BA interjero dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta ITALIJOS KALBA.

Interjero dizaineris interpretuoja miestų pokyčius, nustatydamas jų vaidmenis, paslaugas, gyvenimo būdą ir estetinę erdvę. Šis profesionalus išlaiko viešąjį miestų įvaizdį, dirbančių viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, parduotuvėse, prekybos centruose, sujungiantį miestą su intymumu ir poilsio vietą kompetencijai: namuose.

Interjero dizaineriai - kosmoso amatininkai - įkūnija šiuolaikinių laikų pagrindinius profesionalius vaidmenis, kai rinkos ir politika daro įtaką esamų erdvių transformacijai ir miestų plėtrai.

Karjeros galimybės - interjero dizaineris, ekspozicijos ir kultūros dizaineris, mažmeninis dizaineris, svetingumo dizaineris, asmeninis dizaineris, koncepcijos dizaineris.

Kontekstas - erdvės yra ne tas, kokios buvo anksčiau. Laikai, visuomenė ir poreikis patirti vietas nuolat keičiasi, todėl interjero dizaineris interpretuoja šią evoliuciją.

Metodika ir struktūra - Šis trejų metų kursas padeda studentams kurti strateginę viziją ir ugdyti supratimą apie visą dinamiką ir kintamuosius, turinčius įtakos jo veiklai.

Kursų struktūra yra baigta, norint gauti subalansuotą žinią apie kosmoso struktūrą. Ją sudaro keturi pagrindiniai tikslai: žinokite savo laiką, meno istorijos ir architektūros, sociologijos ir antropologijos studijas; Labdaros dėka ištirti naujas galimybes; Gaukite įrankius medžiagoms, spalvoms, formoms ir technologijoms naudoti; Papasakokite apie projektą pasitelkiant erdvinio atstovavimo įgūdžius.

Pirmasis metų tikslas - įgyti pagrindinį išsilavinimą, kultūrines nuorodas, įrankius ir projektavimo metodiką.

Mokiniai išmoksta laisvą eskizą ir CAD - naudinga modelių gamybai naudojant pagrindines medžiagas - vėliau 3D spausdintuvus ir lazerio pjovimo mašinas.

Vėliau studentai gauna dizaino sąmonę ir baigia savo įgūdžius, tokius kaip 3D modeliavimas ir realistinių vaizdų gamyba (pateikimas), pritaikant medžiagas ir žibintus virtualiems nustatymams.

Trečiaisiais metais studentai įgis kūrybingą savarankiškumą, išgyvena naujausias modeliavimo ir sąveikos technologijas, naudojamas projektuojant, susiduria su realiais projektais, bendradarbiaujant su partnerių kompanijomis ir institucijomis, kaip MAXXI ir MACRO parodų erdvėmis, kultūrinėmis erdvėmis kaip "Teatro Eliseo" ar asociacijomis kaip la Fondazione Montessori ir l'ONG Intersos.

Kursas yra akredituota Italijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerijos (MIUR) kaip I lygio akademinio diplomo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world.

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world. Skaityti mažiau