• Trukmė (metai): 4
 • Kvalifikacija apdovanota: meno bakalauras interjero dizaino
 • Kvalifikacijos lygis: bakalauro laipsnis (1-asis ciklas)
 • Instrukcijos kalba: anglų (pirmas ir antrasis kursai siūlomi ir graikų kalba)
 • Studijų forma: dieninės ar neakivaizdinės studijos
 • Mažiausias ECTS kreditas: 240

Programos profilis

Vidaus dizaino kursas suteikia studentams išsamų įgūdžių, kad būtų pasirengta interjero dizaino karjerai. Kursas pagrįstas pagrindiniais erdvinio dizaino konceptualiais ir techniniais aspektais, ugdo kūrybinį mąstymą, saviraišką ir savarankiško mokymosi gebėjimus.

Be to, programa orientuota į interjero dizaino studiją ir apima kursus kitose dalykinėse srityse, tokiose kaip istorija ir teorija, technologijos, aplinka ir vaizdo komunikacija. Kiekvienais metais yra įtraukiami įvairūs pasirenkamieji dalykai, siekiant užtikrinti, kad studentai gautų gerai suplanuotą akademinę bazę, kuri didintų jų asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Karjeros galimybės

Interjero dizaineris analizuoja poreikius, integruoja rezultatus su žiniomis apie interjero dizainą, suformuluoja dizaino koncepcijas, kuria ir pateikia dizaino rekomendacijas, rengia darbo brėžinius, bendradarbiauja su kitais licencijuotais specialistais, rengia ir administruoja sutarčių dokumentus bei įvertina dizaino sprendimus. Todėl tai, kas daroma interjero dizaino srityje, priklauso nuo jo interesų srities ir dizaino specialybės. Vienas iš jų gali būti naudojamas interjero dizaino ar architektūros firmos, mažmeninės prekybos parduotuvės ar korporacijos ar įstaigos dizaino skyriaus. Galima nuspręsti būti savarankiškai dirbančiu ir dirbti savo studijoje.

Prieiga prie tolesnių studijų

Programos absolventai gali būti priimami į Antrojo ciklo laipsnius (magistro laipsnį).

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, vidutinės trukmės terminus, projektus ir dalyvavimą klasėse.

Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Baigimo reikalavimai

Studentas turi užpildyti 240 ECTS ir visus programos reikalavimus.

Reikalingas minimalus bendrasis taškų vidurkis (CPA) 2,0. Taigi, nors "D-" yra PASS lygis, norint pasiekti 2,0 CPA, reikalingas vidutinis "C" laipsnis.

Mokymosi rezultatai

Baigus programą, studentas galės:

 1. Projektavimo procese taikykite pagrindines sąvokas, principus, teorijas ir koncepcijas.
 2. Tyrinėkite tinkamą medžiagą ir analizuokite medžiagos struktūrą ir turinį raštu ir parengtais dokumentais.
 3. Analizuokite ir integruokite informaciją iš įvairių sričių, kad informacija taptų kūrybine duomenų sąveika tiek rašytinių pristatymų metu, tiek projektiniuose projektuose.
 4. Analizuokite projektavimo ir programinius scenarijus, kurkite abstrakcijos ir sąvokų konceptualizavimo metodus bei taikykite problemų sprendimo būdus.
 5. Kurkite, peržiūrėkite ir kritikuojate tiek rašytinius, tiek ir projekto pasiūlymus. Žinokite, kaip panaudoti kritinio mąstymo procesą kaip projekto rengimo proceso dalį.
 6. Naudokite vizualinio bendravimo įgūdžius, pvz., Eskizą, modelių sudarymą, dirbtuvių techniką, kompiuterių įgūdžius, piešinį, fotografiją, perspektyvinį piešinį. Parodykite kompetentingą rašytinių ir žodinių bendravimo įgūdžių naudojimą
 7. Paruoškite laiko valdymo planus, tvarkykite informaciją ir taikykite hierarchinę struktūrą, kad gautumėte informaciją raštu ir parengtu darbu.
 8. Įvertinkite ir derinkite su dabartinėmis disciplinos raidos tendencijomis, siekdami tęsti individualų profesinį tobulėjimą.
 9. Veiksmingai dirbti kaip komandos narys.
 10. Naudokitės ir vadovaujamės socialiniais, etiniais, aplinkos, profesiniais ir kultūriniais klausimais, susijusiais su projektavimo sritimi.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Programa mokoma:
 • Anglų
 • Graikų
University of Nicosia

Peržiūrėti 41 daugiau kursų University of Nicosia »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Contact school
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,940 EUR
Vietos / ES studentų kasmetinis mokymas; 9.120 € Tarptautinis studentų kasmetinis mokymas
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school