BA verslas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kaip rytdienos vadovas, verslumo mąstymas ir veiksmai yra jūsų labiausiai vertingos priemonės. Sėkmingai baigta verslo administravimo programa yra jūsų bilietas į karjerą privačiame sektoriuje. Mūsų absolventai naudojasi geriausiomis darbo galimybėmis dėl praktinės patirties, kurią jie įgijo anksti. Per savo studijas bus užmegzti glaudžius ryšius su pramone ir įnešti vertingą projektą ir darbo patirtį į savo karjerą.

Europos University of Applied Sciences Europe inovacijų, praktinės patirties ir verslumo dvasia susitinka tarptautiniu mastu. Mūsų tikslas - padėti jums plėtoti visą savo individualų potencialą. Mes norime užtikrinti, kad jūs taptumėte į būsimąjį orientuotą jūsų pageidaujamos pramonės šakos vadovą.

Mūsų universitetas daugiausia dėmesio skiria jūsų vystymuisi. Štai kodėl mes mokome mažose mokymosi grupėse ir drauge bei asmeniškai. Jus mokys žinomi dėstytojai tiek mokslo, tiek verslo srityje. Studijuosite centre esančiame miesteliu, kuriame yra naujausios technologijos ir žinomas dėl savo tarptautinio ir anglakalbio pobūdžio.

7711_bachelor.jpg

Jūsų karjeros galimybės su verslo laipsniu

Baigęs verslą

Jūs esate atsakingi už biudžetus ir personalą, užtikrinant, kad įmonė išliktų konkurencinga. Galimybių turtas yra tai, kas daro šią programą patrauklią. Galite pasirinkti karjerą, atitinkančią jūsų asmenybę ir interesus. Tipiškos darbo sritys yra:

  • Konsultacinis konsultantas (nacionalinis ir tarptautinis)
  • Bendrovės vadovo padėjėjas
  • Rinkodaros ir pardavimų vadybininkas
  • Pradžios verslininkas

Programa - kursai, stažuotės, semestras užsienyje

Mūsų dėmesys skiriamas jūsų talentų ugdymui. Taigi, mūsų programa apima ne tik pagrindines verslo administravimo, ekonomikos, teisės ir kitų dalykų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo karjeros norus, kompetencijas: įmonės vadybą, rinkodarą, kontrolę, finansus, e-verslą, verslumą ir Logistika.

Su mūsų specializacijomis galite planuoti savo išsilavinimą dar tiksliau pagal savo individualius tikslus. Be dviejų stažuotes, trunkančias kelias savaites, per semestrą užsienyje turite galimybę gilinti savo žinias tarptautiniu mastu.

7714_bachelor2.jpg

Paraiškų teikimo procesas

Galite prašyti metų iš anksto už norimą pradinį semestrą.

Norėdami gauti bakalauro laipsnį Europos University of Applied Sciences Europe , turite atitikti šiuos reikalavimus:

  • Internetinė programa
  • Patvirtinta jūsų vidurinės mokyklos diplomo arba lygiaverčio profesinio pažymėjimo, įskaitant praktiką, kopija.
  • Stojamasis egzaminas.
  • Asmeninis pokalbis (pvz., Per „Skype“).
  • Geros anglų kalbos žinios.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Skaityti daugiau

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Skaityti mažiau
Berlynas , Iserlohn , Hamburgas + 2 Daugiau Mažiau