Komunikacijos dizaino bakalauro laipsnis

Kadangi dizainas yra jūsų kalba: kūrybinių dizainerių tyrimas

Bendravimas yra visur. Plakatai, knygų viršeliai, žurnalai, logotipai, programos, sąsajos, web dizainas arba pakuotės dizainas - kiekvieną dieną susiduriame su šimtais vaizdinių pranešimų. Jie kreipiasi į mus arba atstumia mus, jie sužadina entuziazmą, bet kartais ir pasibjaurėjimą ar pyktį. Tai yra: jie daro įtaką mūsų mąstymui ir veikimui, nes jie yra ne tik estetiniai, bet ir perteikia sudėtingą turinį bei emocijas. Kaip komunikacijos ar grafikos dizaineris rasite geriausią visų kūrybos vaizdų ir kūrybos išraišką.

Komunikacijos dizaino bakalauro programoje mokosi tik iš žinomų kūrybinės pramonės dėstytojų ir galėsite mėgautis profesionaliosios Europos technologijos University of Applied Sciences Europe įskaitant fotostudiją, spausdinimu.

University of Applied Sciences Europe mes tinka jums kūrybinėms industrijoms: per daug praktikos mokote savo kompetenciją ir įgyja dizaino konceptualų saugumą. Mes manome, kad tarpkultūrinis ir tarpdisciplininis, kuris yra labai svarbus vėliau praktikoje. Mūsų sėkmingi dėstytojai yra jūsų nuolatiniai kontaktiniai asmenys ir mentoriai. Iš jų jūs gaunate reikiamą įrangą. Jau studijų metu jūs suplanuosite savo viršelius, plakatus, logotipus, programas ir daug daugiau. Kad galėtumėte pasiruošti įdomioms kūrybinės pramonės darbo vietoms baigus studijas, taip pat sužinosite, kaip inicijuoti novatoriškus sprendimų procesus, metodiškai vidutinio sunkumo ir dirbti komandose. Tai suteikia jums galimybę optimaliai išplėsti savo kūrybinį profilį.

faktai:

 • Ankstyvasis paukštis: Taikykite iki birželio 30 d. Ir gaukite 10% nuolaidą WS19 pirmąjį pusmetį.
 • Laipsnis: menų bakalauras (BA)
 • Campus: Berlynas ir Hamburgas
 • Mokymo kalba: vokiečių
 • Pradžioje semestro:
  • Žiemos semestras: rugsėjo mėn
  • Vasaros semestras: kovo mėn
 • Studijų trukmė: 7 semestrai (visą darbo dieną)
 • Stažuotė / semestras užsienyje: 5 semestre
 • Kredito taškai: 210 ECTS
 • Studijų tikslas:
 • Sutelkti dėmesį į individualią paramą mažose mokymosi grupėse ir šeimos atmosferą. Daug kūrybinės laisvės, profesionalios įrangos ir praktinių projektų. Garsių kūrybinės pramonės dėstytojų mokymas.
 • Studijų mokesčiai:
 • ES pareiškėjams: 7 980 EUR per metus
 • Ne ES kandidatams: 10 380 EUR per metus

Ypatingas dalykas apie studijas University of Applied Sciences Europe

Mūsų mažose individualiose studijų grupėse mokosi draugiškoje ir asmeninėje atmosferoje. Kadangi mūsų patyrę dėstytojai ilgą laiką gerai jus pažino, gausite tikslinę ir individualią paramą.

Mūsų mokytojai be išimties yra kūrybinių industrijų ekspertai, kurių kontaktai šioje pramonės šakoje gali būti naudingi.

Platus dalykų asortimentas leidžia bendrai nustatyti ir išplėsti kurso turinį. Be to, galite nustatyti papildomus akcentus savarankiškai pasirinktais specializacijos dalykais ir išplėsti savo spektrą tarpdisciplininiu būdu. Kaip ypač praktinis universitetas, mes garantuojame šiuolaikinę įrangą, pavyzdžiui, nuotraukų studiją, spausdinimą

Mūsų universitetas yra pripažintas valstybe, apdovanotas kelis kartus - ir mūsų profesoriai bei studentai. Su mumis galite kreiptis į NC, nes su mumis suskaičiuojama jūsų asmenybė!

Studijų turinys - semestras užsienyje, stažuotės ir kt

Ryšių projektavimo studija suskirstyta į įvairias modulių grupes: Pagrinduose mes pirmiausia mokome kūrybinį tipografijos, piešimo, fotografijos, animacijos, tapybos ir grafinio dizaino pagrindus. Pasirenkamuose moduliuose Redakcinis dizainas, skaitmeninis dizainas, reklamos dizainas, plakatas

Per visą studijų kursą siūlome stažuotes ir tarptautines ekskursijas, kuriose jūs naudojate ir tobulinate naujai įgytus įgūdžius.

5-ame semestre turite galimybę išbandyti tiesiogiai stažuotės ar semestro metu užsienyje.

Mokykitės komunikacijos dizainą ir karjerą

Visais koncepcijos ir strateginio planavimo lygmenimis dalyvauja komunikacijos dizaineriai ir žiniasklaidos dizaineriai. Jie ne tik kūrybiškai galvoja, bet ir ekonomiškai, techniškai, socialiai ir ekologiškai.

Mūsų absolventai kūrybinėse industrijose dirba kaip kūrybiniai ar meno direktoriai reklamos ir ryšių agentūrose, leidyklose ar projektavimo biuruose, kaip dėstytojai techninėse mokyklose ar fakultetuose.

Studentai kalba apie studijas #uestories

„ University of Applied Sciences Europe verčia mane. Manau, kad tai yra teigiama, nes gerai ir svarbu išimti iš jūsų įprastos aplinkos ir pažinti naujus dalykus. Štai kaip aš atmetu įprastą kelią. Tai neįkainojamas! " - Tommaso studijavo komunikacijos dizainą mūsų universitete Berlyne

Paraiška dailės skyriui Art

Kino judesio dizainas, fotografija, komunikacijos dizainas, žaidimo dizainas arba iliustracija - kokie studijų būdai tinka jūsų talentams? Dėkojame už susidomėjimą bakalauro studijomis Europos University of Applied Sciences Europe .

Vienus metus galite kreiptis į norimą semestrą mūsų universitete. Žiemos semestro paraiškų pateikimo terminas yra rugpjūčio 15 d. (Ne ES kandidatai: birželio 15 d.) Ir vasario 28 d. Vasarą (ne ES kandidatai: vasario 28 d.) . Po to vyksta tolesnė procedūra neatpažintoms studijų vietoms. Jei jau turite galiojančią Vokietijos studentų vizą, galite kreiptis į oficialią paraiškos pateikimo terminą.

University of Applied Sciences Europe studijų vietos priėmimo kriterijai yra universiteto įstojimo kvalifikacija ir egzaminų rezultatai. Įrašymas taip pat galimas, jei laikomasi Berlyno aukštojo mokslo įstatymo (BerlHG) 11 straipsnio kriterijų.

Beje, galite patekti į egzaminą be vidurinės mokyklos diplomo ir vienerius metus iki planuojamo studijų pradžios. Tai suteiks jums tikrumo, ar galite studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe .

Mes laukiame Jūsų prašymo 2019 m. Vasarą ir žiemą.

Formalūs reikalavimai

Pagrindinė bakalauro studijų programos priėmimo sąlyga University of Applied Sciences Europe yra (techninė) aukštojo mokslo įėjimo kvalifikacija, kurią pasiekėte su vidurinės mokyklos diplomu. Kiekvienas, turintis ne mažiau kaip dvejų metų federalinės ar valstybės teisės reglamentuojamą profesinį mokymą ir dirbęs ne trumpiau kaip dvejus metus (kiekvienoje srityje, panašioje į numatomą kursą), turi neatidėliotiną dalyko universiteto įstojimo kvalifikaciją (BerlHG § 11) ir taip pat gali lankyti University of Applied Sciences Europe Studijų University of Applied Sciences Europe .

Mes išnagrinėsime jūsų reikalavimus ir nedelsdami informuosime jus apie tai, ar galėsite priimti studijas.

Privalumai studijų programose kitose valstybinėse ar valstybinėse pripažintose aukštojo mokslo institucijose, taip pat užmokykliniai pasiekimai yra pripažįstami taikant paraišką, su sąlyga, kad nustatoma jų atitiktis atitinkamo studijų kurso pasiekimams. Lygiavertiškumas nustatomas, kai esminio skirtumo neįmanoma įrodyti ir studijų programos, kuriai prašoma kreditų, turinio, apimties ir reikalavimų vykdymas iš esmės yra vienodas. Už tai atsakinga egzaminų komisija. Konkrečios kreditavimo sąlygos ir tiksli jos tvarka yra reglamentuojamos atitinkamose studijų programos egzaminų taisyklėse.

Taigi jūs kreipiatės

 • Prašome užpildyti mūsų internetinę paraiškos formą.
 • Įkelkite savo (Fach-) Abitur sertifikato arba lygiavertės kopijos kopiją.
 • Peržiūrėję savo įrašus galime įvertinti, ar turite teisę į University of Applied Sciences Europe laipsnį. Jei taip, kviečiame jus į egzaminą. Įsitikinkite, kad mes turime galiojantį telefono numerį ir galime Jus pasiekti. Žinoma, jūsų duomenys bus traktuojami konfidencialiai ir nebus perduoti mums.
 • Norėdami gauti egzaminą mūsų universitete, pateikite savo portfelį ir bendrojo ar dalykinio universiteto priėmimo kvalifikacijos pažymėjimą originalioje arba sertifikuotoje fotokopijoje.

Kaip vyksta įrašymo interviu?

 • Atvykite į pokalbį dėl priėmimo:
 • Lentelinė CV
 • Sertifikuotų fotokopijų bendrojo ar dalyko specifinio universiteto laipsnio pažymėjimas. Priėmimas taip pat galimas, jei laikomasi Berlyno aukštojo mokslo įstatymo (BerlHG) 11 straipsnio kriterijų.
 • Portfelis su savo kūrybos meno kūriniais. Tai turėtų apimti 15-20 darbo pavyzdžių (išskyrus „Game Design“ (BA), tris – penkias sąvokas). Galimi šie variantai: piešiniai, paveikslai, eskizų knygos, nuotraukos, kompiuterinė grafika, interneto svetainės, CD-ROM, trumpi filmai, taip pat teksto kūriniai, pavyzdžiui: B. Reklaminių kampanijų ar straipsnių sąvokos. Didesni skulptūriniai darbai ir trimačiai objektai taip pat gali būti dokumentuojami kaip nuotraukos arba skaitmeninės formos. Prie aplanko turi būti pridėtas rašytinis pareiškimas, kad darbas buvo atliktas savarankiškai. Žaidimo dizaino koncepcijų atveju galima parodyti analoginius arba skaitmeninius žaidimus, taip pat galima demonstruoti prototipus (Gameplay, Game Art, Story).
 • Jei reikia, Savo socialinio įsipareigojimo įrodymas, pvz. Pavyzdžiui, projektai, kuriuose dalyvaujate.
 • Jūsų pokalbis su tokio pobūdžio atstovais
  • Pirma, jums bus paklausta apie jūsų motyvaciją kūrybiniam tyrimui.
  • Vėliau bus išnagrinėtas jūsų aplankas, kuriame turėtų būti apie 15-20 darbo mėginių. Jūsų portfelis ir pokalbio rezultatai nuspręs, kaip leisti studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe .
 • Iškart po pokalbio sužinosite, ar jums bus leista studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe .

href = "https://www.bachelorstudies.com/BA-Communication-Design/Germany/UEurope/

Programa mokoma:
 • Vokiečių

Peržiūrėti 23 daugiau kursų University of Applied Sciences Europe »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 25, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
7,980 EUR
ES pareiškėjams: 7 980 EUR per metus; Ne ES kandidatams: 10 380 EUR per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Vas. 28, 2020
End Date