BA kino režisieriai ir vaizdo žaidimai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Priėmimas į 2020/2021 mokslo metus

Inovatyvi švietimo programa

Warsaw Film School pradėjo unikalų bakalauro bakalauro studijų ir multimedijos kursą, kuris pasirodė labai populiarus tarp užsienio studentų. Naujoviška mūsų naujos filmų režisūros ir vaizdo žaidimų specializacijos programa yra pagrįsta pasaulinio lygio multimedijos specialistų, taip pat aktyvių filmų kūrėjų, kūrėjų ir vaizdo žaidimų gamintojų žiniomis ir patirtimi.

Studentams bus suteikta galimybė naudotis rinkoje esančia moderniausia įranga.

Visos klasės vyks anglų kalba koreguotose dirbtuvėse, studijose, surengtose kino formose Warsaw Film School .

Visos WFS siūlomos programos yra reguliariai peržiūrimos ir atnaujinamos, todėl reaguoja į dinamiškos gamybos aplinkos pokyčius. Dėl greito tobulėjimo ir kūrybiškumo nuolat siekiame kelti savo pozicijas tarptautinėje filmų kūrimo scenoje.

Praktinis kino kūrimas

Originalią kino studijų programą sudarys vertingos paskaitos, meistriškumo kursų ciklas, dirbtuvės ir individualus kūrybinis darbas, vadovaujamas patyrusių profesorių ir profesionalų.

Kursas skirtas norintiems įgyti ir tobulinti praktinius įgūdžius, kad būtų galima sukurti išsamų ir sėkmingą siužetą, pradedant nuo jūsų veikėjo sukūrimo ir tobulinimo, baigiant filmavimo lentų paruošimu ir filmo scenos kūrimu. Jums bus pasiūlyta puiki galimybė įgyti išsamių ir integruotų žinių apie šį jaudinantį dalyką, ty filmų režisūrą, scenarijų rašymą, fotoaparatų dirbtuves, montažą, apšvietimą ir muziką filme, filmo kalbą ir dar daug ką.

Mūsų BA kursas suteikia galimybę išmokti kurti pilnas, profesionalių trumpų formų, dokumentinių filmų ir ilgalaikių kūrinių.

Darbas mažose grupėse leis besimokantiesiems keistis patirtimi ir ištirti režisieriaus, aktoriaus, operatoriaus, apšvietimo gamintojo ir garso techniko amatus, kurie padeda kurti komandos dvasią, ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius ir paruošti studentus visiems darbo kūrybinės aplinkos aspektais.

Mūsų studentai galės įgyti išsamių žinių ir techninių įgūdžių, kad sėkmingai veiktų kino ir televizijos pramonė.

Arthaus kino teatras Campus

Mūsų studentams taip pat suteikiama unikali galimybė pajusti nuostabią viso formato kino atmosferą, nes Warsaw Film School valdo profesionalų „Cinema Elektronik“, kuris yra puiki vieta demonstruoti jų egzaminų projektus.

Pasiekimai

Warsaw Film School studentai ir absolventai apdovanojami tarptautiniuose kino festivaliuose, įskaitant nominacijas "Oskaras".

Mūsų absolventė Dorota Kobiela buvo nominuota "The Ocars 2018" už "Loving Vincent". Tai buvo antra Oskar nominacija, kad mūsų mokyklos absolventai gali didžiuotis. Pirmoji buvo pateikta Tomaszui Śliwińskiui už jo dokumentinį trumpąjį dalyką "Mūsų prakeiksmas" 2015 m.

ECTS

Pagal ECTS taisykles studentas uždirba 60 kreditų už sėkmingą baigimą dieninių mokslo metų ir 30 kreditų praėjusį semestrą. Studentai privalo gauti 180 kreditų pirmajame studijų ciklui.

Mokesčiai

  • Paraiškos mokestis: 50 EUR
  • Mokestis už mokslą: 1000 EUR
  • Mokestis už mokslą: 5500 EUR už mokslo metus

Stipendijos

Mūsų antrojo ir trečiojo kurso studentai turės galimybę kreiptis dėl kanclerio stipendijų. Stipendija bus skiriama už akademinius pasiekimus, dalyvavimą mokyklos veikloje, kūrybiškumą ir lyderystę.

Stipendijos atnaujinamos kiekvienais mokslo metais.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Warsaw Film School was founded in 2004 by Polish film director, producer, and screenwriter Maciej Slesicki and one of the country's most popular actors, Boguslaw Linda. The academy is a unique film in ... Skaityti daugiau

Warsaw Film School was founded in 2004 by Polish film director, producer, and screenwriter Maciej Slesicki and one of the country's most popular actors, Boguslaw Linda. The academy is a unique film institution, one of three in the country to grant BA diplomas. Based in the capital of Poland, WFS is at the center of a film education hub, which also includes a film-profiled high school, secondary school, vocational college, arthouse cinema, and a production company. Skaityti mažiau