BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Avarinių situacijų vadyba - Azijoje - 2021

Humanitarinių mokslų bakalauro studijos (Bachelor of Arts - BA) - tai pirmosios pakopos akademinės studijos, kurios studentus paruošia tolimesnėms studijoms arba darbui jų pasirinktoje srityje. Priklausomai nuo konkrečios studijų programos, studentų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos ir šalies, kurioje ji yra, šio tipo studijos gali trukti nuo trejų iki penkerių metų.

Neatidėliotinos pagalbos valdymas apima studijų niuansus planuojant ir reaguojant į stichines nelaimes ar kitas ekstremalias situacijas, įskaitant pavojų planavimą, organizavimą ir krizines intervencijas. Studentai gali tyrinėti politiką ir pagalbos koordinavimo politiką su vietos agentūromis.

Kaip didžiausias ir tankiausiai pasaulio žemynas, Azija sudaro įvairių etninių grupių, kultūrų, aplinkos, ekonomikos, istoriniai ryšiai, ir valdžios sistemas.

Peržiūrėti visas humanitarinių mokslų bakalauro programas - Avarinių situacijų vadyba - Azijoje - 2021

1 Rezultatai Avarinių situacijų vadyba, Azija Filter

Bachelor of Arts in Security and Strategic Studies - Emergency Management

American University In the Emirates
BA
<
4 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Saugos ir strateginių studijų bakalauro specializacija ekstremalių situacijų valdyme daugiausia dėmesio skiriama priežasčių ir galimų reakcijos metodų, skirtų kovoti su visų r ...

Skaityti daugiau