BA verslo administravimas | Tarptautinis valdymas ir rinkodara

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pradinė įmonė ar daugianacionalinė korporacija? - Viskas yra įmanoma turint tarptautinio vadybos laipsnį

Verslininkės ir vyrai gali būti rasti bet kurioje pasaulio vietoje, bet kokio tipo organizacijose. Baigę verslo administravimo ir tarptautinės vadybos ir rinkodaros bakalauro laipsnius, galėsite valdyti vietinius tarptautinius žmones, organizuoti nuo mažų iki didžiulių projektų ir būti pradedančiųjų bei tarptautinių korporacijų dalimi.

Remiantis realaus pasaulio poreikiais, BA programa „Verslo administravimas, tarptautinis valdymas ir rinkodara“ Berlyno tarptautinėje Berlyne paruoš jus prisijungti prie vis sudėtingesnių pasaulinių darbo rinkų.

Moderni ir praktiška programa

Mūsų progresyvios mokymo koncepcijos „International International“ sujungia individualius ir grupinius projektus teoriniu ir empiriniu lygmenimis. Daug dėmesio skiriant profesiniams poreikiams, verslo administravimo programa suteikia įgūdžių ir žinių svarbiose verslo srityse, taip pat ir tarpkultūrinėse, o ne matematikos srityse. Draugiška, įtraukianti ir asmeniška aplinka leidžia mums tiesiogiai reaguoti į jūsų individualius poreikius ir reikalavimus.

Tarptautinė studijų programa, skirta paruošti studentus pasaulinei darbo rinkai

Verslo administravimo bakalauro programa yra visiškai dėstoma anglų kalba. Jei ieškote tarptautinės bakalauro programos, suteikiančios puikų pagrindą savo, kaip vykdomosios valdžios, profesinei ateičiai, naudojant šiuolaikinius mokymo metodus ir tvirtą praktinį požiūrį, kreipkitės į mūsų tarptautinę vadybos ir rinkodaros programą „Berlin International“.

Programos faktai

 • Trukmė: 3 metai / 6 semestrai
 • Taškai: 180 ECTS
 • Kalba: Anglų
 • Laipsnis: Menų Bakalauras (BA)
 • Vieta: Berlynas-Šarlotenburgas
 • Pradžia: spalio mėn
 • Mokestis: 660 € per mėnesį

Studijuokite verslo administravimą, daugiausia dėmesio skirdami tarptautiniam valdymui ir rinkodarai Berlyne

Verslo administravimas - tarptautinis vadyba ir rinkodara - studijų programa

Verslo administravimo studijos | Tarptautinis vadyba ir rinkodara suteikia puikią galimybę sužinoti iš pirmų rankų apie galimas karjeros galimybes didelėse tarptautinėse korporacijose ir vadovaujančiose konsultavimo įmonėse. Praktikoje ir motyvuojančioje mokymosi aplinkoje tarptautiniu mastu patyrusi „Berlin International“ dėstytojų ir dėstytojų komanda skatina tobulinti savo individualius talentus ir toliau tobulinti savo analitinius įgūdžius, kaip strateginį vadovą.

Projektinis darbas ir praktinis orientavimas

Remdamiesi jūsų ankstyvu pagrindiniu bakalauro programos pasirinkimu, gausite galimybę susieti daugumą su projektu susijusių darbų su savo patirtimi: mokslinių tyrimų projektų ar verslo pavyzdžių analizės strateginio valdymo srityje. Be to, siūlomas tvirtas temų, tokių kaip žmogiškųjų išteklių valdymas, žinių valdymas, verslo kultūra ir finansai, pagrindas, per daug nesigilinant į matematinius aspektus. Kartu mes imamės verslo modeliavimo ir susitinkame su pirmaujančių tarptautinių korporacijų ir naujų įmonių nariais. Tarpdisciplininiai projektai suteikia galimybę bendradarbiauti su kolegomis iš 24 skirtingų šalių.

Karjeros galimybės bakalauro tarptautinės vadybos ir rinkodaros srityje

Verslo administravimo bakalauro programos, orientuotos į tarptautinį vadybą ir rinkodarą, absolventai gali dirbti kaip generaliniai vadybininkai, verslo analitikai, konsultantai ar vyresnieji vadovai mažose ir vidutinėse bei tarptautinėse korporacijose.

Profesinės pareigos verslo administravimo srityje

Veiklos, taktikos ir strategijos departamentų darbuotojai gali sutelkti dėmesį į konsultacijas, verslo analizę, prognozavimo scenarijus ir visą organizaciją apimančias strategines iniciatyvas. Jūsų analizė ir indėlis turės svarų indėlį į aukščiausios vadovybės strateginių sprendimų priėmimą aukščiausiuose organizacijos lygmenyse.

Įvairios karjeros galimybės

Yra įvairios darbo perspektyvos ir darbdaviai, pavyzdžiui:

 • Priėmimas į darbą tarptautinėje korporacijoje / konsultavimo įmonėje / nevyriausybinėje organizacijoje / viešojo sektoriaus institucijose
 • Įkūrėjų steigimo įmonė, ty konsultavimo ar verslo analizės paslaugos
 • Tolesnis tyrimas ir tyrimai

Akredituota bakalauro programa „International International“

Verslo administravimo bakalauro programa, orientuota į tarptautinį vadybą ir rinkodarą „International International“, buvo akredituota ir įvertinta kaip kokybės programa, turinti skaidrias struktūras, reglamentus ir kvalifikacijos kėlimo tikslus. Taigi mūsų verslo administravimo bakalauro programa įrodė, kad ji atitinka aukščiausius kokybės standartus, nustatytus Europos aukštojo mokslo įstatyme. Verslo administravimo programą akreditavo valstybės patvirtinta agentūra ACQUIN.

Kaip kreiptis dėl verslo administravimo programos?

Prašymo procesas studijuoti verslo administravimą, sutelkiant dėmesį į tarptautinį vadybą ir rinkodarą „International International“, yra labai lengvas. Galite lengvai ir saugiai dalintis savo asmenine informacija naudodamiesi internetine programų platforma. Gavę patvirtinimo el. Laišką su nuoroda, galite nusiųsti savo dokumentų kopijas:

 • Paso arba tapatybės kortelės kopija
 • Mokyklos baigimo pažymėjimo (vokiečių (Fach-) Abitur) arba lygiaverčio pažymėjimo kopija
 • Anglų kalbos testo kopija

PARAIŠKA MOKYMO PROGRAMOMS (ATIDARYTI -19 ATNAUJINTI)

Mes pratęsėme paraiškų pateikimo terminą iki 2020 m. Rugsėjo 30 d. Tarptautiniams studentams patariame prašymą pateikti ne vėliau kaip rugpjūčio 15 d., Kad būtų pakankamai laiko vizoms ir su kelionėmis susijusiems formalumams atlikti.

Q1. Ar paraiškų teikimo procesas yra tas pats?

A1. Taip, mes priimame paraiškas dalyvauti „Fall Intake 2020“. Mes ir toliau gauname paraiškas ir teikiame pasiūlymus studentams, įskaitant tarptautinius pareiškėjus.

Jei dar nesikreipėte, bet ketinate tai padaryti, turėtumėte kreiptis kaip planuota. Mūsų komanda gali patarti visais studijų „Berlin International“ aspektais.

Savo paraišką galite pateikti 24 valandas per parą per mūsų paraiškų portalą: https://application.berlin-international.de/

Q2. Ar pasikeis paraiškos pateikimo terminas?

A2. Taip, mes pratęsėme paraiškų pateikimo terminą iki 2020 m. Rugsėjo 30 d. Tarptautiniams studentams patariame prašymą pateikti ne vėliau kaip rugpjūčio 15 d., Kad būtų pakankamai laiko vizoms ir su kelionėmis susijusiems formalumams atlikti.

Q3. Kaip galiu kreiptis dėl vizos, jei ambasados yra uždarytos?

A3. Norėdami sužinoti apie vizų išdavimo procesą dabartinėje situacijoje, susisiekite su Vokietijos ambasada ar konsulatu jūsų gimtojoje šalyje.

Q4. Jei mano viza vėluoja, kiek laiko galiu pradėti ir kaip neatsilikti nuo savo kursinių darbų?

A4 / BI gali garantuoti 2020 m. Rudens semestro pradžią su virtualiomis mokymo galimybėmis studentams, negalintiems laiku pradėti savo studijų mieste dėl COVID-19 kelionių apribojimų ar vėluojančių vizų. Šie studentai gali pradėti savo studijas internetu iš savo gimtosios šalies ir tęsti studijas universiteto miestelyje, kai tik gali keliauti į Vokietiją.

Mes galime garantuoti, kad visą pirmąjį semestrą mes pasiūlysime paraišką internetinių universitetinių studijų kursuose. Studentai, kuriems kyla problemų dėl atvykimo laiku dėl COVID-19 apribojimų, turės atvykti į Vokietiją vėliausiai antro semestro pradžioje, ty 2021 m. Balandžio 1 d.

Q5. Koks būtų procesas, jei naujas studentas nenori lankyti internetinių užsiėmimų?

A5. Studentai, kurie dėl COVID-19 kelionių apribojimų ar vizų vėlavimo negali laiku pradėti studijų miesteliu 2020 m. Rudens semestre, gali pradėti savo kursus internetu iš savo gimtosios šalies ir tęsti savo studijas miesteliu iškart po to, kai galės keliauti į Vokietiją .

Jei jie nenori pradėti savo kursų internetu, jie taip pat gali nemokamai atidėti studijų pradžią iki kito kritimo dienos 2021 m. Nauji studentai privalo pradėti rudenį; pavasario pradžia neįmanoma.

Q6. Ar 2020 m. Rudens semestras prasidės laiku?

A6. 2020 m. Rudens semestras prasidės vėliau nei planuota iš pradžių:

 • Sveikinimo dienos: Naujiena: 2020 10 28 - 30.10. 2020 metai
 • Mokymo laikotarpio pradžia: Nauja: 2020 11 2
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... Skaityti daugiau

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. Skaityti mažiau