BA teatre

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Apie

Mūsų užuolaidos pakyla, kad pasveikintų jus „ Whittier College teatro ir komunikacijos menų skyriuje.

Įsikūręs 23 km nuo Los Andželo miesto centro rajono, teatro katedra stengiasi suteikti subalansuotą parengiamąjį pagrindą, atskleidžiantį studentus įvairiems teatro požiūriams ir taikymams, kurie visi yra tvirtai grindžiami laisvųjų menų tradicijomis.

Katedros studentai vadovaujasi studijų programa, kuria siekiama skatinti informuoti apie mūsų kultūrines tradicijas ir ištirti kiekvieno individo kūrybinius gebėjimus. Mes teikiame kursus veiklos, vadovavimo, teatro istorijos ir dramos literatūros bei scenos dizaino ir technologijų srityse. Mes taip pat siūlome kalbas kalbų komunikacijos, kino istorijos ir kritikos bei vaizdo įrašų kūrimo.

Whittier

Kaip teatro ir komunikacijos meno katedra, kaip laisvosios dailės instituto dalis, daugiausia dėmesio skiria tiek pločio ir gilumo šioje srityje teikimui, skatindama studentus plėtoti tarpdisciplininius ryšius, parodyti šio disciplinos bendradarbiavimą, ir išreikšti savo kritinį pristatymą. teatras kaip meno meno forma ir kaip kultūrinis artefaktas.

Departamento tikslai:

 • Studentų ugdymas progresyviais žingsniais tiek stipendijų, tiek kūrybinių užduočių srityje.
 • Reikalavimas bendradarbiauti su kitais kaip teatro praktikais.
 • Teatro kontekstualizavimas kaip tarpdisciplininė ir daugiadisciplininė meno forma, jungianti vaizdinius menus, istoriją, politiką, psichologiją, sociologiją, filosofiją, religines ideologijas ir technologijas.
 • Analizuojant istorinių teatro įtakų kontekstą ir judėjimų tarpusavio ryšį per visą istoriją.
 • Formos, interpretacijos ir auditorijos sąveikos sintezė.
 • Teatro praktikos formulavimas per kultūrinius, sociologinius ir psichologinius lęšius.
 • Galutinio viešo kūrybinio ar mokslinio projekto pristatymas su pridedamu istoriniu, teoriniu ir / ar atspindinčiu popieriumi.

Kiekvienais metais katedra gamina iki keturių fakulteto vadovų Ruth B. Shannon scenos menų centre. „Productions“ suteikia studentams daugybę galimybių dalyvauti teatro kaip bendradarbiavimo procese - kaip atlikėjas, scenos vadovas, asistento scenos vadovas ir kt.

Baigę didžiųjų teatrų programą, yra įrankių profesinei karjerai, magistrantūros studijoms, arba tęsti savo veiklą kaip teatrinio meno vertintojai visą gyvenimą. Pastarieji absolventai nustatė, kad jų mokymas katedroje parengė juos karjerai personalo, švietimo, pardavimo ir reklamos, verslo, teisės ir leidybos srityse, taip pat veikė, vadovavo, dizainas ir techninė kryptis, rašymas, filmas, televizija ir pramogų pramone.

Pagrindinės

Reikalavimai pagrindiniam teatrui

Baigti pagrindinį teatre

Departamento pagrindiniai reikalavimai visoms didžiosioms įmonėms (25–28 kreditai):

Teatras „Practicum“, „THEA 50“, 1 kreditas per metus gyvenant.
Įvadas į veikimą, THEA 110, 3 kreditai
Įvadas į dizainą ir technologijas, THEA 240, 3 kreditai
Leisti analizę

Papildomi reikalavimai:

Teatrų menas - veiklos akcentas, 6 kreditai:
Etapo režimo pagrindai, THEA 315, 3 kreditai
Balso ir judėjimo I, THEA 220, arba
Balsas ir judėjimas II, THEA 225 arba
Scena

arba

Teatro menas - dizainas / technologijų akcentas, 6 kreditai:
Du papildomi kursai:
Piešimas ir kūrimas teatrui, THEA 245;
Teatro tapyba, THEA 246;
Scenic Design, THEA 340;
Scenos apšvietimas, THEA 345;
Kostiumų dizainas, THEA 347

Reikalavimai nepilnamečiams teatre

Nepilnamečiui reikia 20 kreditų, įskaitant THEA 50, 2 kreditus; THEA 110, 3 kreditai; THEA 240, 3 kreditai; THEA 272, 3 kreditai; ir devyni kreditai 300 ir daugiau kursų.

Reikalavimai kino studijoms nepilnamečiams

„ Whittier College kino studijos yra tarpdisciplininis nepilnametis, pabrėžiantis kino, kaip meno formos, analizę ir pagrindinį daugialypės šiuolaikinio gyvenimo išraiškos elementą.

„Discovery“ teatre ir komunikacijos menuose

Teatras gali būti savęs atradimo šaltinis. Whittier College studentai turi galimybę ištirti savo talentus ir potencialą - tiek užkulisiuose, tiek dėmesio centre.

Scenos projektavimas

Ian Clarke yra arčiau savo svajonės tapti „Disney Imagineer“ - žmonėmis, kurie stato „laimingiausią vietą žemėje“, nes jo patirtis suteikia scenos rinkinius gyvenimui Whittier.

Teatro didžioji grupė dirbo įvairiuose spektakliuose „Whittier“, nuo „ Hairspray“ iki „William Shakespeare“ užbaigtų darbų . Pakeliui jis matė, kaip jis gali įveikti praeities ribas, su kuriomis jis susiduria, tuo pat metu atnešdamas kūrybines idėjas.

„Visi sunkūs darbai, įeinantys į kiekvieną dizainą, yra siaubingi ir bauginantys, bet yra labai verta, kad pamatytumėte kiekvieną rinkinį, kuris išgyvena mūsų veikėjus, apšvietimą ir kitus praktinius elementus, kurie padeda pasakoti istoriją“. Ianas sakė.

Tarp elektrinių įrankių švelnumo ir švelnių šepetėlių šūksnių, tokie studentai kaip Ianas atranda meninį džiaugsmą ir techninę patirtį, susijusią su scenos atkūrimu. Per du profesoriaus Brian Reed dėstomus kursus studentai ne tik sužino apie pramogų pasaulį pagrindžiančius dizaino įgūdžius ir technologijas, bet ir juos pritaiko prie realių kūrinių.

Įvadas į dizaino ir technologijų klasę Ianas išmoko pagrindinę informaciją apie kraštovaizdį, apšvietimą ir teatro, kino ir televizijos kostiumus. Jis taip pat praleido dvi valandas per savaitę, dirbdamas vaizdingoje studijoje su profesoriumi Reedu.

Savo scenos apšvietimo kursuose Ianas sužinojo apie spektaklio apšvietimo teoriją ir praktiką. Baigę kelis apšvietimo projektavimo darbus popieriuje ir specializuota kompiuterių programine įranga, studentai gali tarnauti kaip šviesos technikai fakulteto vadovams ir studentų kūrinių projektuotojams. Šis mokymosi klasėje ir praktinės patirties derinys gali geriau paruošti studentus profesinei karjerai.

Vyresnysis projektas

Šis kursas yra nukreiptas į visą teatro ir komunikacijos meno patirtį. Kiekvienas studentas užbaigia didelį projektą vadovavimo, veikimo, projektavimo, techninės gamybos, scenos valdymo ar kritinių tyrimų metu.

Projektas apima tiek analitines, tiek kūrybines pastangas ir sukelia tam tikrą viešą pristatymą ar atlikimą. Studentai taip pat dokumentuoja savo darbą su projektais, pagrindžiančiais pasirinkimus ir (arba) išvadas.

Mokymasis teatro ir komunikacijos menų srityje

Whittier College , teatro ir komunikacijos menų didžiosiose šalyse, yra daugybė auditorijų ir bendradarbiauja su savo studijomis įvairiuose profesoriaus renginiuose.

Naujausi kūriniai

 • Frankenšteinas
 • Hamletas
 • Penelopiadas
 • Šalia „Normal“

„Frankenstein“ gyvenimas

Garrett Spejcher vaizdavo sudėtingą dr. Viktoro Frankenšteino pobūdį „ Whittier College produkcijoje, pagrįstą Dorothy Louise prisitaikymu prie klasikinio Mary Shelley romano.

Be to, kad Frankenšteinas pasakoja apie mokslininką, kuriantį monstrą, tyrinėja, kaip geras ir viltis žmogus gali būti jo paties kritimo priežastis.

„Tai iššūkis, nes turiu parodyti, kaip geras žmogus gali būti paverstas monstru savo demonais - tiek metaforiniu, tiek pažodžiu“, - sakė A. Garrettas, aptaręs dr. Frankenšteino vaizdavimo iššūkį. „Tačiau, kaip aktorius, viskas, ko galite paprašyti, turi būti suteikta tikimybė, kad iš tikrųjų stumtumėte save kaip atlikėją.“

„Garrett“ metų patirtis pasirengusi jam gerai pasiruošti. Jis pradėjo veikti, kai įstojo į dramos klubą šeštoje klasėje ir tęsė visą vidurinę mokyklą. „Whittier“ jis rado galimybę tęsti savo veiklą ir įsitraukė į daugelį kūrinių.

„Atlikimas buvo pirmas dalykas, kurį aš tikrai mėgavau daryti. Jaučiausi, kad rado savo kvietimą “, - sakė jis. „Supratau tai, ką noriu daryti.“

Studijuoti užsienyje

Kelionės įvairiose šalyse, kultūriniai mainai, užsienio kalbos panardinimas, unikalūs akademiniai nuotykiai - tai visi tarptautinės studijų patirties bruožai.

Per pastaruosius 50 metų, vadovaudamasi savo misija parengti mokinius pasaulinei visuomenei ir besivystančiai darbo vietai, „ Whittier College “ rėmė galimybes studijuoti užsienyje, kvalifikuotus studentus per penkis kontinentus (arba jūroje) per semestrą, metus, vasarą arba sausio arba gegužės mėn. Tarptautinės akademinės patirties terminas.

Užsienyje Whittier studentai taip pat turėjo galimybių užpildyti tarptautines stažuotes, atlikti ir skelbti profesionalius tyrimus, taip pat jiems buvo pasiūlytos užsienio studijų pakopos ir darbo galimybės.

Visų disciplinų studentai taip pat gali dalyvauti bet kuriame iš Whittierio fakulteto vadovaujamų studijų užsienyje kursų, kurie vyksta per trumpesnį JanTerm ir MayTerm kursą ir gali patenkinti pagrindinius, nedidelius ir liberalius švietimo reikalavimus. Sužinokite daugiau apie „Whittier's Featured Faculty-Led“ programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our long academic tradition aims to foster in students an appreciation for the complexities of the modern world and workplace while never losing sight of the importance of social responsibility.

Our long academic tradition aims to foster in students an appreciation for the complexities of the modern world and workplace while never losing sight of the importance of social responsibility. Skaityti mažiau