Vizualinės komunikacijos dizaino katedra siekiama išugdyti absolventus, kurie gali sujungti teorines žinias ir praktinius įgūdžius su vizualinės raiškos ir bendravimo gebėjimų,, turintys intelektinės žinių ir sugeba sukurti kūrybinę, estetinę pranešimus.

Šiandien vis daugiau svarbos mokama skatinimo ir verslo ryšių viešųjų ir privačių institucijų kelia Visual komunikacijos dizainerių poreikį. Todėl darbo galimybės vaizdinės komunikacijos dizainerių palaipsniui plečiasi. Iki specializuojasi vizualinės komunikacijos dizainas, katedros absolventai turės galimybę dirbti kaip kūrybinės dizainerių žiniasklaidos, ryšių ir reklamos pramonės, kurioje meno ir dizaino yra neatskiriamai susipynę, įskaitant įvairių sričių, pavyzdžiui, Maketavimas, firminis stilius dizaino, infographics , web dizainas, vaizdo ir kino gamybos, animacija, 3D modeliavimas ir multimedijos programos.

Katedros kuri priėmė pirmuosius studentus į 2007-2008 mokslo metais vyksta klasėse įdiegtos pažangios garso ir vaizdo technikos ir IT infrastruktūros kursai. Multimedijos laboratorija ir grafikos dirbtuvės naudojamos taikomosios kursų Be fotografijos, radijo ir televizijos studijose iš "Media Center". Nuo vizualinės komunikacijos dizaino katedra mokymo programa apima taikomuosius kursus, kurie padeda mokiniams plėtoti savo kūrybiškumą ir reikalauja kolektyvinio darbus, tokius kaip iliustracija, spausdinimas, fotografijos, kompiuterinės grafikos, vaizdo produkcijos, pakuotės dizainas, web dizainas ir animacija, taip pat teorinius kursus, kurie prisidės prie mokinių intelektinio augimo. Per savo ketverių metų švietimo vizualinės komunikacijos dizaino studentai įsipareigoja visapusiškas ir integruotas komunikacijos projektus, panaudojant interneto, 3D, flash metodus ir tt Be to, naujųjų medijų projektus. Vizualinės komunikacijos dizaino katedra priima studentus su TS-1 (turkų, socialinių mokslų-1) rezultatai centrinėje Bakalauro Talpinimo egzaminas (LYS).

Įėjimas reikalavimai tarptautiniams studentams

  • Užpildyta paraiškos forma - High School diplomas, mokyklos baigimo pažymėjimas, stenograma ir nuoroda raidė bakalauro pareiškėjams - aukštasis, stenograma ir akademinės nuoroda laiškas absolventai pareiškėjams - Įrodymas, anglų kalbos mokėjimą - Paso - Paso nuotraukos
Programa mokoma:
  • Anglų
Yasar University

Peržiūrėti 22 daugiau kursų Yasar University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
9,000 USD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date