BA anglų literatūroje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dvivietis Majoras su bendravimu!

" Bar-Ilan University anglų kalbos departamentas siūlo plačią programą Izraelyje, viršijančią visas kitas panašias programas įvairiose srityse.

Literatūros BA programa suteikia studentams tvirtą pagrindą anglų ir amerikiečių literatūros istorijoje ir vystyme, taip pat suteikia studentams priemones aukšto lygio analitiniams įgūdžiams, kritiniam mąstymui, argumentavimui ir saviraiškai.

Tel AvivAdomas Jangas / Unsplash

Skaityk tarp eilučių

Anglų kalbos specialistai turi pakankamai išteklių, kad padėtų jiems sugebėti kritiškai mąstyti ir rašyti akademiniu lygiu, kai kurie svarbiausi įgūdžiai, kuriuos vertina darbdaviai.

Įranga gyvenimui

Literatūra tyrinėja klasikinę ir šiuolaikinę poeziją, grojimą ir prozą, kad suprastų, kaip istorija formuoja ir formuoja menininkai, kurie naudoja kalbą kaip savo laikmeną. Literatūros teorija kelia psichologinius ir filosofinius klausimus apie tai, kaip mes pažįstame pasaulį ir save per tekstus ir simbolinę komunikaciją. Kaip sakė kritikas Kennethas Burkas, tai yra "Gyvenimo įranga".

Daugiau nei gerai skaityti

Anglų literatūros studijos nėra skirtos tik žmonėms, kurie mėgsta pasiklysti iš geros knygos. Anglų kalba yra Vakarų pasaulio kalbų kalba ir persmelkia visas pramonės šakas, taigi, šis laipsnis yra neįkainojamas šaltinis, nesvarbu, kokia darbo sritis yra jūsų.

Hayarkon Street @ Yom Kippur„Yoav Aziz“ / „ Unsplash“

Programos apžvalga

 • Programos tipas: Pagrindinis (28 kreditai)
 • Programos trukmė: 3 metai
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Priėmimo sąlygos:
  • SAT: 1100
  • Psichometrinė: 550
  • 3.5. Vidurinės mokyklos GPA
 • Paraiškos galiojimo terminas: pratęsimas

Kaip taikyti

1. Pateikite paraišką

Prisijunkite prie BIUInternational Online Pareiškėjų portalas ir užpildykite savo paraiškos formą.

Kiekvieną kartą, kai kreipiatės, jūs privalote sumokėti negrąžinamą, ₪ 400 paraiškos mokestį.

2. Siųskite nuorašus ir diplomus

Pareiškėjai privalo išsiųsti savo oficialių egzempliorių ir savo aukštojo mokslo diplomo / imatrikuliavimo pažymėjimą. Studentai savo paskutiniajame studijų metais gali išsiųsti dalinį stenogramą ir būti priimami laukiant jų galutinio stenografo ir diplomo gavimo.

Nors sprendimų priėmimo procesas gali būti pagreitintas įkeliant reikalingų dokumentų skaitmenines kopijas Pareiškėjų portale, originalios kopijos turi būti siunčiamos tiesiogiai į mūsų biurą.

3. Siųsti testo rezultatus

Balai iš SAT, ACT ar psichometrinių rodiklių yra būtini norint juos priimti ir turi būti siunčiami tiesiai iš bandymų agentūros. Studentai, išlaikę tą patį egzaminą kelis kartus, turės tik geriausius balus.

4. Įkelkite ID ir paso nuotrauką

Pareiškėjai turi įkelti arba išsiųsti el. Paštu savo paso arba "Teudat Zehut" pirmojo puslapio fotokopiją ir pastaruosius 2 "x2" paso dydžio nuotraukas.

Papildoma dokumentacija

Atsižvelgiant į jūsų akademinę istoriją ir būseną, gali reikėti atsiųsti toliau nurodytą papildomą informaciją.

 • TOEFL balai
  Studentai, kurie mokėsi ne angliškai kalbančioje vidurinėje mokykloje, privalo įvertinti 134 psl. Psichometrijos skyriuje arba pateikti lygiavertį TOEFL rezultatą.
 • Kolegijos nuorašai
  Kandidatai, dalyvavę popamokinėje akademinėje programoje (Yeshiva, seminarija, spragos metai, Mechina, kolegija), turėtų perduoti šių nuorašų kopijas.
 • Aukštųjų mokyklų priėmimas
  Kandidatai, kurie vis dar mokosi vidurinėje mokykloje / vidurinėje mokykloje, turėtų reikalauti, kad jų mokykla pateiktų šį faktą patvirtinantį laišką.

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and ... Skaityti daugiau

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and humanities have made an indelible imprint on the landscape of the nation. The university has 8 faculties: Jewish Studies, Medicine, Engineering, Law, Life Science, Exact Sciences, Social Sciences, and Humanities. These faculties are active partners in national science and technology initiatives. Skaityti mažiau