BA anglų kalbos ir literatūros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Anglų kalba ir literatūra

Apima anglų kalbos ir literatūros, kuri buvo kuriama nuo etatų Gamah- skyriuje Atorgomh-, kuri buvo įkurta 2001 metų pradžioje departamentas, iš fakulteto nariai, kurie specializuojasi literatūros ir vertimo ir prancūzų kalbos grupė. Kadangi skyriuje sukūrimas iki šiol ir toliau sėkmingai dirbti priėmimo skyrių iš svarbiausių tikslų išlaikant studijų planą, išsamumo, pritaikytą prie amžiaus ir reikalavimams greitai besikeičiančiais laikais dvasia naujovė. Skyriuje dėmesys sutelkiamas į anglų literatūros specialybę ant klasikinės literatūros ir antikos ir suteikia šiuolaikinę literatūrą, taip pat šiuolaikinę literatūrą ir postmodernioji akcijų vienodą dėmesį ir dėmesio.

žinutė

Statybos mokinių pažintinius gebėjimus ir analitinis maratų kalba ir anglų literatūros, mokslo, ir skatinti bei prisidėti prie iniciatyvos mokslinių tyrimų ir paslaugos Statyba Universitetui studentams.

tikslai

  • Parengti absolventus kvalifikuotų kalbų ir literatūros žinias.
  • Pajėgumai ir mokslinių tyrimų įgūdžių fakulteto plėtrai.
  • Suderinimas su darbo rinkos reikalavimų ir neatsilikti nuo pokyčių žinių plėtros ir modernizavimo vykstančias akademinių programų.
  • Atvirumas pasaulio kultūrų.
  • Sukurti veiksmingas partnerystes su vietos bendruomene institucijoms.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Skaityti mažiau