Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Žemės ūkio studijos

Gauti menų (BA) bakalauro daroma įtraukiant į bakalauro programą siūlo universitete ir užbaigti būtinus reikalavimus. Tai akademiniai pasiekimai, naudojamas kaip laipteliu už abiejų karjeros ar pažangios laipsnį absolventas mokykloje.

Kas yra agroverslo BA? Šis laipsnis pabrėžia verslo ir sociologinius aspektus žemės pasaulyje. Rinkodara ir valdymas yra dvi pagrindinės organizacinių temomis, kurios yra išžvalgytų. Sociologija yra naudojamas suprasti modelius žmogaus elgesį, pavyzdžiui, kad mitybos įpročių pokyčiai ir maisto vartojimą. Mokslo žinių, susijusių su žemės ūkiu, sužinojo, siekiant suteikti studentams suprasti technines ir sudėtingų procesų gaminti maistą ir teikti ją tiems, kurie nori ar reikia.

Įgytų žinių imantis klases žemės ūkio studijų padės mokiniams sėkmingai savo karjerą baigus.Rasti aukštesnės apmokamą darbą tikimybė padidėja, kai vienas gauna tinkamą laipsnį, pavyzdžiui, agroverslo BA.

Jei jūs 're nerimauja mokslą, turėtumėte žinoti, kad išlaidos skiriasi priklausomai nuo jūsų pasirinkimo mokykloje. Nėra nustatytos kainos, nes šis laipsnis yra teikiamas įvairiose vietose.

Vienas iš populiariausių karjeros galimybes absolventas, kuris turi agroverslo BA žemės ūkio verslo vadybininkas. Šis asmuo prižiūri kasdienių operacijų ūkio ir daro, kad viskas laikosi vyriausybės reglamentai ir sukelia pelno. Viskas iš pasirinkus sėklas ar gyvulius matyti ji pagamino ir pardavė prižiūri vadybininkas. Kiti tapti rinkodaros už agribusinesses, valdančių pardavimai įmonėms ir sėkmingai parduoda produktus.

Jei jūs 're domina uždirbti savo bakalauro agroverslo, žengti kitą žingsnį ir paskaityti daugiau apie konkrečias siūlomų universitetų visame pasaulyje laipsnių.Tiems, kurie ieško lanksčių tvarkaraščius, interneto parinktys gali būti neprieinamos. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žemės ūkio studijos

Rhine-Waal University of Applied Sciences

Agroverslo ekonominio kurso, vertės grandinių ekonominio įvertinimo ir kontrolės kompetenciją žemės ūkio ir horticultura ... [+]

BA agroverslo

Agroverslo ekonominio kurso, ekonominio vertinimo ir kontrolės žemės ūkio ir sodininkystės produktų vertės grandinėms kompetencija bus mokomi. Tiek ekonominis, know-how ir valdymo kompetencija bus mokomi ir sociologiniai aspektai, agroverslo bus vertinamas. Be to, papildomi dalykai ir moduliai, suteikia esminį supratimą apie vykstančius procesus, žemės ūkio ir sodininkystės agrarinių prekių tiekimo grandinės dalis. Kintančius mitybos įpročius ir pageidavimus apie produktų ir procesų kokybę, taip pat dėl ​​pasaulyje didėjančios paklausos agrarinių prekių su tuo pačiu metu, lėšų trūkumo, yra pagrindinis į agroverslo tema. Prekių ir rizikos valdymą vertės grandinėje. Atsekamumas taip pat yra svarbios temos ateityje.... [-]

Vokietija Kleve
Spalis 2019
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba