BA mados dizaino srityje

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šis kursas vyks anglų kalba

Kursas rengia mados dizainerius, turinčius stilistinių ir kūrybinių kompetencijų kartu su galimybe apibrėžti naujoviškus produktus, kurti istorijas ir pateikti galutinį produktą į rinką.

Skirtingos kolekcijos ir prototipų gamyba yra pagrindinės kompetencijos sritys, studentams teikiamos per trejus studijų metus.

Kursai siūlo dvi specializacijas: mados dizainas, skirtas mokyti specialistus, galinčius paversti savo asmeninį pasakojimą į drabužių ir aksesuarų kolekciją, ir batų ir aksesuarų dizainas, mokomas tik italų kalba, kuris rengia specialius mokymus apie dizaino ir gamybos metodus, kurie atsižvelgia į produkto ypatumą.

BA in Fashion Design Milano

Pavadinimas - Pirmojo lygio akademinį diplomą pripažįsta MIUR (Švietimo, universiteto ir tyrimų ministerija) ir prilyginama universitetų išduodamam bakalauro laipsniui.

Kontekstas - mados pasaulis susiduria su nuolatiniais ir sparčiais pokyčiais. Per pastaruosius keletą dešimtmečių profesionalas, kuris buvo apibrėžtas kaip "Couturier", suteikė kelią sudėtingam ir lanksčiam vaidmeniui, apimančiam įvairias sritis apimantį procesą: mados dizainerį.

Metodika ir struktūra - Studijų programa sudaryta taip, kad studentams būtų suteiktos visos priemonės, reikalingos tinkamai ir efektyviai sukurti mados ar aksesuarų kolekciją ir pateikti ją šiuolaikinėje rinkoje. Visas procesas sutelktas į vieno projektavimo metodo - tipiškojo, pagaminto Italijoje - taikymą, kuris sudaro viso proceso pagrindą, mokomą studentų nuo pirmųjų metų iki baigiamojo projekto.

Kalbant apie visas ištirtas kolekcijas, ypatingas dėmesys skiriamas modelių kūrimo ir siuvimo įgūdžiams, tekstilės, odos technologijoms ir apdirbimui, dizaino technikai, mados iliustravimui, drabužių ir aksesuarų gamybos procesui įgyti.

Papildant technines ir metodines disciplinas, ypatingas dėmesys skiriamas kultūros studijoms, kurios mados kalbą identifikuoja kaip istorinį, meninį ir socialinį reiškinį, kaip tendencijų ir kodų srautą, kaip kūrybinį ir vaizdinį pasakojimą ir kaip ekonominę sistemą. pasižymi gamybos grandine ir specifinėmis rinkodaros bei komunikacijos strategijomis. Studentai turi galimybę rinktis iš įvairių dirbtuvių (kasmet keičiasi), tokių kaip siuvinėjimas rankomis, raštiška tendencijų analizė, rankiniai mezginiai, kailiniai.

Batų ir aksesuarų dizaino specializacija yra ne tik kolekcija, skirta skirtingiems aksesuarams (moterims ir vyrams), bet ir intensyvios dirbtuvės užtikrina tinkamą įrankių ir mašinų naudojimą, kad būtų galima įsigyti raštų gamybos būdų, krepšių ir batų. gamyba. Be to, kurso metu daugiausia dėmesio skiriama konkretiems techniniams brėžiniams, įvairių odų ir odų gamybos ir naudojimo procesams, taip pat metalinių aksesuarų projektavimui.

Karjeros galimybės - mados dizaineris, avalynės ir aksesuarų dizaineris, tekstilės dizaineris, produktų vadybininkas, trikotažo dizaineris, siuvinėjimo dailininkas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau