrašų, rodančių užpildytus dalykus ir gautus klasių stenograma,
  • tinkamumo liudijimą darbui su anglų kalba užsieniečiams (nebent vidurinį išsilavinimą buvo dėstomi anglų kalba) yra privalomi.
Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by University of Lodz »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
3,000 PLN
Iš 3000 Lt / metus mokestis taikomas už Lenkijos ir ES / ELPA piliečių. 2500 eurų / metus studentams iš ne ES / ELPA, papildoma 120 EUR mokestį, kuris apima registracijos mokestį (studentams lenkų kilmės mokslą yra sumažinama 50%).
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019