BA garso dizainas

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

Garsas yra svarbus, dažnai būdingas visų komunikacijos procesų komponentas, o garso dizaineris yra tas, kuris sugeba suderinti profesionalumą su menais, kad galėtų naudotis visomis komunikacijos ir gamybos formomis, sudaryti atsitiktinę muziką, kurti garso efektus ir elektroninius manipuliacijos bei kurti garso takelius renginiams, teatriniams spektakliams, šou, internetiniams puslapiams, sensoriniams rinkodaros projektams, meno įrenginiams ar pristatymams.

Kino, žiniasklaidos, DVD ir kompaktinių diskų grotuvai, reklama, daugialypės terpės įrenginiai, garso ir vaizdo menas, verslo renginiai neriboja laukų, kuriuose veikia garso dizaineriai, ir daugelis iš jų dar tobulėja.

Kursas yra pripažintas Italijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerijos (MIUR) kaip akademinio diplomo I lygio (180CF)

Garsas dabar permaina viską, o be jo nėra jokios modernios komunikacijos formos, nuo metro iki interneto, nuo radijo iki mados, nuo vaizdo įrašų iki reklamos ir apskritai į žiniasklaidą.

Garso dizaineris gali dirbti su visų tipų garso ryšiu ir kurti garso takelius, kuriuos sudaro muzika, kalbos, garso efektai ir kiti elektroniniai manipuliacijos, naudojant gatavus gaminius (įskaitant, bet neapsiribojant muzika) ir garso kūrimo įrankius - daugiausia kompiuterį , bet ir įrašymo studijas, maišytuvus ir tt

Garso dizaino programos yra begalinės, daugelis iš jų vis dar yra aktyviai plėtojamos, pvz., Garsas žiniatinklyje; programos apima kiną, žiniasklaidą, DVD ir CD-ROM, reklamą, įrenginius, daugialypės terpės, garso ir vaizdo meną, įmonių renginius ir parodas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2018

Apie mokyklą

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau