Read the Official Description

Filosofija yra seniausia akademinė disciplina, tačiau šiuolaikinio gyvenimo neapibrėžtumas XXI amžiuje dar labiau sustiprina tradicinius filosofinius iššūkius.

Sautamptono filosofijos bakalauro laipsnio metu gausite išsamių žinių apie pagrindines filosofijos sritis, siekdami savo interesų, naudodamiesi neprivalomaisiais filosofų ir pagrindinių filosofinių dalykų moduliais. Jūs įgysite savarankiško, pasitikėjimo savimi įgūdžių, reikalingų sėkmingai karjerai.

Programos struktūra

Jūs turėsite galimybę kurti savo mintis apie filosofines problemas ir dalyvauti filosofinėse diskusijose.

Vienerius metus siūlo paskaitos modulius, skirtus pagrindinėms temoms, skirtiems naujiems filosofijos studentams, taip pat tiems, kurie turi tam tikrą dalyko pažinimą, kartu su personalo vadovais, kuriuose dalyvauja trys arba penkeri studentai.

Antrus metus jūs įtrauksite pagrindinį filosofijos istorijos modulį kartu su nedidelių grupių seminarais ir pasirinksite iš daugybės neprivalomų modulių.

Pagrindiniai faktai

  • Neįprasti platų kursų spektrą, dauguma mūsų mokymo vykdomi tikruose mažose grupėse.
  • Aukštos kontakto valandos, įskaitant fakulteto prižiūrėtiną vienos pirmenybės studijų metus.
  • Lankstus mokymo planas leidžia jums sukurti savo studijų kelią.

Tipiniai įvežimo reikalavimai

Lygiai: GCE A lygis

  • AAB į ABB iš 3 A lygių.
  • Pareiškėjai, turintys pratęsto ​​projekto kvalifikaciją (EPQ), taip pat bus alternatyvūs pasiūlyti vieną lygį žemiau standartinio pasiūlymo, priklausomai nuo A klasės EPQ.

IB: Tarptautinis bakalaureatas 34-32 balai iš viso su 17-16 aukštesniuoju lygiu.

Tipiškas turinio kursas

Per kiekvieną semestrą perimsite aštuonis modulius arba lygiaverčius keturis.

Sužinokite kalbą

Ši programa leidžia jums pasirinkti kalbų modulį kaip laisvą pasirinkimą. Jie yra suskirstyti į septynis etapus, nuo absoliutaus pradedančiojo iki garsiakalbio lygmens. Jei turite klausimų dėl modulio parinkčių, atsiųskite el. Paštu savo studentų biurą.

Mokymasis ir vertinimas

Mūsų mokymas remiasi pažangiausiais Sautamptono filosofų tyrimais, kurie aktyviai dalyvauja pristatydami ir paskelbdami savo darbą tarptautinei auditorijai.

Mes ypatingą dėmesį skiriame mažų grupių mokymui. Be paskaitų, nuo pirmųjų studijų metų pradėsite dalyvauti pamokose ir seminaruose, kuriuose galėsite aptarti su kolegomis studentais ir darbuotojais savo idėjas.

Jums bus įvertintas ne tik esė ir egzaminas. Priklausomai nuo pasirinktų modulių, dirbate komandose, pateikiate pristatymus, pateikite grupinius projektus, kurkite tinklalapius ir tvarkykite didesnius mokslinių tyrimų projektus, pvz., Disertacijas.

Kiekvienam studentui priskiriamas asmeninis akademinis dėstytojas, pagrindinis akademikas, kuris teikia pagalbą ir paramą kiekviename studijų lygmenyje.

Per visą laipsnį mes suteikiame pažangių įgūdžių, susijusių su samprotavimais, tyrimais, bendravimu ir analize, įgūdžiais, kurie, kartu su Universiteto karjeros tarnybos teikiama parama, pasiruošs tęsti studijas ar būsimą karjerą.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by University of Southampton »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019