BA kino teatras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų 2 metų BA (Hons) filmų kūrimas yra orientuotas į realų pasaulį ir siūlo profesionalų kino išsilavinimą praktinėje aplinkoje ir mūsų vidaus studijose. Mūsų mokytojai yra pramonės profesionalai, dirbantys kino ir televizijos srityse.

Sprendimas kreiptis į LFA bakalauro studijas yra vienas geriausių sprendimų, kuriuos priėmiau per savo profesinę ir akademinę karjerą. Jie yra pilni įžvalgų, kurių negausite iš vadovėlio, ir yra asmeniniam patarimui bei patarimui. . LFA išmoksti daug dalykų, o filmų kūrimas yra tik pradžia.

Claire, BA („Hons“) studentė 2018 m

Kurso metu įgysite pagrindinius pagrindinius filmų kūrimo proceso aspektus, pradedant scenarijumi ir ekranu, taip pat tapsite kvalifikuoti ir pritaikomi, teikdami pirmenybę bendra pasakojimo menui, o ne dirbdami kaip solo autorius. Jūs išmokstate, kaip greitai prisitaikyti prie profesinio pasaulio, kai pradedate savo karjerą pramonėje.

Netrukus tapsite šeimos dalimi. Jums gali tekti dieną naudoti fotoaparatą arba užsirašyti užrašus filmo peržiūros metu LFA kino teatre, apsilankyti kviestinėje paskaitoje ir užduoti klausimus kostiumų dailininkui dabartiniame TV hitais, kurį turėtumėte žiūrėti. ..

Samy - „BA (Hons)“ studentas 2018 m

Galiausiai, jūs dirbsite su daugybe išskirtinai talentingų ir aukštos kvalifikacijos kviestinių pranešėjų ir dėstytojų iš viso pasaulio, kurie visi šiuo metu dirba pramonėje. Mūsų mokytojai dalijasi savo įžvalgomis ir siūlo jums praktinius ir dabartinius mokymus, susijusius su filmų gamyba tiek dokumentinių, tiek išgalvotų pasakojimų tema.

Mes kuriame kino profesionalus, kurie demonstruoja puikius filmavimo įgūdžius, skatina komandinį darbą ir gerai išmano visas filmų kūrimo proceso sritis baigdami mūsų mokyklą.

Ką išmoksite ir įgysite praleisdami laiką LFA:

 • Nuodugnus, praktinis, praktinis visų pagrindinių filmų kūrimo disciplinų mokymas: režisūra, scenarijaus rašymas, kinematografija, garsas, montažas, gamyba (įskaitant produkcijos dizainą) ir pirmasis režisieriaus padėjėjas.
 • Mažos klasės, skatinančios aplinką, turinčios puikų personalo ir studentų santykį.
 • Mokymai su aistringais ir priimtinais kino ir TV pramonės dėstytojais bei kviestiniais pranešėjais, mokančiais naujausius įgūdžius naudojant standartinę pramonės įrangą ir programinę įrangą.
 • Gerai apgalvotos praktikos geriausiose JK įmonėse, kurios suteikia realios patirties ir padeda užmegzti kontaktus ateityje. Mes didžiuojamės praktika tokiose įmonėse kaip „The Imaginarium“ (bendrai įkūrė Andy Serkis, režisierių „Kvėpuok“, „Mowgli“, aktorius „Žiedų valdovo" trilogija ir „Juodoji pantera"), apdovanojimus pelniusiems postprodukcijos namams „Evolutions“ ir Kūrybiškumo žiniasklaida (BAFTA nominuoti kūriniai) - keletas pavyzdžių.
 • Orientavimas ir karjeros plėtra.
 • Didelis dėmesys komandiniam darbui ir mokymuisi bendradarbiaujant, o ne dirbant savarankiškai; galų gale, mūsų kursas atspindi realiojo gyvenimo profesionalų areną, kartu apimdamas reikiamus teorinius elementus.
 • Kino festivalių prieiga ir kvietimai į pagrindinius tinklo renginius, kurie padės pagilinti jūsų pramonės žinias, kontaktus ir asmeninį filmo darbą.
 • Jokių paslėptų išlaidų - kursų medžiaga ir filmų biudžetai įskaičiuoti į kursų mokestį.

LFA yra užregistruotas aukštojo mokslo teikėjas Studentų biure (OFS) ir įtrauktas į jų registrą . Tai reiškia, kad mes patenkiname OFS reikalavimus, susijusius su akademiniais standartais, kursų kokybe, studentų palaikymu ir studentų apsauga. O mus patvirtino Derbio universitetas (apdovanotas aukso įvertinimu 2017 m. Mokymo kompetencijos sąrangoje, pripažįstant aukščiausią JK aukštojo mokslo mokymo kokybę).

Kurso apžvalga

Šis kursas skirtas 18 metų ir vyresniems žmonėms (galime laikyti 17-mečius, kuriems pirmaisiais kurso metais sueina 18 metų).

Dvejų metų kursas vykdomas per 6 semestrus ir iš viso sudaro 360 akademinių kreditų. Programos esmė yra integruotai mokyti kūrybinių, akademinių, techninių ir profesinių įgūdžių, atsižvelgiant į pramonės standartus. Šiuo tikslu mokymas iš pradžių vyksta per interaktyvias paskaitas, seminarus, seminarus ir atrankas, o po to tęsiamas praktinėje aplinkoje per bendrus filmų kūrimus, praktiką įmonėje ir savarankiškas studijas.

Patekimo reikalavimai

Kokių studentų ieškome

 • Aistringi, smalsūs ir atviri žmonės, mėgstantys žiūrėti, diskutuoti ir kurti įvairius filmus ir televiziją bei norintys sužinoti apie visus filmų kūrimo aspektus - nuo prieš pradedant iki gamybos.
 • Komandos žaidėjai: filmų kūrimas yra bendradarbiavimo procesas, o komandos darbas yra viso, ko mes darome, pagrindas. Mes ieškome patikimų, prisitaikančių ir palaikančių asmenų, kurie bus privalumas bet kuriam gamybos padaliniui.
 • Ankstesnė filmavimo patirtis yra pageidautina, tačiau nėra būtina! Jei turite motyvacijos ir ryžto, suteiksime įgūdžių ir patirties, kad galėtumėte sėkmingai pradėti filmų ir TV pramonę.

BA („Hons“) kino programa skirta bendradarbiaujantiems, artikuliuotiems ir kūrybingiems žmonėms, kurie gali parodyti tvirtą vaizdinių pasakojimų gramatikos instinktą ir siekia profesinės karjeros kine ar televizijoje.

Reikalavimai būsimiems studentams

 • Pirmiausia pateikite paraiškos formą per mūsų svetainę ir išsiųskite Priėmimo komandai el. Laišką su papildoma medžiaga, tokia kaip asmeninis pareiškimas, mokyklos nuorašai ir nuoroda. Be to, galite pateikti vaizdinio ir rašytinio darbo pavyzdžius.
 • Pateikus paraišką ir visą medžiagą, priėmimo ir BA komandos tikrins pareiškėją. Kandidatai, tenkinantys pirminius MPŪV reikalavimus, bus pakviesti dalyvauti pokalbyje.

Įvažiavimo reikalavimai yra šie:

 • A lygiai: 3 A lygiai, turintys ne mažiau kaip dvi B ir vienas ar aukštesnes C klases (pageidaujami dalykai: menas ir dizainas, fotografija, kino ir žiniasklaidos produkcija, kino ir medijų studijos, dramos, anglų kalba).
 • GCSE: ne mažiau kaip 3 GCSE klasė C arba aukštesnė, dalykai, įskaitant anglų ir matematiką.
 • Arba lygiavertė kvalifikacija, pvz., AVCE, BTEC nacionalinis apdovanojimas, pažymėjimas ar diplomas, BTEC QCF, pažangos diplomas, pažangus diplomas, 3-asis ir aukštesnis lygis, aukštojo mokslo diplomo, meno ir dizaino fondo diplomas, CACHE diplomas, bakalauro diplomas : Tarptautinė, Europos ar valų ir pameistrystės schemos kvalifikacija.
 • Išimtys: jei esate 21 metų ar vyresnis, kandidatus taip pat galime laikyti remdamiesi stipriu darbo portfeliu ir (arba) didelę svarbią patirtį turinčiais asmenimis.
Anglų kalbos reikalavimai

Norint sėkmingai sekti studijas LFA, labai svarbu, kad galėtum efektyviai bendrauti angliškai. Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, gali reikėti pateikti įrodymus. Vienintelė išimtis yra ES studentai, kurie anksčiau mokėsi ir buvo tikrinami anglų kalba. Tarptautiniams studentams galime priimti tik IELTS UKVI kvalifikaciją . Mes reikalaujame, kad IELTS balas būtų ne mažesnis kaip 6,0.

Karjera ir progresija

 • Pažiūrėkite, ką mūsų absolventai veikia dabar, apsilankę mūsų absolventų puslapyje ir sužinokite daugiau apie LFA absolventų karjeros kryptis.
 • Mes palaikome jus studijų metu ir už jos ribų. Per laiką su mumis jums paskiriamas karjeros kuratorius, kuris su jumis terminuotai susitinka aptarti jų karjeros progreso. Baigę studijas, ši parama tęsiasi mūsų LFA kino kūrėjų klube, mūsų absolventų tinklo grupėje.

Mokesčiai ir finansavimas

Kursų mokesčiai: Bendras 2 metų kursų mokestis yra 37 000 svarų sterlingų (18 500 svarų per metus). Tai apima filmų gamybos biudžetus ir nėra jokių paslėptų papildomų išlaidų. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainės skiltyje „ Jūsų studijų finansavimas“ .

Užstatas: Konkurso laimėtojams bus išduotas pasiūlymo laiškas. Priėmę vietą, pareiškėjai turės sumokėti negrąžinamą 4500 svarų užstatą. Likęs kursų mokestis turės būti sumokėtas vadovaujantis MPŪV nuostatomis ir nuostatomis.

Turėtumėte žinoti, kad London Film Academy yra nepriklausoma švietimo tiekėja. Tai reiškia, kad maksimali studentų finansavimo už mokslą paskolos suma bus maždaug 6000 svarų sterlingų per metus, jei studijuosite mūsų 2 metų bakalauro (Hons) kino kursuose. Todėl atkreipkite dėmesį, kad ši paskola nepadengia viso mokesčio už mokslą.

Jei norite pateikti paraišką internete, spustelėkite toliau pateiktą kursų datą.

 • 2020 m. Rugsėjo 21 d. - 2022 m. Liepos 29 d
  Kursų mokestis: 37 000 svarų sterlingų

  Paraiškų teikimo terminas: 2020 m. Rugpjūčio 24 d

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recog ... Skaityti daugiau

Whether you’re an undergraduate, postgraduate, or professional looking for a specialised short course, London Filme Academy covers every filmmaking discipline from fiction to documentary-making. Recognised as a centre of excellence, we are reviewed by the Quality Assurance Agency for Higher Education, and partner with some of the most original and forward-thinking voices in the creative industry today. Skaityti mažiau