BACHELORSTUDIES

Palyginti humanitarinių mokslų bakalauro programas - Elektros inžinerija

Baigęs vidurinę mokyklą, kitas žingsnis studento akademinės kelias gauti bakalauro laipsnį. Pasiekus menų bakalauro atveria daug durų, įskaitant į Didžiąją darbo, karjeros ir tobulinimosi su antrosios pakopos laipsnių.

Kas yra Elektros inžinerijos bakalauro? Kai galva į šį ketverių metų programą, galite tikėtis sužinoti viską apie elektros energiją, elektros įrangos projektavimo ir elektronikos taikymo į produktų, tokių kaip medicininės įrangos ar automobilių gamybą. Su bakalauro laipsnį elektrotechnikos, jums bus suteikta galimybė pademonstruoti savo įgūdžius integrinių grandynų projektavimas, skaitmeninio signalų apdorojimo ir robotų o parodyti viską, ką sužinojau apie komandinio darbo ir bendravimo.

Gauti šį laipsnį suteikia jums įgūdžių, jums reikia apklausti daug pozicijų ir karjeros visoje elektros inžinerijos srityje.Su didelės paklausos ten inžinierių vis didėjantį plotas technologijos, turinčios šį laipsnį pagal savo diržą suteikia jums koją virš kitų galimų kandidatų.

Lygiai taip pat išlaidos priklauso nuo verslo, taip ir švietimo programas, priklausomai nuo pasirinkto mokykloje ir jos vietą. Norėdami sužinoti daugiau apie reikalingų išlaidų Susisiekite Priėmimo skyrių norimą institucija.

Kai tęsti karjerą po savo bakalauro laipsnį pasiekti, galite tikėtis rasti platų pasirinkimą. Su įvairių poreikį elektros inžinieriai, jums gali rasti darbą tokiose srityse, kaip skaidulinės optikos ryšių, programinės įrangos kūrimas, automobilių sistemomis ar net kosmoso technologijas. Nesvarbu, ar jums atrasti savo svajonių darbą, kaip skaitmeninio signalo procesorius arba pradėti darbą pažangiausius, protingas-Grid technologijas, jums gali tekti visus įgūdžius, jums reikia baigusi savo bakalauro laipsnį.

Apie mokyklą, kuri tinka jūsų įtempto grafiko reikalavimus yra praeities su labai akredituota on-campus ir interneto institucijų dalykas po ranka. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.

1 Rezultatai Elektros inžinerija Filter

Elektrotechnikos bakalauro laipsnis

北京理工大学
BA
Rgs. 2020
<
Dieninės
Kinijos
Anglų
Universiteto miestelis

Informacijos ir komunikacijos inžinerija, elektronikos mokslas ir technologijos, kompiuteriniai mokslai ir technologijos yra pagrindiniai dalykai, skatina specialius talentus ...

Skaityti daugiau