Read the Official Description

verslas

Mes išmokyti jus su biblinių ir praktinių principų, kad pavyks kaip veiksmingą tarnautojo lyderio savo karjeros srityje.

A verslo laipsnį iš Welch kolegijos suteiks jums tvirtą išsilavinimą verslo žinių, ir rengia jums patenkinti didėjančią paklausą verslo specialistų visose pramonės šakose. Nesvarbu, ar esate suinteresuoti verslo valdymo, bažnyčios vadovybės, vyriausybės, policijos / karinės ar nepelno valdymo, jums bus įrengta biblinių ir praktinių principų, kad pavyks kaip veiksmingą tarnautojo lyderio savo karjeros srityje. Integruoti tikėjimą ir mokymosi apskaitos, finansų ir verslo yra struktūra, kuri atskiria Welch kolegiją iš kitų programų. Užuot tiesiog būdamas verslo sferos Krikščionių - jūs išmoksite, kad jūsų krikščioniškas gyvenimas gali formuoti kasdienius praktiką rinkoje.

Departamentas siūlo tiek ketverių metų bakalaureato laipsnį verslo administravimo ir dvejų metų universitetinio diplomo.

Informacija apie programą

44 - Valandos menų ir mokslų Core 30 - Valandos teologiniai tyrinėjimai 33 - Valandos of Business Administration Core 21 - Darbo laikas Dėmesys

  • MBA paruošimas arba Tarptautinis verslas 128 - viso kredito valandos

Imties Pagrindiniai kursai

MAGISTRALĖS 1201. ĮVADAS Į VERSLO - Orientacija Žinoma visiems verslo studentų sukurtų teikti išsamus įvadinis analizę visose verslo srityje aspektus, siekiant padidinti jų verslo žodyną, ir paruošti juos pažangių studijų verslo ir ekonomikos.

MAGISTRALĖS 2001 Verslo komunikacijos - Suprasti ir taikyti verslo komunikacijos, žodžiu ir raštu principus. Analizė tipiškų rašytiniais pranešimais (verslo laiškus, atmintines, protokolus), susijusius su žmogiškųjų santykių ir valdymo situacijose, įskaitant rengimo, vertinimo, redagavimo ir parengimo raidžių ir atmintines.

MAGISTRALĖS 3114. teisinę ir socialinę aplinką verslo - Kaip teisė reaguoja į kintančius socialinius, etinius, politinius, norminių ir tarptautinėje aplinkoje per teisinę sistemą, verslo nusikaltimus, teisės deliktų ir produkto atsakomybės, konstitucinį pagrindą verslo reguliavimo, verslo organizacijų ir reguliavimo proceso tyrimas.

MAGISTRALĖS 3206. MARKETPLACE VALDYMAS - Iš pagrindinių marketingo koncepcijas tyrimas Amerikos ekonomikai. Temos apima strateginio marketingo, rinkodaros aplinką, segmentavimas, prognozavimą, vartotojų elgseną, produkto gyvavimo ciklą, produkto asortimentas, kainodara, reklama, paskirstymo ir skatinimo.

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Welch College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
128 valandos
Dieninės
Price
612 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline