Read the Official Description

Pasirinkite University of Southampton muzikos bakalauro University of Southampton ir sukurkite savo muzikinius įgūdžius šioje unikalaus įvairiose ir lanksčiose programose. Išnagrinėk pagrindus per pagrindus analizėje, kontrapunkte ir harmonijoje.

Nuo viduramžių polifonijos iki pasaulio hip-hop mūsų muzikos magistrantūros kursai suteikia platų muzikinį išsilavinimą, apimantį istoriją, kultūrą ir visuomenę, mokomąsi įdomių mokslinių tyrimų modulių. Mūsų kursas nepatinka vienos rūšies muzikos per kitą, o mūsų lankstus požiūris reiškia, kad galite pasirinkti modulius iš bet kurios kitos disciplinos, kad papildytųite muzikos studijas. Jūs būsite mokomi pasaulinio lygio mokslininkų sambūriuose, seminaruose ir paskaitose. Mūsų įgūdžių orientuotas mokymas suteiks vertingų perduodamų įgūdžių, kad pasirengtų bet kokiai karjerai, kuriai reikia kritinio mąstymo, komandinio darbo ir rašymo įgūdžių.

Sužinokite, kaip parašyti savo muziką. Paimkite vokalines ir instrumentines pamokas su specialistu. Įdėkite įgūdžius, įgytus šiame bakalauro laipsnyje, pasinaudoti dalyvaudami muzikos departamento ir Studentų sąjungų grupių atliktuose didelės apimties spektaklio projektuose. Absolventai iš šio bakalauro laipsnio eina užsiimti karjera muzikos industrijoje, muzikos mokyme, muzikos terapijoje ir daugelyje kitų sričių, kur reikalingi kūrybiniai gebėjimai ir darbo patirtis komandoje.

Programos struktūra

Per pirmuosius metus pagrindinė muzikinių studijų programa suteikia pagrindą pagrindiniams muzikos atlikimo, kompozicijos ir akademinio muzikinio tyrimo elementams.

Antrą ir trečią metų laisvą pasirinkimą galite gauti iš daugybės įvairių muzikinių dalykų modulių. Jūs taip pat galite pasirinkti iki 25% savo programos dalykų iš kitų disciplinų visoje savo studijų programoje. Jei siekiate pakankamai modulių kitoje temoje, galite pridėti šį dalyką kaip nepilną į savo muzikos bakalauro laipsnį.

Muzikos skyrių moduliai skirstomi į keturias pagrindines sritis. Kiekviena iš jų turi platų požiūrių ir muzikinių stilių įvairovę:

 • Istorija ir kritika: pristato istorinius, analitinius ir etnomuzikologinius požiūrius į įvairias temas, nuo Mozarto Vienoje iki "Global Hip Hop", nuo muzikos viduramžiais iki džiazo teorijos ir kt.
 • Spektakliai: palaiko instrumentinį ir vokalinį pasirodymą (solo ar ansamblio) klasikiniame, džiazo ir pop stiliaus stiliuje. Kiekvienais metais solo atlikėjai moka 20 valandų visiškai apmokamų individualių pamokų, taip pat kas savaitę rengiamos meistriškumo kursai, profesionalūs seminarai ir grupinės treniruotės. Mes siekiame remti įvairius produktyvumo interesus: mūsų studentai gali vykdyti sunkiųjų metalų ar klasikinį oboją, muzikinį teatrą ar operos balsą, klasikinį saksofoną ar funk, su ekspertų priežiūra iš mūsų veiklos personalo
 • Kompozicija ir muzikos technologijos: apima didžiulį projektinį darbą ir pažangias studijų technologijas, leidžiančias pateikti originalių kompozicijų rinkinį klasikiniu ar komerciniu stiliumi arba abu. Moduliai, skirti dainų kūrimui, orkestracijai ir išdėstymui, ir muzikos technologijos palaiko kompoziciją iš vaizdo įrašų parodų į styginių kvartetus.
 • Menų administravimas, muzikinė terapija ir Bendrijos muzika: apima modulius, skirtus įgyti žinių ir įgūdžių tose srityse, kuriose muzikos absolventai gali kurti naujoviškas karjeros galimybes

Pagrindiniai faktai

 • Lankstus kursų struktūra leidžia pritaikyti programą pagal savo poreikius, atlikdami spektaklį, kompozicijos ir akademinės muzikos studijas
 • Tikslo pastatyta koncertų salė ("Turner Sims"), palaikanti didžiausią JK universiteto profesionalių koncertų ir seminarų seriją
 • Specializuotos patalpos, įskaitant: klaviatūros kambarį, perkusijos kambarį, džiazo ir popreprenarių salę, dar devynes mokymo ir ansamblio repeticijų patalpas, 16 praktikos patalpų, trijų elektroninių studijų plius kambarį ir 16 tinklinių multimedijos darbo vietų
 • Daugelis didelio masto studentų sąjungų grupių (orkestrai, juostos, chorai ir teatro grupės) be muzikos ansamblių

Tipiniai įvežimo reikalavimai

Lygiai: GCE A lygis

 • AAB į BBB, įskaitant B klasę muzikoje; ir 8 laipsnio arba parodė lygiavertį standartą *
 • Pareiškėjai, turintys pratęsto ​​projekto kvalifikaciją (EPQ), taip pat bus alternatyvūs pasiūlyti vieną lygį žemiau standartinio pasiūlymo, priklausomai nuo A klasės EPQ.
 • Mes priimame visus A lygius, išskyrus Bendrąsias studijas.

IB: Tarptautinis bakalauro laipsnis 34 - 30 taškų, 17 - 15 aukštesnįjį lygį, įskaitant 6 aukštesnio lygio muzikos ir 8 klasės arba lygiavertį standartą *

Tipiškas turinio kursas

 • Istorinės ir kritinės temos: muzikos istorija ir analizė nuo viduramžių iki dabarties; etnomuzikologija; džiazas ir pop; klausimai sociologijoje ir šiuolaikinėje kultūroje
 • Spektaklis: solo ir ansamblio atlikimas ankstyvojoje muzikoje; klasikinė ir šiuolaikinė meno muzika; džiazas ir pop
 • Sudėtis: laisva kompozicija (klasikinė ir (arba) komercinė, televizija ir filmas)
 • Orchestracija ir organizavimas
 • Dainų kūrimas
 • Muzikos verslas
 • Muzikos terapija ir bendruomeninė muzika

Mokymasis ir vertinimas

Mūsų "Music" kursas "Southampton" siūlo platų ir įvairią mokymosi patirtį, kurią tikisi iš pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetų, turinčių seną tradiciją įsitraukti į menus. Mūsų lanksti ir novatoriška mokymo programa suteikia platų temų pasirinkimą, leidžiančią sutelkti savo studijas į konkrečias sritis arba siekti platesnio interesų spektro. Jūs turėsite asmeninį akademinį dėstytoją, kuris padės jums padaryti geriausius jūsų ambicijų pasirinkimus. Mes teigiamai raginame jus išbandyti save ir išbandyti naujus dalykus, įskaitant muzikos formas ir stilius, kurių anksčiau niekada negalėjote susidurti. Galite pasirinkti studijuoti tik "Music" modulius arba keisti savo patirtį pridėdami atskirus modulius ar nepilnamečius kitoje temoje.

Mūsų mokyme naudojame daugybę skirtingų formatų. Kiekvienais savo kurso metais galite tikėtis patirties, susijusios su "vieno ant vieno" atlikimo pamokomis ir sudėtimi, akademiniais vadovėliais, mažų grupių seminarais, didesnių seminarų, paskaitų, repeticijų ir pasirodymų. Jūsų darbo įvertinimas yra toks pat įvairesnis. Priklausomai nuo pasirinktų modulių, jums bus įvertintas našumas, kursų portfeliai, pristatymai, grupinis darbas ir kitos užduotys, taip pat esė ir egzaminai.

Mes siekiame padėti įgyti užimtumo įgūdžių mokymo programoje ir už jos ribų. Mūsų kursuose yra mokyklos pamokos, meno administravimo stažuotės ir kitos galimybės įgyti vertingos patirties, siekiant pagerinti mokymąsi ir įsidarbinti. Per savo studijas jūs ne tik pagilinsite savo specialią muzikos patirtį, bet ir įgysite bendrų įgūdžių, susijusių su laiko valdymu, bendravimu ir problemos sprendimu, kuris taps jums gerai bet kokioje karjeroje.

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by University of Southampton »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
3 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019