BA interjero dizaino

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta anglų kalbos.

Pagrindinis šio kurso tikslas yra mokyti studentus kurti erdves, sujungiančias jausmus ir suvokimus su griežta funkcine struktūra. Jie mokosi bendrauti su italų dizaino sistema, tuo sudėtingu ir unikaliu Italijos / tarptautinių dizainerių, mokyklų, Made in Italy įmonių santykių tinklu, kuriame gaminami baldai / lempos ir klientų kompanijos.

Studentai mokosi tų išraiškingų įrankių, kurie leidžia kurti, vertinti ir paaiškinti projektą iš instruktažo iki galutinio kūrimo ir bendravimo: pieštuko, 3D modeliavimo ir maketavimo programinės įrangos.

Karjeros galimybės - interjero dizaineris, ekspozicijos dizaineris, mažmeninės prekybos dizaineris, restorano dizaineris, dizaineris, dizainerė svetingumui, paslaugų dizaineris.

Kontekstas. Pasaulinėje rinkoje vis didėja eklektiškų interjero dizainerių, turinčių erdvės architektūros kompozicijos ir paslaugų dizaino kompetencijos, paklausa organizuoti ir tobulinti kosmoso ir žmonių santykius.

Metodika ir struktūra - studentas įgyja platų kompetencijų spektrą: kultūrinį, techninį ir projektinį. Kultūros elementai, susiję su dizainu, architektūra ir meno sritimi, bet taip pat su sociologija ir antropologija, yra studijų dalykai, reikalingi elgesio evoliuciniams reiškiniams suvokti.

Studentai supažindinami su rinkodara, esmine priemonė, skirta analizuoti įmonių, su kuriomis bendradarbiauja interjero dizainas, prekės ženklo vertybes ir rinkos padėtį. Jie gauna savo tvirtą projektų kūrimo metodą, kuris, pradedant nuo etinių, socialinių ir tvarių vertybių, leidžia jiems įgyti strateginio dizaino mąstyseną. Nustačius dizaino mąstyseną, tikslus kosminių erdvių apibrėžimas pabrėžia psichologinę ir fizinę gerovę, kruopščiai naudojant medžiagas, spalvas ir žibintus.

Tuo tikslu Dizaineris privalo turėti tas išraiškingas priemones, leidžiančias kurti, vertinti ir paaiškinti projektą: pieštuku, 3-D modeliavimu ir programine įranga.

Pavadinimas - Ši BA yra akredituota Italijos švietimo tyrimų ministerijos (MIUR) kaip akademinio diplomo I lygio ir apdovanoti 180 kreditų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau