BA kino režisieriai ir vaizdo žaidimai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

VALDYMAS 2020/2021 mokslo metams

Bus paskelbta

Naujoviškos švietimo programa

Warsaw Film School pradėjo unikalų bakalauro kursą "Biblioteka filmas ir multimedija", kuris pasirodė esąs labai populiarus tarp užsienio studentų. Inovacinė programa, skirta mūsų naujajai kino režisūros ir vaizdo žaidimų specializacijai, pagrįsta žiniomis ir patirtimi pasaulinio lygio multimedijos specialistams, taip pat aktyviems kino kūrėjams, kūrėjams ir vaizdo žaidimų gamintojams.

Studentams bus suteikta galimybė naudotis rinkoje prieinamą aukščiausios kokybės įrangą.

Visos klasės vyks anglų kalba koreguotose dirbtuvėse, studijose, surengtose kino formose Warsaw Film School .

Visos WFS siūlomos programos yra reguliariai peržiūrimos ir atnaujinamos, todėl jos reaguoja į pokyčius dinamiškoje gamybos aplinkoje. Dėl nuolatinės plėtros ir kūrybiškumo nuolat siekiame pakelti savo poziciją tarptautinėje kino formoje.

Praktinis kino kūrimas

Originali kino studijų programa susideda iš vertingų paskaitų, meistriškumo kursų serijų, seminarų ir individualaus kūrybinio darbo vadovaujant patyrusiems profesoriams ir specialistams.

Kursas skirtas tiems, kurie nori įgyti ir tobulinti praktinius įgūdžius, kad sukurtumėte visą ir sėkmingą siužetą, pradedant kurdami ir tobulindami savo pagrindinį veikėją, baigiant rengiant šaudymo plokštes ir kurdami filmą. Jums bus pasiūlyta fantastinė galimybė gauti išsamių ir integruotų žinių apie šį įdomų dalyką, ty kino režisūrą, scenarijaus kūrimą, kameros dirbtuvę, redagavimą, apšvietimą

Mūsų BA kursas suteikia galimybę išmokti kurti pilnas, profesionalių trumpų formų, dokumentinių filmų ir ilgalaikių kūrinių.

Darbas mažose grupėse leis besimokantiesiems keistis patirtimi ir ištirti režisieriaus, aktoriaus, operatoriaus, apšvietimo gamintojo ir garso techniko amatus, kurie padeda kurti komandos dvasią, ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius ir paruošti studentus visiems darbo kūrybinės aplinkos aspektais.

Mūsų studentai galės gauti išsamių žinių ir techninių įgūdžių, kad būtų sėkmingai pasiekta filmų ir televizijos pramonėje.

Arthaus kino teatras Campus

Mūsų studentams taip pat suteikiama unikali galimybė pajusti nuostabią viso kino teatro atmosferą, nes Warsaw Film School priklauso profesionalus "Cinema Elektronik", kuris yra puiki vieta patikrinti egzaminų projektus.

Pasiekimai

Warsaw Film School studentai ir absolventai apdovanojami tarptautiniuose kino festivaliuose, įskaitant nominacijas "Oskaras".

Mūsų absolventė Dorota Kobiela buvo nominuota "The Ocars 2018" už "Loving Vincent". Tai buvo antra Oskar nominacija, kad mūsų mokyklos absolventai gali didžiuotis. Pirmoji buvo pateikta Tomaszui Śliwińskiui už jo dokumentinį trumpąjį dalyką "Mūsų prakeiksmas" 2015 m.

ECTS

Pagal ECTS taisykles studentas uždirba 60 kreditų už sėkmingą baigimą dieninių mokslo metų ir 30 kreditų praėjusį semestrą. Studentai privalo gauti 180 kreditų pirmajame studijų ciklui.

Mokesčiai

  • Paraiškos mokestis: 50 EUR
  • Mokestis už mokslą: 1000 EUR
  • Mokestis už mokslą: 5000 EUR už mokslo metus

Stipendijos

Mūsų antrojo ir trečiojo kurso studentai turės galimybę kreiptis dėl kanclerio stipendijų. Stipendija bus skiriama už akademinius pasiekimus, dalyvavimą mokyklos veikloje, kūrybiškumą ir lyderystę.

Stipendijos atnaujinamos kiekvienais mokslo metais.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Warsaw Film School was founded in 2004 by Polish film director, producer, and screenwriter Maciej Slesicki and one of the country's most popular actors, Boguslaw Linda. The academy is a unique film in ... Skaityti daugiau

Warsaw Film School was founded in 2004 by Polish film director, producer, and screenwriter Maciej Slesicki and one of the country's most popular actors, Boguslaw Linda. The academy is a unique film institution, one of three in the country to grant BA diplomas. Based in the capital of Poland, WFS is at the center of a film education hub, which also includes a film-profiled high school, secondary school, vocational college, arthouse cinema, and a production company. Skaityti mažiau