Dvivietis Majoras su bendravimu!

Apie

" Bar-Ilan University anglų kalbos departamentas siūlo plačią programą Izraelyje, viršijančią visas kitas panašias programas įvairiose srityse.

Literatūros BA programa suteikia studentams tvirtą pagrindą anglų ir amerikiečių literatūros istorijoje ir vystyme, taip pat suteikia studentams priemones aukšto lygio analitiniams įgūdžiams, kritiniam mąstymui, argumentavimui ir saviraiškai.

Skaityk tarp eilučių

Anglų kalbos specialistai turi pakankamai išteklių, kad padėtų jiems sugebėti kritiškai mąstyti ir rašyti akademiniu lygiu, kai kurie svarbiausi įgūdžiai, kuriuos vertina darbdaviai.

Įranga gyvenimui

Literatūra tyrinėja klasikinę ir šiuolaikinę poeziją, grojimą ir prozą, kad suprastų, kaip istorija formuoja ir formuoja menininkai, kurie naudoja kalbą kaip savo laikmeną. Literatūros teorija kelia psichologinius ir filosofinius klausimus apie tai, kaip mes pažįstame pasaulį ir save per tekstus ir simbolinę komunikaciją. Kaip sakė kritikas Kennethas Burkas, tai yra "Gyvenimo įranga".

Daugiau nei gerai skaityti

Anglų literatūros studijavimas yra ne tik žmonėms, kurie mėgsta prarasti gerą knygą. Anglų kalba yra Vakarų pasaulio lingua franca, ir apima visas pramonės šakas, o tai reiškia, kad neatsižvelgiant į norimą darbo sritį, šis laipsnis yra neįkainojamas šaltinis.

Programos apžvalga

 • Programos tipas: Pagrindinis (28 kreditai)
 • Programos trukmė: 3 metai
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Priėmimo sąlygos:
  • SAT: 1100
  • Psichometrinė: 550
  • 3.5. Vidurinės mokyklos GPA
 • Paraiškos galiojimo terminas: pratęsimas

Kaip taikyti

1. Pateikite paraišką

Prisijunkite prie BIUInternational Online Pareiškėjų portalas ir užpildykite savo paraiškos formą.

Kiekvieną kartą, kai kreipiatės, jūs privalote sumokėti negrąžinamą, ₪ 400 paraiškos mokestį.

2. Siųsti transkriptus

Pareiškėjai privalo išsiųsti savo oficialių egzempliorių ir savo aukštojo mokslo diplomo / imatrikuliavimo pažymėjimą. Studentai savo paskutiniajame studijų metais gali išsiųsti dalinį stenogramą ir būti priimami laukiant jų galutinio stenografo ir diplomo gavimo.

Nors sprendimų priėmimo procesas gali būti pagreitintas įkeliant reikalingų dokumentų skaitmenines kopijas Pareiškėjų portale, originalios kopijos turi būti siunčiamos tiesiogiai į mūsų biurą.

3. Siųsti testo rezultatus

Būtina įregistruoti rezultatus iš SAT, ACT arba Psychometric, ir turi būti siunčiami tiesiai iš bandymų agentūros. Studentai, kurie tą pačią egzaminą paėmė keletą kartų, turės tik geriausius balus.

4. Įkelties ID

Pareiškėjai turi įkelti arba išsiųsti el. Paštu savo paso arba "Teudat Zehut" pirmojo puslapio fotokopiją ir pastaruosius 2 "x2" paso dydžio nuotraukas.

Papildoma dokumentacija

Atsižvelgiant į jūsų akademinę istoriją ir būseną, gali reikėti atsiųsti toliau nurodytą papildomą informaciją.

TOEFL balai

Studentai, kurie studijavo ne angliškai kalbančią vidurinę mokyklą, privalo surinkti 134 psichometrinės anglų kryptį arba pateikti lygiavertį TOEFL balą.

Kolegijos stenogramos

Pareiškėjai, dalyvavę po vidurinės mokyklos akademinės programos ("Yeshiva", "Seminarija", "Gap metai", "Mechina", koledžas), turėtų perduoti šių nuorašų kopijas.

Įtraukimas į aukštąsias mokyklas

Pareiškėjai, kurie vis dar yra vidurinės mokyklos / vidurinės mokyklos nariai, turėtų pateikti savo mokyklą, patvirtinančią šį faktą.

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Programa mokoma:
 • Anglų
Bar-Ilan University

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Bar-Ilan University »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 16, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
13,500 ILS
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date