$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Avalynės dizainas

Daug žmonių pasirenka siekti bakalauro laipsnį po vidurinės mokyklos baigimo. Nors ne visos darbo vietos reikalauja aukštesnės pakopos, dailės bakalauro dažnai gali duoti kam nors įvairesnių galimybių įsidarbinti. Tai gali padėti suteikti jiems konkurencinį pranašumą, kai patekti į darbo jėgą, arba ieškau naują karjerą. Kas yra batų dizainas BA? Šis svarbus suteikia stude… Skaityti daugiau

Daug žmonių pasirenka siekti bakalauro laipsnį po vidurinės mokyklos baigimo. Nors ne visos darbo vietos reikalauja aukštesnės pakopos, dailės bakalauro dažnai gali duoti kam nors įvairesnių galimybių įsidarbinti. Tai gali padėti suteikti jiems konkurencinį pranašumą, kai patekti į darbo jėgą, arba ieškau naują karjerą.

Kas yra batų dizainas BA? Šis svarbus suteikia studentams studijuoti mados avalynės amatų. Studentai mokosi iš pramonės specialistų apie tai, kaip padaryti ir rinkos avalynė. Jie mokosi verslo įgūdžių, bendravimo ir praktinės projektavimo metodus. Šie metodai gali apimti modelio pjovimo ir prototipų įgūdžius. Kai kurios programos taip pat siūlo on-the-darbo rengimas pagal studento užsiėmimuose. Tai padeda aprūpinti studentą sėkmės baigus, kaip jis ar ji bus padaryti ilgalaikius ryšius su pramonės specialistų.

Tie, kurie siekia batų dizaino laipsnį išmokti vertingų įgūdžių, pavyzdžiui, inovacijų ir kūrybiškumo.Jie išmokti pamatyti projektą iki pat pabaigos ir tapti kvalifikacijos naudingas prekybai. Prekyba programos dažnai leidžia studentams studijuoti mažesnio aplinkoje, kuri vėliau suteikia jiems daugiau bendrauti su savo profesorių, nei ką nors kitas programas.

Būsimieji studentai turėtų kreiptis finansinės pagalbos skyriui mokykloje jie domisi, siekiant gauti labiausiai išsamią informaciją apie kainas. Dažnai yra stipendijos ir finansinių programų laisvus sumažinti išlaidas.

Dauguma Baigusių šią programą eiti tapti batų dizaineriai, nes jos labai specializuoto pobūdžio. Po universiteto baigimo, dauguma dirba kaip asistentas dizaineriai šalia pramonės specialistų. Jie gali tada dažnai dirba savo kelią tapti pagrindinės dizaineriai nuolat patirtį. Kai absolventai lieka batų pramonėje, bet siekti tokių būdų, kaip rinkodaros ar pirkti.

Bakalauro laipsnius batų dizainas yra siūlomi tarptautiniu taip pat lokaliai.Kai batų dizaino programos leidžia studentams lankyti visą gyvenimą, siekiant, kad tilptų savo užimtas gyvenimo būdą. Dėl papildomos informacijos, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Technological and Higher Education Institute of Hong Kong
Honkongas

Šia programa siekiama leisti studentams tapti „pasirinktais absolventais“ sparčiai besikeičiančiai pasaulinei mados dizaino pramonei ir suteikti absolventams galimybę profesio ... +

Šia programa siekiama leisti studentams tapti „pasirinktais absolventais“ sparčiai besikeičiančiai pasaulinei mados dizaino pramonei ir suteikti absolventams galimybę profesionaliai įsilieti į darbo pasaulį, kurie protingai ir sumaniai galėtų spręsti iškylančias problemas ir galimybes, ypač žemyninėje Kinijoje. Juo taip pat siekiama ugdyti studentų kūrybinius ir praktinius gebėjimus ir suteikti tvirtą pagrindą teoriniams ir techniniams dalyko aspektams, suteikiant jiems galimybę tapti informuotu konceptualizavimo motyvais. -
BA
Dieninės
2 - 4 metai
Anglų
Universiteto miestelis