Filter
Humanitariniai mokslai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 humanitarinių mokslų bakalauro programas - E. verslas

Dailės bakalauras (BA) yra laipsnis, kuris gali pasiūlyti daugybę galimybių absolventams, siekiantiems didesnių pajamų ir pažangių karjeros galimybes. Yra įvairių masyvas karjeros galimybes per įvairių BA kraštovaizdį.

Kas yra e-verslo bakalauro? Sparčiai augant interneto per pastaruosius du dešimtmečius sparčiai pakeitė verslo pasaulį. Dabar prekyviečių iš "Amazon" eBay pateikė precedento neturinčias galimybes interneto mažmenininkų, nuo korporacijos paprastų žmonių parduoda savo prekes. Absolventai paprastai gali tikėtis baigti kursus verslo ir technologijų, taip pat kitus esminius dalykus, pavyzdžiui, ryšių ir ryšių su visuomene. E-verslo bakalauro gali pasiūlyti absolventams galimybę prisidėti prie patrauklių ir sparčiai besikeičiančiame sektoriuje per komercijos pasaulyje.

Studentai e-verslo studijų programų dažnai įgyti tvirtą pagrindą dalykų, pavyzdžiui, kompiuterių mokslo ir internetu.Verslo pagrindai taip pat yra bendra dėmesys studijų ir absolventai dažnai turi galimybę įgyti vertingos patirties finansų srityje. Šis laipsnis gali suteikti studentams galimybę tapti labai paklausi, didžiausią dėmesį skirdama pažangiausius ir labai svarbioje srityje, kaip verslo pasaulyje.

Kaina visada atsižvelgti renkantis studijų programą. Tai geriausia susisiekti konkrečias programas, kurios jus domina sužinoti apie esminius veiksnius, kaip antai studijų kainą ir įmokų.

Absolventai e-verslo programas dažnai turi nemažai galimybių laukė jų, kai jie palieka universitetą. Daugelis, jeigu ne dauguma šiuolaikinių įmonės ieško plėsti savo buvimą internete. Ekspertai E-verslo linkę turėti natūralų pranašumą ieškant darbo, verslo konsultantai, verslo darbuotojų ir technologijų konsultantų. Be to, elektroninio verslo dažnai idealiai studijas asmenims, siekiantiems vieną dieną atidaryti savo verslą.

Jei traukia patogumo ir pažadą nuotolinio mokymosi programas, yra daug universitetų dabar siūlo internete galimybes. Jei jus domina interneto mokymosi, prašome ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo įstaigą pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai E. verslas

University of Applied Sciences Europe

Ši studijų programa yra skirta studentams, kuriems įdomu ir kurie turi kūrybiškumo įsivaizduoti bei siekio išmokti ir sukurti ką nors naujo, kas daro įtaką pasauliui ir k ... [+]

Humanitarinių mokslų bakalauro programos - E. verslas. XXI amžiaus pramonės revoliucija

Šiais laikais interneto (gyvenimo internete) moksliniai tyrimai ir studijos yra tokie svarbūs žmonėms, įmonėms ir vyriausybėms, kad artimiausiu metu turės konkurencinių pranašumų regionų, šalių ir pasaulio kraštovaizdžiuose.

Be to, paradigma pasikeitė iš ekonomikos, paremtos gamtos ištekliais, fiziniais ištekliais ir fizinės infrastruktūros pagrindu sukurtomis vertės grandinėmis, į tas, kurios grindžiamos naujomis žiniomis, skaitmeninėmis technologijomis. Taigi sprendimų priėmimo procesams ir visuotinėms vertybių grandinėms vis didesnę įtaką daro skaitmeninės priemonės ir sistemos, socialiniai tinklai ir vartotojų duomenys.... [-]

Vokietija Berlynas Hamburgas
Kovas 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EU Business School

Skaitmeninimas sparčiai besikeičiančiame pasaulyje ekonominiame klimatyve suteikia naujų ir įdomių paleidimo galimybių, taip pat siūlo esamas įmones naujomis galimybėmis ... [+]

Skaitmeninimas sparčiai besikeičiančiame pasaulyje ekonominiame klimatyve suteikia naujų ir įdomių paleidimo galimybių, taip pat siūlo esamas įmones naujomis galimybėmis išlaikyti tinkamą ir optimizuoti verslą. Pasitelkdama šią programą, rytdienos verslo novatoriai išsiugdys įgūdžius, gebėjimą prisitaikyti ir smalsumą, kad ne tik neatsiliktų nuo technologinių laimėjimų, bet ir būtų naujoviški savo mąstyme ir skatintų pokyčius, kai jie siekia savo karjeros.

Trukmė: Septyni semestrai / treji metai (240 kreditų)

Vietos: Barselona, ​​Ženeva, Montreux

Kalbos mokymasis: anglų

Pradžios data: spalio / vasario / birželio / rugpjūčio mėn... [-]

Ispanija Barselona Šveicarija Ženeva Montreux  + 1 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba