BA fotografijoje

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šis kursas vyks anglų kalba

Fotografijos kursai organizuojami Vizualiųjų menų mokykloje ir siūlo kartu su konkrečiu studijų planu ir laisvųjų menų keliais kryžminimo kursais, kad studentai galėtų įgyti daugiadisciplininių įgūdžių ir strategijų.

Per pamokas ir praktinius užsiėmimus, kuriuos surengė pagrindiniai fotografai ir kuratoriai nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje, studentai patiria įvairias fotografijos sritis: komercinę, redakcinę, dokumentinę ir meninę, norėdami išmokti versti abstrakčias sąvokas ir fotografines idėjas pastebimomis reprezentacijomis.

Fotografijos bakalauro studijas baigusieji galės dirbti tiek taikomuose, tiek savarankiškai paskirtuose fotografijos projektuose, bet ir meno kryptimi arba kuratoriais, nuotraukų redaktoriais, nuotraukų retušuotojais ar meno pirkėjais.

BA in Photography Milano

Pavadinimas - Pirmojo lygio akademinį diplomą pripažįsta MIUR (Švietimo, universiteto ir tyrimų ministerija) ir prilyginama universitetų išduodamam bakalauro laipsniui.

Kontekstas - Fotografai šiais laikais susiduria su iššūkiais ne tik techniškai, bet, svarbiausia, aiškindami ir permąstydami savo prielaidas plėsti savo žinias ir idėjas bei tapti žymiais vizualiųjų menų kultūros bendradarbiais.

Metodika ir struktūra - Fotografijos bakalauro laipsnis yra intensyvi bakalauro programa, skirta tiek techniniams, tiek kūrybiniams dabartinės skaitmeninio ir analoginio vaizdo praktikos aspektams.

Studentai tyrinėja visas pagrindines fotografijos sritis naudodamiesi plačia mokymo programa, apimančia teorinius, kūrybinius ir techninius įgūdžius, kontekstinius dalykus (fotografijos istoriją, meno semiotiką, šiuolaikinio meno fenomenologiją ir kt.) Ir profesinį tobulėjimą.

Jie palaipsniui išmoksta naudotis įranga, įsirengti apšvietimą ir fotografuoti vaizdus lauke ir labai specializuotoje aplinkoje, pavyzdžiui, fotografijos studijoje, ir kurti bei spausdinti nespalvotus filmus tamsiame kambaryje.

Kiekvieno semestro metu studentai sukuria techniškai išskirtinius ir visada konceptualiau įtaigius vaizdus, mokosi organizuoti savo veiklą, bendrauti su klientais ir kurti individualias rinkodaros strategijas.

„Liberal Arts“ paskaitos skatina studentus suprasti kultūrinius ir socialinius kontekstus, perskaityti galimus vaizdų interpretavimo pokyčius istorine ir šiuolaikine perspektyvomis, taip pagerinant jų supratimą įvairiomis temomis.

Studentai taip pat kviečiami taikyti tarpdisciplininius metodus, bendradarbiauti ir reaguoti į išorinius įvykius ir veiklą.

Kursą veda profesionalių fotografų, menininkų, kuratorių ir žurnalistų komanda, jį praplečia lankytojų dėstytojai ir pranešėjai.

Karjera - fotografas, fotografijos leidybos specialistas, nuotraukų redaktorius, meno pirkėjas, fotografijos kuratorius, meno vadovas, studijos vadovas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau