BA interjero dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta italų kalba.

Interjero dizaineris taiko dizaino įgūdžius įvairiose srityse: pradedant nuo vietos nustatymo, jie galiausiai vyksta privačiose ir bendruomenės gyvenamosiose patalpose, viešosiose erdvėse (oro uostuose, uostuose ir stotyse), viešųjų paslaugų vietose (bankuose, pašto skyriuose, ligoninėse, mokyklose). muziejaus interjeras ir įrenginiai), prekybos ir svetingumo vietos (parduotuvės, barai ir viešbučiai) ir galiausiai atviros erdvės (aikštės, kiemai ir žaidimų aikštelės).

Profesionalūs profiliai

Vidaus dizaineris, referentas, CAD interjero dizaineris, fizinės ir virtualios erdvės modeliavimo technikas.

Interjero dizainas yra sujungta sistema, kurioje erdvių projektavimo procesas sąveikauja su apšvietimo, medžiagų, spalvų ir baldų projektavimo procesu.

Kiekvienas interjero dizaineris turi sutikti su svetingumo, sveikatingumo ir komercinio interjero projektavimo, apšvietimo projektavimo ir baldų projektavimo temomis, visuose sektoriuose, kurie lemia didelius impulsus keičiant žmogaus elgesio modelius ir aplinkosaugos klausimus.

Pirmaisiais metais studentai susipažįsta su įrankiais, kurių reikia norint suvokti objekto morfologiją ir sukurti dizainą: preliminarų etapą popieriuje, patikrinimą kompiuteriu ir tada 3D patikrinimą, naudojant maketą. Taip pat jie mokosi apie istorinį kontekstą, susijusį su projektavimo darbu, kaip laikytis tarpdisciplininio požiūrio į meno, mados, komunikacijos, dizaino ir architektūros sritis. Technologijų srityje jie liečiasi tiek su natūraliomis, tiek su dirbtinėmis medžiagomis, su vystymosi procesais ir medžiagų paviršių suvokimu.

Antrus metus skiriama pirmųjų metų pirmaisiais ištirtoms instrumentinėms, kultūrinėms ir techninėms temoms. Šiame etape studentai taip pat supažindinami su kitomis tyrimo ir žinių sritimis, kad būtų išplėsti ir užbaigti individualūs įgūdžiai. Dabar jie naudoja metodus, kuriuos jie išmoko kurti projektavimo projektus, susijusius su pramonės produktais ir erdvių bei paslaugų sistemomis tiek privačiame, tiek socialiniame kontekste, atliekant kūrybinius eksperimentus visose srityse, kuriose dirba dizaineriai.

Trečiaisiais metais studentai sprendžia vis sudėtingesnes kultūrines temas ir sužinojo, kaip naudoti naujausias jų projektų kūrimo ir perdavimo priemones. Dabartinis projektavimo darbas dabar užima didžiąją dalį savo studijų, nes jie mokosi valdyti projekto kūrimą visiškai nepriklausomai. Dabar studentai skatinami mokytis dirbti savarankiškai, priimti nuoseklius, gerai pagrįstus sprendimus, susieti su savo klientais ir išlaikyti aiškias pareigas.

Pavadinimas

Šią BA pripažįsta Italijos švietimo tyrimų ministerija (MIUR) kaip I lygio akademinį diplomą ir skiria 180 kreditų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design.

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design. Skaityti mažiau