BA interjero dizainas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Interjero dizaino bakalauro programa Tarptautiniame taikomųjų mokslų universitete suteikia išsamius įgūdžius interjero dizaino srityje. Ar jus domina tarptautinė praktika ir į taikymą orientuota programa? Jus žavi erdvių koncepcija, planavimas ir realizavimas? Įgysite profesinės patirties naudodamiesi mūsų interjero dizaino studijų programa. Ši interjero dizaino bakalauro programa, mokoma tik anglų kalba, yra išskirtinė Berlyne, nes ji yra vienintelė tokia programa, siūloma mieste ir aplinkinėje Brandenburgo valstijoje. Pasisemkite įkvėpimo į tarptautinę atmosferą. Mūsų didžiausias dėstytojų ir studentų santykis bei glaudus dėstytojų ryšys su studentais leidžia mums tiesiogiai reaguoti į jūsų individualius poreikius.

Programos faktai

 • Trukmė: 3 metai / 6 semestrai
 • Taškai: 180 ECTS
 • Kalba: Anglų
 • Laipsnis: Menų Bakalauras (BA)
 • Vieta: Berlin-Mitte
 • Pradžia: spalio mėn
 • Mokestis: 660 € per mėnesį

Tapkite interjero dizaineriu dabar naudodamiesi mūsų bakalauro programa „International International“

Interjero dizaino studijų programa

Interjero dizaino bakalauro programa parengia jus būsimai karjerai tobulinant kūrybinius ir profesinius įgūdžius. Programos metu mes aprūpinsime jus visomis priemonėmis, kurių jums prireiks norint suprojektuoti erdvę ir sugebėti perduoti savo dizaino idėjas bet kuriame kontekste. Kūrybinis ir kritinis mąstymas, problemų sprendimo įgūdžiai, gebėjimas prisitaikyti, tarptautinė perspektyva, tarpdisciplininė patirtis ir tarpkultūrinė kompetencija yra ypač svarbūs programai.

Puikios karjeros galimybės įgijus interjero dizaino bakalauro laipsnį

Interjero dizaineriai siūlo įvairias darbo galimybes. Baigę Tarptautinį Berlyno interjerą, interjero dizaineriai gali kurti ir keisti visų rūšių erdves, kurios gali skirtis nuo gyvenamųjų, biurų, svetingumo ir gastronomijos iki renginių erdvių, teatro ir kino rinkinių, parduotuvių dizaino ir viešųjų erdvių.

Yra įvairios darbo perspektyvos ir darbdaviai, pavyzdžiui:

 • Architektūros ir interjero dizaino biurai
 • Projektavimo agentūros
 • Kultūros institucijos
 • Filmų, televizijos, teatro gamybos dizainas
 • Virtuvės ir vonios studijos
 • Baldų gamintojai
 • Interjero dizaino studijos
 • Laisvai samdomi darbai, kaip interjero dizaineriai

Geriausi mokymai pagal akredituotą interjero dizaino studijų programą

Tarptautiniame Berlyne gausite profesinį mokymą. Interjero dizaino bakalauro programą akreditavo valstybės patvirtinta agentūra ACQUIN. Mūsų interjero dizaino bakalauro programa įrodė, kad ji atitinka aukščiausius kokybės standartus, nustatytus Europos aukštojo mokslo įstatyme. Interjero dizaino programa buvo akredituota ir įvertinta kaip kokybės programa, turinti skaidrias struktūras, reglamentus ir kvalifikacijos tikslus.

Kaip kreiptis dėl Vidaus dizaino BA studijų programos?

Berlyno tarptautinio interjero dizaino studijų procesas yra labai paprastas. Jūs galite lengvai ir saugiai dalytis savo asmenine informacija per mūsų internetinės programos platformą. Gavę patvirtinimo el. Laišką su nuoroda, galite įkelti savo dokumentų kopiją:

 • Paso arba tapatybės kortelės kopija
 • Vidurinės mokyklos diplomo su transkriptu kopija (vokiečių abituras / Fachabituras ar lygiavertis). Mums taip pat reikia oficialaus diplomo vertimo ir transkripcijos į anglų arba vokiečių kalbą, jei jie yra kita kalba.
 • Anglų kalbos testo kopija
 • Ne daugiau kaip 10 darbų rinkinys

PARAIŠKA MOKYMO PROGRAMOMS (ATIDARYTI -19 ATNAUJINTI)

Mes pratęsėme paraiškų pateikimo terminą iki 2020 m. Rugsėjo 30 d. Tarptautiniams studentams patariame prašymą pateikti ne vėliau kaip rugpjūčio 15 d., Kad būtų pakankamai laiko vizoms ir su kelionėmis susijusiems formalumams atlikti.

Q1. Ar paraiškų teikimo procesas yra tas pats?

A1. Taip, mes priimame paraiškas dalyvauti „Fall Intake 2020“. Mes ir toliau gauname paraiškas ir teikiame pasiūlymus studentams, įskaitant tarptautinius pareiškėjus.

Jei dar nesikreipėte, bet ketinate tai padaryti, turėtumėte kreiptis kaip planuota. Mūsų komanda gali patarti visais studijų „Berlin International“ aspektais.

Savo paraišką galite pateikti 24 valandas per parą per mūsų paraiškų portalą: https://application.berlin-international.de/

Q2. Ar pasikeis paraiškos pateikimo terminas?

A2. Taip, mes pratęsėme paraiškų pateikimo terminą iki 2020 m. Rugsėjo 30 d. Tarptautiniams studentams patariame prašymą pateikti ne vėliau kaip rugpjūčio 15 d., Kad būtų pakankamai laiko vizoms ir su kelionėmis susijusiems formalumams atlikti.

Q3. Kaip galiu kreiptis dėl vizos, jei ambasados yra uždarytos?

A3. Norėdami sužinoti apie vizų išdavimo procesą dabartinėje situacijoje, susisiekite su Vokietijos ambasada ar konsulatu jūsų gimtojoje šalyje.

Q4. Jei mano viza vėluoja, kiek laiko galiu pradėti ir kaip neatsilikti nuo savo kursinių darbų?

A4 / BI gali garantuoti 2020 m. Rudens semestro pradžią su virtualiomis mokymo galimybėmis studentams, negalintiems laiku pradėti savo studijų mieste dėl COVID-19 kelionių apribojimų ar vėluojančių vizų. Šie studentai gali pradėti savo studijas internetu iš savo gimtosios šalies ir tęsti studijas universiteto miestelyje, kai tik gali keliauti į Vokietiją.

Mes galime garantuoti, kad visą pirmąjį semestrą mes pasiūlysime paraišką internetinių universitetinių studijų kursuose. Studentai, kuriems kyla problemų dėl atvykimo laiku dėl COVID-19 apribojimų, turės atvykti į Vokietiją vėliausiai antro semestro pradžioje, ty 2021 m. Balandžio 1 d.

Q5. Koks būtų procesas, jei naujas studentas nenori lankyti internetinių užsiėmimų?

A5. Studentai, kurie dėl COVID-19 kelionių apribojimų ar vizų vėlavimo negali laiku pradėti studijų miesteliu 2020 m. Rudens semestre, gali pradėti savo kursus internetu iš savo gimtosios šalies ir tęsti savo studijas miesteliu iškart po to, kai galės keliauti į Vokietiją .

Jei jie nenori pradėti savo kursų internetu, jie taip pat gali nemokamai atidėti studijų pradžią iki kito kritimo dienos 2021 m. Nauji studentai privalo pradėti rudenį; pavasario pradžia neįmanoma.

Q6. Ar 2020 m. Rudens semestras prasidės laiku?

A6. 2020 m. Rudens semestras prasidės vėliau nei planuota iš pradžių:

 • Sveikinimo dienos: Naujiena: 2020 10 28 - 30.10. 2020 metai
 • Mokymo laikotarpio pradžia: Nauja: 2020 11 2
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... Skaityti daugiau

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. Skaityti mažiau