BA vizualinės komunikacijos dizainas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Vizualinės komunikacijos dizaino katedra moko studentus derinti savo teorines žinias su praktiniais įgūdžiais, susijusiais su vaizdinėmis terpėmis ir komunikacija.

Šio skyriaus absolventai turės tvirtų žinių apie šį sektorių ir pritaikys savo požiūrį į mokymąsi bei intelekto gebėjimus profesijoje.

Pabrėžtina jų kūrybiškumas tiek dizaino, tiek rinkodaros pranešimų estetikos srityse. Pirmuosius studentus katedra priėmė 2007 m.

126578_126320_Yasar.jpg

Programos struktūra

Vizualinės komunikacijos dizaino katedroje studentams siūlomi kursai, reikalaujantys kūrybiškumo, taip pat praktinių ir kolektyvinių studijų. Šie kursai apima tokias temas kaip iliustracija, tipografija, fotografija, kompiuterinė grafika, vaizdo įrašų gamyba, pakuočių dizainas, interneto dizainas ir animacija. Be to, yra ir teorinių kursų, susijusių su žiniasklaida ir komunikacija.

Karjeros galimybės

Didėjanti svarba teikiama įmonių komunikacijai ir pristatymui šiandieniniame viešajame ir privačiame sektoriuose. Augant vaizdinės komunikacijos dizainerių poreikiui, didėja ir siūlomų darbo galimybių skaičius bei diapazonas. Šio skyriaus absolventai turi galimybę dirbti kūrybiniais dizaineriais įvairiose žiniasklaidos srityse, komunikacijos ir reklamos sektoriuose ir tokiose specializuotose srityse kaip stalinė leidyba, firmos tapatybės dizainas, informacijos grafika, interneto dizainas, vaizdo įrašų gamyba, filmų gamyba, animacija, trimatis modeliavimas ir daugialypės terpės programos.

Tarptautinių studentų priėmimo reikalavimai

  • Užpildyta internetinė paraiškos forma href = "https://apply.yasar.edu.tr/
  • Aukštosios mokyklos diplomas, mokyklos baigimo pažymėjimas, stenograma ir informacinis laiškas studentams
  • Universitetinis laipsnis, transkripcijos ir akademinis informacinis laiškas absolventams
  • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas
  • Paso kopija
  • Paso nuotraukos
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... Skaityti daugiau

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. Skaityti mažiau