BA scenos menai

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Vykdančiųjų menų bakalauro studijų programa yra vienintelė Italijoje, kurioje išlaikoma pusiausvyra tarp išsamių atlikimo kalbų studijų ir praktinių laboratorijų patirties. Studentai bus formuojami istoriniu, humanistiniu ir literatūros požiūriu, tačiau tuo pačiu metu išmoks, kaip elgtis, judėti scenoje, naudoti vaizdo kamerą, susidoroti su montažu, analizuoti scenarijų ar netgi susipažins su rašymo metodais. Iš tiesų yra trys skirtingos didžiosios įmonės: atlikėjas, filmų kūrėjas ir prodiuseris. Su skirtingais profesionaliais padaliniais. Šiais studijų keliais šiais metais mūsų studentai leido pasiekti labai svarbią nacionalinę ir tarptautinę auditoriją, pvz., Milano Scala ir San Diego Fringe festivalį.

12910_12699_P.jpg

Mokymasis ir mokymasis

Kursas vyks anglų kalba. Ypatingas erdvių išdėstymas leidžia taikyti mokymo metodiką, kuri apjungia frontalinę pamoką, modeliavimą ir laboratorinę veiklą, kad sukurtų interaktyvią mokymosi patirtį su novatorišku mokymo metodologija:

· Mokymasis pasitelkiant (mokykitės su praktika)

· Įgūdžių kūrimas (palyginimas su darbo pasaulio problemomis)

Seminarai suteiks jums pilną vaizdą apie meno srities projektų kontekstą, dinamiką ir realizavimo elementus, siekiant profesinio mokymo. Pridėtinę vertę sudaro daugiau kaip 400 valandų meno dirbtuvių, kurias organizuoja gerai žinomi sektoriaus specialistai ir veiksminga stažuotės praktika. Jus lydės jūsų akademinis mokytojas ir angelas.

Laboratorijos

·Vaidyba

· Muzikinis teatras

· Scenic judėjimas

·Kūrybinis rašymas

· Montavimas ir gamyba

· Filmavimo metodai

· Kopijavimas

· Socialinės žiniasklaidos pasakojimas

12912_12700_Olimpia_Romani_Media_and_Performing_Arts_1.png

Karjera

· Aktorius

· Dainininkė / šokėja

·Kino režisierius

· Kino ir televizijos autorius

· Dramatūra

· Kino, televizijos ir teatro gamintojas

· Tiesioginis renginių organizatorius

· Videomaker

· Scenaristas

·Fotografijos direktorius

·Direktoriaus pavaduotojas

85% mūsų studentų susiranda darbą Italijoje ir užsienyje per pirmuosius 6 mėnesius po baigimo.

Mokestis už mokslą ir finansavimas

Metinis mokestis tarptautiniams studentams yra 12 000 EUR; tuo tarpu ES studentams mokamas 500 EUR ir 1000 eurų mokestis už mokslą, kai studentai yra ne ES.

Daugumoje akademinių metų „ Link Campus University teikia keletą stipendijų, kurios padengia 30–50 proc. jų skaičius yra ribotas ir gali keistis (daugiau informacijos rasite mūsų interneto svetainėje).

Pirmaisiais metais mokslas mokamas 30% stipendijos - 8 400 EUR.
Pirmaisiais metais mokamas 50% stipendijos mokestis - 6 000 EUR

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University w ... Skaityti daugiau

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University was recognized by the Italian regulation decree of the Minister of Education – University and Research no. 374 of the 21st September 2011. Skaityti mažiau