BA kūrybiniame versle

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar kada nors susimąstėte, kaip veikia nuostabios žiniasklaidos koncepcijos? Ar domitės naujausia žiniasklaidos tendencija? Ar smalsu kurti žiniasklaidos produktus? Breda University of Applied Sciences galite atrasti žiniasklaidos pasaulį.

Ar norite sužinoti viską apie žiniasklaidos, pvz., Televizijos, radijo, renginių, lauko reklamos, internetinės rinkodaros ir duomenų bazės rinkodaros, naudojimą, struktūrą ir taikymą? Ateikite ir mokykitės tarptautinės žiniasklaidos ir pramogų vadybos, o jūs išmoksite kurti į rinką orientuotas koncepcijas, programas ir produkciją, naudodami žiniasklaidos technologijas ir informacines bei ryšių technologijas (IRT).

Tyrimo apžvalga

Praktika, susijusi su pramone

Creative Business“ programa yra labai praktiška. Su naujausia nacionaline ir tarptautine šios srities patirtimi jūs sužinosite apie visus pramonės „intarpus“. Dirbdami su užduotimis, dažnai tikriems išoriniams klientams, sužinosite, ką apie tai žiniasklaidos ir pramogų valdymas.Mokyklų mokymo įmonė

Visoje programoje jūs praleisite vieną dieną per savaitę, dirbdami savo žiniasklaidos studentų gamybos namuose. Čia dirbsite su užduotimis ir projektais, kurie dažnai užtikrinami iš pramonės, kartu su kitais studentais, pavyzdžiui, kuriant svetainę, rašant komunikacijos planą arba organizuojant žiniasklaidos renginį.

1 metai

Pirmaisiais metais jums bus pristatyta tarptautinė žiniasklaidos aplinka. Jūs sužinosite apie rinkodaros, gamybos, turinio, valdymo ir mokslinių tyrimų dalykus.

Pavyzdžiui, atliksite šiuos kursus:

  • Įvadas į rinkodarą ir rinkodarą
  • Gamybos modulis, kuriame pristatomas garso ir vaizdo turinys, įskaitant vaizdo redagavimą ir trumpametražių filmų kūrimą, iš anksto gaminant, gaminant ir po gamybos;
  • Turinio orientavimo modulis, kuris moko, kaip atpažinti gerą turinį, atlikdami istorijų analizės ir skaitmeninės koncepcijos kūrimo kursus.

2 metai

Antrasis metai yra pagrindinis tyrimo etapas. Valdymo, rinkodaros, internetinės gamybos, komunikacijos ir mokslinių tyrimų temos bus išsamiau nagrinėjamos. Jūs išmoksite kurti reklamos kampanijų, televizijos programų ir multimedijos renginių idėjas ar koncepcijas. Išsamiau sužinosite apie „klasikinės“ žiniasklaidos, pvz., Radijo ir televizijos, gamybos technologijas. Taip pat sužinosite daugiau apie organizacinius ir komercinius darbo aspektus. Kaip užtikrinsite, kad projektas būtų baigtas laiku, iki galutinio termino ir biudžeto? Kaip valdote žmones ir jų kūrybinius skirtumus?Tiesioginės televizijos kūrimas

Baigiamajame antraisiais metais studentai dalyvaus trijų savaičių treniruočių programoje, skirtoje tiesioginės televizijos gamybai mainų universitete užsienyje arba studijose Nyderlanduose. Pavyzdžiui, jūs turėsite galimybę vykti į Bornmuto universitetą Jungtinėje Karalystėje arba Šiaurės Arizonos universitete, Flagstaff JAV. Galėsite naudotis profesionalia, modernia televizijos studija.

3 metai

Trečiaisiais metais pasirinksite vieną iš rinkodaros, gamybos ar turinio specializacijų.

Trečiasis ir ketvirtas metai padeda toliau tirti šią specializaciją; be to, studentai įsitraukia į darbo pasaulį, kad per penkių mėnesių darbo vietą pritaikytų savo žinias ir patirtį. Tai galite atlikti Nyderlanduose arba užsienyje, pavyzdžiui, gamybos įmonėse, leidybos įmonėse, reklamos ir ryšių agentūrose arba transliuojančiose įmonėse. Tai suteiks jums galimybę sužinoti, kaip veikia konkurencinėje verslo aplinkoje. Be to, jūs atrasite savo žinių ir įgūdžių spragas, kurias galite dirbti studijų metu ir už jos ribų.

Visoje programoje jūs dirbsite gamybos namuose (pvz., Studento žurnalas BREWED) vieną dieną per savaitę. Jūs taip pat dirbsite su savo anglų kalbos įgūdžiais tiek žodžiu, tiek raštu.

4 metai

Ketvirtaisiais metais dalyvausite 20 savaičių baigimo projekte. Bendrovės vardu jūs, pavyzdžiui, kuriate multimedijos projektą, atliksite tyrimus arba parašysite rinkodaros planą. Breda University of Applied Sciences turi platų įdarbinimo įmonių tinklą tiek namie, tiek užsienyje ir mielai padės jums rasti tinkamą darbo vietą. Žinoma, galite pasirinkti, ar ieškote paskirties vietos.Iki magistro

Taip pat galite naudoti ketvirtus metus, kad gautumėte Pre-Master sertifikatą, kad galėtumėte tiesiogiai susipažinti su magistrantūros studijų programomis verslo studijose, susijusiose su partnerių institutais. Skaitykite daugiau apie šį anglų kalbos Pre-Master strateginį verslo vadybą ir rinkodarą.

Studijų apkrova

Savo studijų metu per savaitę turėsite 15 valandų paskaitų ir 8 valandų darbo Gamyboje, prižiūrint. Tai sudaro 23 kontaktinės valandos per savaitę. Bakalauro programos paprastai grindžiamos 40 valandų darbo savaite. Tai reiškia, kad savarankiškai mokytis turėsite maždaug 17 valandų per savaitę, tačiau, žinoma, tai labai priklauso nuo jūsų pačių studijų tempo.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Breda University of Applied Sciences studijų programai paprastai reikia prilyginti Nyderlandų aukštojo vidurinio išsilavinimo (havo) ar ikimokyklinio lygio (vwo) diplomai.

Palyginus su Nyderlandų švietimo sistema, suraskite savo išsilavinimo lygį ne Olandijos diplomų sąraše.

Gavę jūsų paraišką, informuosime, jei tenkinsite švietimo reikalavimus. Jei kyla abejonių, mūsų diplomą įvertins „Nuffic“ (Nyderlandų tarptautinio bendradarbiavimo aukštojo mokslo organizacijoje) patarimas.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

  • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
  • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
  • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

  • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
  • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
  • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

3 metų trasa

Jei jūsų vidurinės mokyklos diplomas yra panašus į olandų vokiečių diplomą, jums gali būti leista atvykti į trejų metų trasą.

Po bakalauro

Žiniasklaidos darbas nėra panašus į tradicinį 9–5. Baigę studijas galite dirbti „užkulisiuose“ daugelyje darbdavių. Darbo galimybės yra gamybos įmonėse, pramogų agentūrose, interneto paslaugų teikėjai, televizijos ir radijo stotys bei didelių įmonių rinkodaros skyriai, kuriuose galite dirbti kaip žiniasklaidos planuotojas, projektas, turinio ar rinkodaros vadovas, ryšių konsultantas ar gamintojas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau