Read the Official Description

Nuo kinematografijos iki silpnų filmų iki muzikos kino filme šis BA kino studijų studijų kursas suteikia jums viską, ko reikia norint suprasti skirtingus filmo aspektus. Kaip University of Southampton filmų studentė, turėsite galimybę pasinerti į naują kultūrą, praleisdami semestrą, metus ar vasarą vienoje iš mūsų tarptautinių partnerių institucijų.

Programos struktūra

Galite pasirinkti iš daugybės novatoriškų modulių ir įgyti žinių apie kritines teorines diskusijas kino studijose. Galite pasirinkti 25 proc. Savo programos kitoje temoje.

Vieni metai ir du metai yra pagrindas, kaip skaityti filmą, apimantį pagrindines diskusijas kino teorijoje ir kino istorijoje.

Individualiai prižiūrimi disertacijos tema pasirinkta tema trečiaisiais metais.

Tipiniai įvežimo reikalavimai

Lygiai: GCE A lygis

 • AAB į ABB, įskaitant esė rašymo temą *
 • Pareiškėjai, turintys pratęsto ​​projekto kvalifikaciją (EPQ), taip pat bus alternatyvūs pasiūlyti vieną lygį žemiau standartinio pasiūlymo, priklausomai nuo A klasės EPQ.
 • Mes priimame visus A lygius, išskyrus Bendrąsias studijas.

* Mūsų pageidaujami dalykai yra anglų literatūra, anglų kalba ir literatūra, istorija, filosofija, kino studijos, teisė, politika, klasikinė civilizacija ir religijos studijos.

IB: Tarptautinis bakalaureatas 32 balai, 16 aukštesniu lygiu

Tarptautinis fondo metai

Tarptautiniai studentai, kurie šiuo metu neatitinka mūsų reikalavimų, gali prisijungti prie šio kurso sėkmingai baigę mūsų Tarptautinį fondo metą.

Tipiškas turinio kursas

 • Populiariausi kino žanrai
 • Filmų estetika
 • Kino istorija
 • Kritinės teorijos, kultūros istorija
 • Pasaulio kinas
 • Holivudas
 • Europos filmas
 • Kinematografija
 • Profesinė praktika
 • Kūrybinis rašymas / scenarijus

Mokymasis ir vertinimas

Humanitarinis laipsnis "Southampton" siūlo jums plačią ir įvairią mokymosi patirtį, kurią turėtumėte tikėtis iš pirmaujančio mokslinių tyrimų universiteto. Mes esame pasiryžę suteikti tinkamą, šiuolaikišką ir pirmiausia malonią patirtį, kuri užtikrins, kad jūs įgysite įgūdžių ir supratimą, kad pradėtumėte karjerą bet kurioje pramonės šakoje.

Vadovaujantis akademiniais darbuotojais, jūsų mokymas leis jums dalyvauti ir prisidėti prie pirmaujančių pasaulyje atliktų "Southampton" tyrimų, kaip tai vyksta. Mūsų darbuotojai vertina jūsų nuomonę ir nuomones: paskaitoms dažniausiai seka nedidelis grupės seminaras, kuris suteikia jums galimybę išnagrinėti idėjas ir temas, kurios, jūsų nuomone, yra ypač svarbios. Jūs atsidursite iššūkį intelektualiai ir susidursite su naujomis idėjomis, požiūriu ir perspektyvomis. Lankytojų skaitytojai iš tarptautinių universitetų ir sėkmingų specialistų yra dažna mūsų paskaitų serijos dalis.

Jūsų kursas bus nepaprastai lankstus, kad atitiktų jūsų asmeninius tikslus ir uždavinius. Pagal savo laipsnį bus platus ir įspūdingas modulių asortimentas, susijęs su mūsų specialybėmis, kuriam vadovauja akademikai, kurie aistringai vertina savo mokslinius tyrimus, kurie nori įdarbinti jus į savo patirtį. Galite rinktis dalykus iš savo laipsnio, kad sukurtumėte žinias ir patirtį, kuri, jūsų nuomone, geriausiai padės jums karjeros metu. Kiekvienas modulis turi savo virtualią mokymosi aplinką, kuri yra atspirties taškas, norint sužinoti daugiau apie kiekvieną dalyką ir atlikti nepriklausomus tyrimus, kad išsamiau suprastumėte jūsų supratimą.

Jums bus įvertintas daugiau nei tiesiog esė ir egzaminas. Priklausomai nuo pasirinktų modulių, dirbsite grupėmis ir komandomis; pateikti pristatymus; pateikti grupės projektus; atlikti lauko tyrimus; kurti portfelius ir valdyti didesnius mokslinių tyrimų projektus, tokius kaip disertacijos. Jūsų akademinis patarėjas galės reguliariai ir palaikyti patarimus, patarimus ir atsiliepimus apie jūsų pažangą.

Rasite pagrindinių įgūdžių, kuriuos darbdaviai siekia, pavyzdžiui, laiko valdymą, problemų sprendimą, komandinį darbą, galutinį terminą ir projektų valdymą, kultūrinį supratimą, iniciatyvos ir savarankiško darbo, santykių kūrimo ir analizės, įtrauktos į jūsų mokymąsi. Svarbiausia, jūs išmokysite idėjas ir entuziazmą įvairiems auditorijoms, kad jie būtų tinkami ir suprantami.

Mūsų kursai turi daug unikalių ir įdomių galimybių, pavyzdžiui, apsilankę "Chawton House" bibliotekoje - buvusiame Jane Austen namuose, "Broadlands" archyve, kuriame yra "Palmerston" ir "Mountbatten" leidiniai, tyrimai - aktyvūs lauko darbų planai, mokyklos ir koledžai kaip tokie dalykai. kaip tarptautinis rašymas mokyklose, studentas susieja schemą ir mūsų išplėstinį projekto mentorių modulį. Visi mūsų studentai turi galimybę praleisti semestrą, metus ar vasarą viename iš mūsų tarptautinių partnerių universitetų, norėdami patirti naują kultūrą.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by University of Southampton »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019