Šis kursas vyksta ITALIJOS KALBA.

Interjero dizaineris interpretuoja miestų pokyčius, nustatydamas jų vaidmenis, paslaugas, gyvenimo būdą ir estetinę erdvę. Šis profesionalus išlaiko viešąjį miestų įvaizdį, dirbančių viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, parduotuvėse, prekybos centruose, sujungiantį miestą su intymumu ir poilsio vietą kompetencijai: namuose.

Interjero dizaineriai - kosmoso amatininkai - įkūnija šiuolaikinių laikų pagrindinius profesionalius vaidmenis, kai rinkos ir politika daro įtaką esamų erdvių transformacijai ir miestų plėtrai.

Karjeros galimybės - interjero dizaineris, ekspozicijos ir kultūros dizaineris, mažmeninis dizaineris, svetingumo dizaineris, asmeninis dizaineris, koncepcijos dizaineris.

Kontekstas - erdvės yra ne tas, kokios buvo anksčiau. Laikai, visuomenė ir poreikis patirti vietas nuolat keičiasi, todėl interjero dizaineris interpretuoja šią evoliuciją.

Metodika ir struktūra - Šis trejų metų kursas padeda studentams kurti strateginę viziją ir ugdyti supratimą apie visą dinamiką ir kintamuosius, turinčius įtakos jo veiklai.

Kursų struktūra yra baigta, norint gauti subalansuotą žinią apie kosmoso struktūrą. Ją sudaro keturi pagrindiniai tikslai: žinokite savo laiką, meno istorijos ir architektūros, sociologijos ir antropologijos studijas; Labdaros dėka ištirti naujas galimybes; Gaukite įrankius medžiagoms, spalvoms, formoms ir technologijoms naudoti; Papasakokite apie projektą pasitelkiant erdvinio atstovavimo įgūdžius.

Pirmasis metų tikslas - įgyti pagrindinį išsilavinimą, kultūrines nuorodas, įrankius ir projektavimo metodiką.

Mokiniai išmoksta laisvą eskizą ir CAD - naudinga modelių gamybai naudojant pagrindines medžiagas - vėliau 3D spausdintuvus ir lazerio pjovimo mašinas.

Vėliau studentai gauna dizaino sąmonę ir baigia savo įgūdžius, tokius kaip 3D modeliavimas ir realistinių vaizdų gamyba (pateikimas), pritaikant medžiagas ir žibintus virtualiems nustatymams.

Trečiaisiais metais studentai įgis kūrybingą savarankiškumą, išgyvena naujausias modeliavimo ir sąveikos technologijas, naudojamas projektuojant, susiduria su realiais projektais, bendradarbiaujant su partnerių kompanijomis ir institucijomis, kaip MAXXI ir MACRO parodų erdvėmis, kultūrinėmis erdvėmis kaip "Teatro Eliseo" ar asociacijomis kaip la Fondazione Montessori ir l'ONG Intersos.

Kursas yra akredituota Italijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerijos (MIUR) kaip I lygio akademinio diplomo.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų IED – Istituto Europeo di Design Rome »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
17,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date