BA juvelyrikos dizaino

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šis kursas vyks anglų kalba

Juvelyrinių dirbinių dizaineris yra daugiadisciplininis profesionalas, kuris sugeba derinti auksakalio techninius įgūdžius, dizaino metodiką ir eksperimentinius tyrimus kuriant ornamentus, kurie sąveikauja su kūnu.

Juvelyrikos dizaineris turi talentą savarankiškai valdyti papuošalų kolekcijos kūrimą, nagrinėdamas įvairius projektavimo proceso aspektus, pradedant nuo koncepcijos kūrimo iki prototipų kūrimo ir gamybos. Šis idėjos pavertimo apčiuopiamu dizainu būdas taip pat apima komunikacijos strategiją ir atmosferos sukūrimą aplink kolekciją.

BA in Jewelry Design Milano

Pavadinimas - Pirmojo lygio akademinį diplomą pripažįsta MIUR (Švietimo, universiteto ir tyrimų ministerija) ir prilyginama universitetų išduodamam bakalauro laipsniui.

Kontekstas - kursas apima sudėtingą šiuolaikinio juvelyrikos srities scenarijų, atverdamas dialogą tarp dviejų, matyt, tolimų realijų: intymaus ir eksperimentinio požiūrio ir į kompaniją orientuoto dizaino, abu pagrindiniai būsimiems juvelyrikos dizaineriams.

Metodika ir struktūra - Studijų programos metu studentai tiria juvelyrikos pasaulį ir įvairius jo aspektus, mokosi dizaino, gamybos būdų ir medžiagų specifikos.

Ypatingas dėmesys skiriamas dizaino metodikai, kurios atsisakoma atsižvelgiant į kiekvieno kurso santrauką: šiuolaikiniai papuošalai, mados papuošalai ir puikūs papuošalai.

Aukso dirbimo praktika mokyklos laboratorijoje yra esminė tyrimų ir gamybos proceso dalis. Studentai tiria medžiagų kraštus ir galimybes, taip pat gamybos būdus, kurie yra būtini norint suprasti papuošalo detalę.

Per trejus metus studentai sukuria keletą kolekcijų. Jie kviečiami pristatyti savo darbą tarptautiniuose konkursuose ir turėti galimybę dalyvauti žinomų dizainerių vedamose dirbtuvėse. Visa pirmiau minėta patirtis padeda jiems susikurti savo profesinės karjeros pradžią.

Grafinio dizaino ir 3D kompiuterinio modeliavimo klasės užima svarbų vaidmenį studijų programoje. Skaitmeniniai įgūdžiai yra pagrindinės priemonės pranešant apie projektus ir norint pasinaudoti naujomis technologijomis, ypač siekiant atnaujinti gamybos metodus.

Karjera - juvelyrikos dizaineris, juvelyrikos technikas, nepriklausomas menininkas, produktų vadybininkas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau