BA interjero dizaino

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta ITALIJOS KALBA.

Interjero dizaineris dirba įvairiose aplinkose esančius projektus: pirmiausia namų apyvokos teritorija, privačios ir kolektyvinės gyvenamosios patalpos, viešosios erdvės (oro uostai, uostai, stotys), viešosios paslaugos zonos (bankai, pašto įstaigos, ligoninės, mokyklos, muziejai ir parodų salės); vietos vartotojams (parduotuvėms, barams, viešbučiams) ir, galiausiai, atviros erdvės (aikštės, kiemai ir žaidimų aikštelės).

Profesionalūs profiliai: baldų sistemų projektavimas; vidaus interjero dekoravimas; socialinės, kultūrinės, švietimo, priežiūros ir svetingumo centrai; miesto baldai, mugių ir laikinų renginių rengimas; eksponatų dizainas. Interjero dizaineris taip pat gali pasiūlyti dirbti kaip bendras dizaineris, CAD dizaineris interjero, arba kaip technikas fizinio ir virtualaus erdvių modeliavimas.

Interjero dizainas yra sujungta sistema, kurioje visi kartu dirbantys dizaino elementai, tokie kaip erdvė, apšvietimo dizainas, medžiagos, spalvų schemos ir baldai.

Būtina, kad interjero dizaineris atsižvelgtų į visus dizaino elementus pagal konkrečią erdvę, gyvenimo lygį ir pardavimo tikslus, apšvietimą ir apstatymą, sektorius, kuriems būdingi pokyčiai vykstant elgesio įpročiams ir aplinkai svarstymai.

Pirmaisiais metais studentas įgyja žinių apie priemones, naudojamas suvokiant objektų pokyčius ir sugebėjimą kurti projektavimo projektą: išankstinės idėjos pateikiamos ant popieriaus, patikrintos naudojant kompiuterį ir trimatis programas pagal modelį. Be to, jis supranta istorinį projekto kontekstą, santykius įvairiose meno, mados, komunikacijos ir architektūros srityse. Kalbant apie technologinę erdvę, studentas mokosi apie natūralias ir dirbtines medžiagas bei panaudotus apdailos procesus, ypatingą dėmesį skiriant paviršiaus medžiagos suvokimui.

Antrus metus apima gilesnį supratimą apie instrumentinius klausimus, kultūrinius ir techninius, sukurtus per pirmuosius metus. Be to, įvedamos naujos tyrimo sritys ir žinios, siekiant užbaigti ir išplėsti studento horizontus. Studentai savo žinias ir įgūdžius taiko projektuojant pramoninius projektus, erdvės sistemas ir paslaugas tiek privačiose, tiek socialinėse srityse, projekto lygmeniu patiriančios visas sritis, kuriose dizaineris turi veikti.

Tretieji metai yra susiję su tolesniu kultūriniu požiūriu didėjančio sudėtingumo klausimais ir susipažįsta su naujausiais įrankiais, kaip dirbti su projektu ir apie jį bendrauti su kitais. Projekto dalis tampa pagrindine tema ir studentai mokosi savarankiškai valdyti projekto plėtrą. Studentai stumiami tapti nepriklausomais operatoriais, kad jie galėtų racionaliai ir nuosekliai rinktis, susieti savo darbą su komitetu ir prisiimti tikslias pareigas.

Kursas yra pripažintas Italijos švietimo ir mokslinių tyrimų ministerijos (MIUR) kaip akademinio diplomo I lygio (180CF)

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IED Turin is recognized with some authority as one of the world most important centers for the training in transportation design. Aligned with the knowledge and research typical of its context, this c ... Skaityti daugiau

IED Turin is recognized with some authority as one of the world most important centers for the training in transportation design. Aligned with the knowledge and research typical of its context, this campus develops and focuses its design work towards concepts of future mobility and the most advanced and innovative manufacturing clusters. Skaityti mažiau