BA verslo administravimo - tarptautinės vadybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BA Verslo administravimas - Tarptautinės vadybos: Studijų programa tiems, kurie mėgsta galvoti giliau

Į Verslo administravimo bakalauro - Tarptautinė vadyba ir tarpkultūrinės kompetencijos turi savo pagrindinį dėmesį skiriant dalykų Taikomosios verslo ekonomika, susijusią su tarptautiniu veikla įmonėje. Studijų kursas ruošia studentus valdymo karjerą tarptautiniu dirbančių ar tarptautiniu mastu orientuotų įmonių, nepriklausomai nuo jų sektoriuje. Jums bus kvalifikuoti kaip tarptautinio verslo ekspertas, profesijos, kuri yra daug paklausos.

ISW verslo mokykla Freiburgas, kaip dalį savo kokybės vadybos sistemą, yra įsipareigojusi mokymo studentams specialių žinių, metodikos, socialines kompetencijas ir gebėjimą perduoti šias žinias profesinėje aplinkoje.

Verslo administravimas: Pradėkite savo tarptautinę karjerą jau dabar!

Projekto kompetencija studijas tuo Steinbeis-perdavimo Institut ISW verslo mokykla Freiburge turi nuoseklų praktinio dėmesio ir suteikia tvirtą mokymo pagrindą. Jums bus parengtas visų reikalavimų, reikalingų sparčiai keičiasi, tarptautiniu tinklo verslo sektoriuje. Specialistas Žinoma Tarptautinės vadybos ir tarpkultūrinės kompetencijos yra toliau stiprinti menų (BA) bakalauro verslo administravimo studijas.

Tarptautinės vadybos ir tarpkultūrinės kompetencijos

Studijų kursas yra anglų kalba. Ispanų ar prancūzų, galima pasirinkti pasirinktinai. Pagrindiniai kvalifikaciją, pavyzdžiui, IT, Projektų ir procesų valdymo, taip pat Retorika ir komunikacija užbaigti konkrečius kursų turinį.

Ypatumas trejų metų studijų kursą yra stažuotės semestro antrosios ir trečiosios studijų metais. Šios stažuotės yra, jei įmanoma, įvykti užsienio šalyje.

Studijų kursas

Studijų kursas paprastai vyksta per šešis semestrus ir Dėstomoji kalba yra anglų. Pirmąjį pusmetį, pagrindinių elementų ir platesnio suvokimo tema, taip pat, atsižvelgiant į konkrečiose srityse, per kurį būsimieji vadybininkai veikia, yra židinio taškas. Po to yra pagrindiniai moduliai ir laisvai pasirenkami.

Dailės verslo administravimo bakalauras yra valstybės pripažinta kvalifikacija, kuri yra papildomai akredituota FIBAA.

Karjeros galimybės

Studijų kursas suteikia jums geriausią įmanomą pradėti savo profesinę karjerą. Ši rinka tampa vis svarbesnė, ypač "Tarptautinės vadybos ir tarpkultūrinės kompetencijos" ir įsidarbinimo galimybes šioje srityje auga visame pasaulyje. Kvalifikuotų specialistų ieškojimo vis daugiau dėmesio skiria absolventų tarptautinio verslo kurie specialistų žinias apie Tarptautinės vadybos ir tarpkultūrinės kompetencijos. Jūsų projektinis darbas per savo stažuotę semestrus nustatymas bus papildomai padidinti savo galimybes įsidarbinti, nepriklausomai nuo verslo sektoriuje.

BA Verslo administravimas - Tarptautinės vadybos ir tarpkultūrinės kompetencijos: Studijų programa tiems, kurie mėgsta galvoti giliau.

Reikalavimai

Universitetas Įėjimas kvalifikaciją arba lygiavertę kvalifikaciją. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į Priėmimo skyrių. Šie dokumentai reikalingi registracijai:

  • Mokyklos baigimo sertifikatą / diplomą
  • Jei taikytina, įrodymas profesinio mokymo ar profesinės patirties
  • Gyvenimo aprašymas
  • 1 nuotrauka
  • Paaiškinimas motyvų studijuoti
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Das STI ISW Business School Freiburg bietet Studiengänge mit internationaler Ausrichtung an. Hier können Sie in professionellem Lernumfeld Kulturmanagement, Sportmanagement, Hotel- und Tourismusmanage ... Skaityti daugiau

Das STI ISW Business School Freiburg bietet Studiengänge mit internationaler Ausrichtung an. Hier können Sie in professionellem Lernumfeld Kulturmanagement, Sportmanagement, Hotel- und Tourismusmanagement sowie Internationales Management in Freiburg studieren. Die ISW Business School Freiburg ist ein Transfer-Institut der staatlich anerkannten Steinbeis-Universität Berlin. Skaityti mažiau