BA globalių reikalų srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • TOP 50 socialinių mokslų skyrius pasaulyje
 • Skatina visuotinį problemų sprendimą
 • Toliau dirbkite organizacijose visame pasaulyje

Masono pasaulinių reikalų laipsnis yra skirtas studentams, kurie domisi tarptautinėmis problemomis ir visuotine dinamika, turinčia įtakos visoms visuomenėms. Šiuos dalykus žiūrėsite per daugelį skirtingų lęšių, įskaitant politinius, ekonominius ir kultūrinius. Mūsų absolventai siekia karjeros tarptautinio saugumo ir žvalgybos, pasaulinės sveikatos ir tarptautinės plėtros, teisės, verslo, žiniasklaidos ir vadybos srityse.

Savo švietimo metu gausite sudėtingą supratimą apie tokius sudėtingus klausimus kaip terorizmas, pabėgėlių krizės, pasaulinė nelygybė ir sveikatos bei aplinkosaugos iššūkiai.118792_46382796385_091b5314cf_o.jpg

Visuotinių reikalų koncentracija

 1. Afrika
 2. Azija
 3. Europa
 4. Aplinka
 5. Pasaulinė ekonomika
 6. Pasaulinis valdymas
 7. Visuotinė nelygybė
 8. Žmogaus saugumas
 9. Tarptautinė plėtra
 10. Lotynų Amerika
 11. Žiniasklaida, komunikacija,
 12. Viduriniai Rytai
 13. Šiaurės Amerika
 14. Rusija

Pagrindiniai pagrindiniai kursai yra šio supratimo pagrindas. Jūsų pasirinkta teminė ar regioninė koncentracija padeda jums pritaikyti savo laipsnį pagal savo konkrečius interesus ir karjeros tikslus.

Mes skatiname jus pasimokyti už klasės ribų. Mūsų programa yra viena iš aukščiausių studijų užsienyje normų universitete. Pasakykite mums, kur norite eiti į pasaulį, ir mes parodysime, kaip ji gali tilpti į jūsų pagrindinį - neatidėliojant laiko iki baigimo.

Pasaulio reikalų studentai stulbina neįtikėtinas stažuotes, naudodamiesi Vašingtono (DC) politiniais ir kultūriniais ištekliais, pavyzdžiui, dirba „Capitol Hill“, JAV valstybės departamente, FBI, „Human Rights Watch“, ambasadose čia ir užsienyje.

Kaip pasaulinių reikalų absolventas, jūs:

 • Gauti gilų politinės, socialinės, ekonominės ir kultūrinės globalizacijos suvokimą
 • Suprasti įvairių tipų duomenų ir teorijų naudojimą analizuojant dabartines pasaulines problemas
 • Efektyviai apmokyti rašyti apie politiką ir kitas auditorijas
 • Būkite pasirengę dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje
 • Turėkite pažangius kalbos įgūdžius
 • Turėkite žinias apie savo koncentraciją, ar tai būtų pasaulio regionas, ar tokie klausimai kaip pasaulinis valdymas, pasaulio ekonomika, tarptautinė plėtra ar aplinka

Galimybės

Visi studentai turi galimybių atlikti mokslinius tyrimus, dalyvauti pasaulinėje veikloje, teikti viešąsias paslaugas ir karjerą.

 • Jei esate labai motyvuotas studentas, kreipkitės į pagyrimo programą, kurioje atliekate nepriklausomus tyrimus vadovaujant fakulteto nariui.
 • Apsvarstykite pagreitintą magistro programą.
 • Taikykit būti pasauliniu politiniu bendradarbiu.
 • Mokykitės užsienyje pagal Mason Study Abroad programą.

Plėtoti vertingus darbo įgūdžius, internuodami tokiose vietose kaip:

 • JAV valstybės departamentas arba JAV Kongresas
 • CŽV arba FBI
 • Užsienio ambasados užsienio ir JAV ambasadose
 • Amnesty International118796_44728888692_a3d0693e86_o.jpg

Reikalavimai laipsniui

Apdovanojimai didžiuosiuose

Aukštos kvalifikacijos moksleiviai gali siekti aukštesniojo lygio darbo, baigdami pamokas. Pasaulinių reikalų didžiųjų, kurie baigė 75 kreditus, kurių bendrasis GPA yra 3,50, o GVP - 3,50 kronų pagrindinių kursų, gali kreiptis absolventams su pagyrimu.

Studentai, vykdantys pagyrimus, privalo užpildyti dviejų kursų apdovanojimų seką, GLOA 491 apdovanojimų seminarą pasauliniuose reikaluose ir GLOA 492 „Garbės mokslinių tyrimų projektą pasauliniuose reikaluose“ , kurių seka turi būti ne mažesnė kaip 3,50. Ne visi pareiškėjai, kurie atitinka minimalius reikalavimus, yra garantuojami.

Reikalavimai laipsniui

Iš viso kreditų: mažiausiai 120

Tai yra žaliųjų lapų programa .

Studentai turėtų žinoti konkrečią su šia programa susijusią politiką.

Žaliųjų lapų programos ir kursai

„Žaliųjų lapų“ kurso ar akademinės programos tikslas - sužinoti apie tvarumą, ty patenkinti mūsų dabartinius poreikius, nekeliant pavojaus būsimų kartų galimybėms patenkinti savo poreikius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Inspired by George Mason, one of the United States’ Founding Fathers, appeal for individuals and freedom, George Mason University recognizes that freedom and learning represent a complementary relatio ... Skaityti daugiau

Inspired by George Mason, one of the United States’ Founding Fathers, appeal for individuals and freedom, George Mason University recognizes that freedom and learning represent a complementary relationship that allows men and women of all ages to pursue their educational dreams. It is the fundamental goal of George Mason University to prepare its students to be critical thinkers and active citizens who have the skills and knowledge-base to make a lasting contribution to society. Skaityti mažiau